Jazyková bariéra

21. června 2014 v 12:04 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Hetero
Hi Guys! Po dlouhé době opět nějaká povídka xD Sice Hetero, ale to nevadí, ne? ='D Tuhle mám v záloze už douho a psala jsem jí PĚT MĚSÍCŮ!! Toho jsem asi nějspíš schopná jonom já.. ._. Hehe..
No jo! Prostě! Tenhle OneShot mě napadl opět v postely... (To je snad nějaké kouzelné magické místo, ne?!) (To není normální, aby mě VŠECHNY nápady napadali tam!)
Měla jsem v plánu napsat ještě jeden článek o tom "Co nechápu" ale to asi nechám na Po ='D (už to odkládám týden xD) ale o víkendu nemám čas *3* Dneska jedu ke Kiki, budeme tři hodiny doma samy ~ 3:)) (TO BUDE PARTY HARD!! I Wanna Dance Dance Da-Dan-Dance ~ ♫) a potom jedeme do plavecký!!! =D Oh Yeah! To budou zase úchylárny naše xDDD O:)) *Angel ~ ♥* A spinkám u ní ~ A Neděle taky bude plná xD No jo.. ='DD prostě.. Víkend mám na 120% nabítý....
Takže... Bey~ Bey~ Babys! Příjemné čtení ! ;P| Název: Jazyková bariéra
| Autor: Karin_Kim55
| Fandom: U-KISS/OC
| Couple: KiVin (Kevin/Kiki); Feat. ElSeop (Eli/KiSeop)
| Věnování: no... tak... bylo by divný, kdybych to věnovala někomu jinému, než mojí Kikí~ =D x3


Prochází se zalidněnými ulicemi Tokya. Vůbec netuší, kde se to právě nachází. Ztratila se své nejlepší kamarádce, když se spolu dívaly na oblečení s U-KISS a potom… jí Karin zmizela z dohledu. Ani na cestu se nemůže zeptat. (Zaprvé - Neumí Japonsky a její angličtina je taky na úrovni Shin SooHyuna. A za druhé - Neví jak se jmenuje jejich hotel.) A telefon má už skoro vybitý a k tomu nemá kredit! Tohle je vážně zákon schválnosti! Proč se tohle vždycky stane zrovna jí?!

Zastaví a koukne se na oblohu. Se na tom sluníčku asi za chvíli rozpustí. Je uprostřed léta a tady v Asii to opravdu paří. A to jí máti chtěla narvat do kufru ještě minimálně tři svetry… Ještě že ji ukecala jen na jeden.

Opět sklopí pohled k zemi.

,Ach jo… Karí… Zachraň mě…' zaúpěla v duchu. Bože… Proč jí tohle děláš?! Co udělala tak hrozného, že se jí to takto oplácíš?! No… Tak kouká na Hard Yaoi… To je toho… Ehm… Taky to čte a píše… ale to furt nic není! VÁŽNĚ!

"Kikíííí~~~!!!" eh? Otočila se za hlasem. Co? Karin? Už z toho sluníčka asi vážně dostala úpal. Jinak to neni možné. Přes silnici před ní stojí její kamarádka, která na ni volá a mává na ni.

"Kikííí~~~!!" uslyší znovu. Co? Takže to není jen přelud?! Usměje se blahem. Už skoro ani nedoufala!

"Karííí~~!!" vykřikne a utíká k ní.

"NE! STŮJ!!!" zběsile na ní vykřikne a ona poslechne. Co? Stát? Nechápe. Najednou uslyší hlasité troubení, které je každou chvílí hlasitější a hlasitější. Otočí hlavu.

Přímo na ni se bleskovou rychlostí řítí auto. ,Ne… POMOC! PROSÍM' zaprosí v duchu. Nemůže se ani hnout. Stojí jako opařená a jen kouká, jak se to auto přibližuje.

Najednou ucítí na svém zápěstí nějaký tlak… a… a dál neví, co bylo. Je úplně vytřeštěná. Někdo ji stáhl ze silnice. Teď ji objímá kolem ramen a jsou spolu na zemi.

Chlapec, kterému spadly brýle a kapuce z hlavy, se postavil a pomohl na nohy i dívce, která vytřeštěně pozoruje svoji kamarádku, která se pokouší přeběhnout přeplněnou ulici.

