▬ probíhá menší rekonstrukce ▬

28. října 2015 v 19:09 | Karin_Kim55 |  Blog's info
Včera jeden článek.. Dnes jeden článek.. Normálně! Já se lepším! xDD

Zdravím vás všechny! ^^ Tentokrát tu jsem, abych oznámila takovou menší rekonstrukci, která už začala.. =D ^^

Vymazala jsem několik článků, dávám pryč asi půlku rubrik, co tu bylo a asi dvě přidala ^^ Takže příště udělám asi menu opět vedle stránky ^^ A bude to asi ve stylu ( jestli si pamatujete ) KwangMina, jak už tu byl *0* x3 ( Omo... *w* Když ted na něj koukám.. že bych ho nastavila znovu...? *Q* )

No! To je jedno! ^^

Rozhodla jsem se, že většinu anime/mangu vymažu, a když to sem dám, tak to půjde do 'Others'. Prostě jedna rubrika, toho není moc.

'Admin & Blog' zůstane. Na tom mi nepříjde, že bych měla něco měnit. Nadpis 'Oneshots' a pod tím odkazy na různé fandomy, to samé u 'Chapters' pod tím bude zase rozepsané, dokončené ( což moc nebude xD ), plánované ^^

'Kpop' a pod tím: Members of.. (to budou informace o různých členech skupin =D Je mi líto to mazat, když jsem ty informace tak těžko hledala! T.T), všechny fotky/obrázky, videa/songy, a všemožné gifi, které já miluji! x3 a nakonec všechno možné o Kpopu ^^ ( To poslední možná ani nebude... podle toho kolik toho bude, až bude konec rekonstrukce xD )

A to, co je samozřejmé a nejdůležitější!! REKLAMY! Ty tu budu mít vždy! xD Ty nikdy nezmizí =D

No.. A jinak je to všechno.. *přikyvuje* *přemýšlí* Yo.. Je to všechno! Myslím ~ ^^" *Vždyt to víte.. ona neumí používat hlavu..* → 'Před použitím protřepat!' xD

Takže se s vámi zatím loučím, a prosím! Nelekejte se, když vám nepůjde nějaká rubrika či odkaz na článek xD ^^
Předm děkuji a pěkný den-večer! ^^
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama