Prosinec 2015

REKLAMY

29. prosince 2015 v 19:48 | Karin_Kim55
Tady mám nový článek pro reklamy.

Takže vás všechny opět prosím, Budte tak hodní a reklamy, všelijaké: Podívej se na můj blog, můj blog je lepší.. Pište do komentářů po tento článek.

Tohle nebaví číst žádného blogera pod obyčejným denním článkem, povídkou, grafickou tvorbou nebo zápisem do deníčku.

Takže to napiš sem, nebo dostaneš pánvičkou.


wall || Shin SooHyun

24. prosince 2015 v 15:04 | Karin_Kim55 |  ○ new graphics ○
Já se zblázním... Opravdu se zblázním..!! ><
.
A nejen proto, že je štědrý den, máma v poslední chvíli zjistila, že jí něco chybí, takže jsem musela k babičce, abych jí to vyzvedla. Tam jsem si musela dát cukroví, aby babička neřekla. ^^ (Takže už neuvidím zlaté prasátko Q_Q)
.
Chci dělat Lay, ale ti kluci jsou snad zakletí! Pokaždé, když se vrhnu na nějaký lay, tak na poprvé se to nikdy nepovede! Nikdy! Takže ted, když jsem chtěla dělat lay s Hyunem tak se to opět zvrtlo a je z toho wall.. ^^
Yop, tapety poslední dobou měním jako ponožky xD Když já se nemůžu rozhodnout, jakou si vybrat fotku *3* ^^"Bože.. já jsem poslední dobou až příliš aktivní... o.o

Layout 25: VinSeop Time

23. prosince 2015 v 16:16 | Karin_Kim55 |  Šatník blogu
Ahoj všichni!!! (Takže se tu ještě ozývám! =D)
Oh můj bože! Doufám, že se vím ten vzhled líbí stejně jako mě! Protože já jsem na něj neskutečně pyšná! Nemůžu se na něj vynadívat! *0* Je tak sladký!! A také už to připomíná tu Vánoční atmosféru ~~ ^○^ Musím přiznat, že Te Amo se už vážně nehodilo ^^ *3* Ale v létě se k němu ráda vrátím! Protože mi zdobil blog měsíc a pár dní! Q_Q Ale tento tu bude už dýl ^^ Právě proto doufám, že se vám líbí a vyhovuje vám barva, atd.. ^^ x3

A ted se jdu vrhnout na layout pro YongKi se SooHyunem =D Snad se také povede *3*


U-KISS - Christmas party (2014) Believe

21. prosince 2015 v 20:04 | Karin_Kim55 |  Kpop → SONGS / VIDEOS
HI! HELLO! ^^
Jak se máte? Po dlouhé době se ozývám a nevím, kdy se opět ozvu ^^ (Nejspíš až nastavím nový lay *0* Konečně jsem ho udělala! x3 Není sice na 100% dle mých předtav, ale mě se líbí i tak x3 Možná i víc x3 *0*)

Takže důvod proč tu jsem je, že vám všem chci popřát KRÁSNÉ A VESELÉ VÁNOCE A TO NEJLEPŠÍ DO NOVÉHO ROKU! ^^ Hodně času tráveného s rodinou a těmi nejbližšími! x3 A taky vám přeju, at najdete podstromečkem to, po čem toužíte nejvíce! (Myslíte, že tam najdu velkou krabici a uvnitř polonahého Elie~? 3:)) Bohužel, ode mně žádný vánoční dáreček nedostane ~ ^^' Pokud nepočítáte nový lay, který doufám, že stihnu do Vánoc nastavit =D

Ale tady máte Vánoční verzi BELIEVE od U-KISS! ♥


A tady Jingle Bell Rock od KEVINA! ♥
(aneb moje nové vyzvánění! *0* x33)


wall || Yeo HoonMin

17. prosince 2015 v 17:58 | Karin_Kim55 |  ○ new graphics ○
Zdravím, včera večer jsem si chtěla udělat nový lay s Hooniem, ale jaksi mi to neslo.. Vůbec.. jako bych zapomněla jak se to dělá... Ale místo toho, jsem si udělala naproto primitivní tapetu =D Je sice jednoduchý, ale mě se líbí a mometálně mi zdobí můj monitor x3
Ale už opravdu pracuji na novém layi, měl by ho zdobit Vinie a Seopie x3The Waiting Game - 9.Kapitola

