Říjen 2015

▬ probíhá menší rekonstrukce ▬

28. října 2015 v 19:09 | Karin_Kim55 |  Blog's info
Včera jeden článek.. Dnes jeden článek.. Normálně! Já se lepším! xDD

Zdravím vás všechny! ^^ Tentokrát tu jsem, abych oznámila takovou menší rekonstrukci, která už začala.. =D ^^

Vymazala jsem několik článků, dávám pryč asi půlku rubrik, co tu bylo a asi dvě přidala ^^ Takže příště udělám asi menu opět vedle stránky ^^ A bude to asi ve stylu ( jestli si pamatujete ) KwangMina, jak už tu byl *0* x3 ( Omo... *w* Když ted na něj koukám.. že bych ho nastavila znovu...? *Q* )

No! To je jedno! ^^

Rozhodla jsem se, že většinu anime/mangu vymažu, a když to sem dám, tak to půjde do 'Others'. Prostě jedna rubrika, toho není moc.

'Admin & Blog' zůstane. Na tom mi nepříjde, že bych měla něco měnit. Nadpis 'Oneshots' a pod tím odkazy na různé fandomy, to samé u 'Chapters' pod tím bude zase rozepsané, dokončené ( což moc nebude xD ), plánované ^^

'Kpop' a pod tím: Members of.. (to budou informace o různých členech skupin =D Je mi líto to mazat, když jsem ty informace tak těžko hledala! T.T), všechny fotky/obrázky, videa/songy, a všemožné gifi, které já miluji! x3 a nakonec všechno možné o Kpopu ^^ ( To poslední možná ani nebude... podle toho kolik toho bude, až bude konec rekonstrukce xD )

A to, co je samozřejmé a nejdůležitější!! REKLAMY! Ty tu budu mít vždy! xD Ty nikdy nezmizí =D

No.. A jinak je to všechno.. *přikyvuje* *přemýšlí* Yo.. Je to všechno! Myslím ~ ^^" *Vždyt to víte.. ona neumí používat hlavu..* → 'Před použitím protřepat!' xD

Takže se s vámi zatím loučím, a prosím! Nelekejte se, když vám nepůjde nějaká rubrika či odkaz na článek xD ^^
Předm děkuji a pěkný den-večer! ^^

U-KISS || DONGHO SE BUDE ŽENIT !!

27. října 2015 v 16:34 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others

Vím, že Dongho je již bývalý člen U-KISS, ale TOHLE JE ŽIVOTNĚ DŮLEŽITÉ!!! ( Ti, co mají Fb, už to určitě vědí.. ) DONGHO SE BUDE ŽENIT! A UŽ V LISTOPADU!! ♥

Prozradil, že potkal tu pravou a proto chce svatbu uskutečnit takhle brzy na jeho věk. ( Je mu 21 let. ) Na internetu jsou i spekulace, že je ta dívka těhotná, ale je to JEN SPEKULACE. To se nemůže brát na velkou váhu.
Dongho opustil skupinu v roce 2013, kvůli svému zdraví, a momentálně pracuje jako DJ.

Tak jako tak mu přeji! Je to úžasné! Jsem ráda, že je štastný! ^^

Nemůžu uvěřit, že jsou to už 2 roky.. Q_Q 2 roky, co DongHo odešel... Přišel Jun.. A AKTIVITY SKUPINY JSOU BEZ JAESEOPA!!!!!!!! >.<)Woow... Kdo by to řekl...

- - - - - - -

Ehm.. omlouvám se lidi, že jsem se dlouho hoooooodně dlouho neozvala ^^' Ale ještě žiju!! A to je důežité, ne? xDD V ntb mám pro vás jeden drabble a jednu povídku, co jsme s psaly s Kiki. Naše povídka ve stylu chatu =D Ty jsou nejlepší! ♥♥ Samozřejmě, nejdříve se jí musím zeptat, jestli jí nebude vadit, když to zveřejním, a pak se to sem dostane, až budu mít opět náladu blogovat ^^"
Hrozně se moc se omlouvám lidem, co se chodí ještě nějak pravidělně nebo že se sem jednou za týden kouknou... ( Jestli vůbec někdo.. ._." ) Ale pokusím se nějak zotavit a začít častěji přidávat! ^^ ( POZOR! TA HOLKA NIC NESLIBUJE!! )

btw: JÁ NAŠLA DALŠÍ BLOG, KDE JE POVÍDKA NA UKISS!! ♥♥ A DOKONCE ELVIN! ► Paintful Memories