14. prosince 2015 v 22:00 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Ehm.. Ahoj všichni.. ^^
Nevím co to do mně vjelo.. Nebo co mě nakoplo, že už konečně zveřejnuji část, kterou mám v ntb už asi půl roku ^^ Nejspíše jsem se inspirovala u YongKi, že začala zveřejnovat své povídky ^^ ( Které mimochodem zbožnuji! Především SHADOW a MASK! ♥ )
Ehm.. Kdyby někdo chtěl předešlé kapitoly, tak ty nejdete ZDE. ^^ Předešlá část byla zveřejněna před rokem a půl... Ehm.. No.. To už je nějaký ten pátek.. ^^" Pak budu muset napsat 10, protože 11 už mám napsanou ^^ x3 ( Yo.. psát napřed je na nic... ._. )
No.. Už konec vykecáváni! Užijte si kapitolu, kdo vůbec bude číst! ^^ ( A jestli ano.. Prosím na kolenou o jeden komentář.. Aspon jedno slovo, copak je to tak těžký..?! ._. )


#WeSupportELI

12. prosince 2015 v 15:38 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others
Všichni již určitě vědí tu novinku - aneb největší skandál UKISS. Eli z UKISS je již rok a půl roku ženatý, jeho žena je tři měsíce těhotná a je o 11 let starší.

Pro všechny KISS MEs to byl zatím asi největší šok, který kdy zažili. (Nebo aspon pro mě, jelikož jsem nezažila odchod Kibuma a Alexe, a odchod Dongha se tomuhle nemůže rovnat.)

Já vím, že o tom píšu hrozně brzy, ale za ten týden jsem neměla odvahu o tom přemýšlet nebo o tom psát. A když mi dneska YongKi napsala, že si Eli smazal Instagram a Twitter. Tak jsem to nechápala. (Upřímně to stále moc nechápu, ale jestli tam měl opravdu tolik negativních komentářů, tak ano. Je hrozné, co dokáže závistivá platonická láska. Já trpím pouze tou platonickou. Ta závist se mi naštěstí vekým obloukem vyhla.)

Nová informace
Na Tumbíku jsem našla jeden článek. Píše se tam, že Eli si smazal svůj Instagram a Twitter, aby mohl psát fanouškům na FanCafé, že tam s nimi může být více v kontaktu. Také jsem to pochopila tak, že se omlouvá, že se to i kluky ze skupiny museli dozvědět takovým způsobem, ale opravdu je považuje za svou rodinu. Také napsal, že se cítí znepokojený, protože se za něj omlouvali kluci.

Kevin a SooHyun ho na Twitteru podpořili. Nakonec řekl, že se to pokusí napravit a vzít na sebe všechnu zodpovědnost.

Společnost také řekla, že jeho progam měnit nehodlají, že natáčení Only You s Kevinem pokračuje.

Samozřejmě, i přesto jak moc Elie miluji a nikdy milovat nepřestanu, ho budu podporovat! Jeho i samotné UKISS! Své miláčky nikdy nemůžu přestat milovat! Jsou naprosto dokonalý!

btw. Nemůžu se dočkat, až bude tatínkem!


..:: FAV Links ::..

7. prosince 2015 v 18:15 | Karin_Kim55 |  Blog's info
Opětovní aktualize oblíbených stránek, blogů. Nebaví mě v archivu hledat tamten článek a stále ho upravovat. Takže tady jsou moje poslední oblíbené stránky.


Woo_Yong_Ki
Evil Maknae, Čiči & Lord Werů
Kim Lula & Kami
Calime
Calime & Evil
Choi Mari
Hotaru
Kaspi & Narbie
JaeRa
Ady

Miwako-chan
Ren
Manga Garden
Nerisaga

Knížky na druhou