Kolem dvojce se mezitím stihnul vytvořit kroužek lidí, kteří si je začali fotit, hned co si uvědomili, kdo to je. Chlapec nijak nezmatkoval a bleskem ze sebe strhl mikinu, kterou hodil přes dívku tak, aby jí nebylo vidět do obličeje.

Kiki nic z toho nechápe. Ten muž s ní manipuluje, jak on chce. Najednou se jí zmocnil strach.

,Kdo je to? Proč to dělá? Nechce mě unést, že ne?' Tyto otázky, na které nemá odpověď, bloudily její hlavou.

Těsně vedle nich zastavila černá osmi-místní dodávka s černými skly.

"여기서 뭐하는거야?! 사정 해!" (Co tu děláš?! Dělej, zalez!) ozvalo se z auta. Chlapec rychle strčil do dívky a ta skončila na zadní sedačce.

"Íík!" vypískla, když někdo silně bouchl dveřmi. Pomalu a nenápadně se na toho dotyčného koukla.

To není možné… Jakoby se jí právě zastavil svět. Vždyť právě před ní sedí její Ultimate Bias! Její vysněný princ!

"아! 케빈! 누구세요?!" (Ya! Kevine! Kdo to je?!)

"관리자는 기념품을 사는 일본을 복용하고 있는지 행복 할 것이다." (Manažer nebude mít radost, že si z Japonska sebou bereš živí suvenýr.) všech pět chapců v autě se začli přeřvávat. Kiki lítala pohledem po všech přítomných a nemohla uvěřit vlastním očím. Plus… vůbec jim nerozuměla, ale nějak tak tušila, že se baví o ní.

"오, 그래! 그만! 나는 그녀의 생명을 구원하고 우리 주변의 모든 사람들이 사진을 찍기 시작했다. 그래서 내가 무엇을했다! 거기에 맡겨!" (No jo! Nechte toho! Zachránil jsem jí život a pak nás začli všichni kolem fotit. Tak co jsem měl dělat?! Nechat ji tam?!) začal se blonďáček rozčilovat, zkříží ruce anefoukne tváře. Nemá rád, když ho jeho spolučleni stále poučují a chovaj se k němu jako k malýmu harantovi. To že je nejmladší, se tam k němu nemusejí chovat!

"그래서 당신은 누가 몰라?" (Takže nevíš, kdo to je?) přidal se do rozhovoru SooHyun.

"아니,하지만 귀엽다." (Ne, ale je roztomilá.) Kevin na ní s úsměvem na rtech koukne.

Kiki se trochu zkrčí a zčervená. Né z toho co řekl, ale z toho jak ji pozoruje.

"하! 이제, 당신이 이해한다면!" (Ha! Teď kdyby ti rozuměla!) vyprskl smích Eli.

"아니길 바래! 그것은 유럽처럼 보인다." (To doufám, že ne! Vypadá jako Evropanka.)

"그럼 당신은 운이 좋네. 아!" (Tak to máš štěstí. Ya!) Eli sedící na sedačce před ní se na ní otočil a zavolal.

"Uh?" nechápe. Vůbec jim nerozumí.

"Do you speak english?" zeptal se jí. Tomu už rozuměla. Na rozdíl od třech přítomných - Hoon, KiSeop, SooHyun. Všichni upoutali svoji pozornost na to, co odpoví.

Kiki na něj jen civí a neví, co má říct.

"Ya! English? Speak english?" zopakoval Eli svoji otázku.

Stále nic. Žádná odpověď.

"흠.. 그래서 아마 영어가 아닌... 그리고 그것은 세계의 언어입니다." (Hmm.. Tak asi ani angličtina... A to je to světový jazyk.)

"더 이상 영어 지옥에 간다!" (Jdi s tou svojí angličtinou už do háje!) začne se rozčilovat malí Kísopí, co sedí vedle něj.

"그리고 그 이유는 요?" (A to jako proč?) nakloní se k němu Eli.

"흠.. 그때도 이해가 안 돼요." (Hmmrr… Vůbec ti potom nerozumím.) zamumlá pod imaginárními vousy.

"Awrr~~ You're soooo cute!!" vypískl Eli.

"그만!" (Nech toho!) osočí se na něj.

"Awrr~ Kitten is angry~" začne své malé Uke provokovat.

"그것은 당신이 그만! 호텔에 맡겨! 당신이 원하는대로 당신이 연속 시트에 수있을 것입니다." (Nechte toho vy dva! Nechte si to do hotelu! Tam po sobě budete moct líst jak budete chtít.) vykřikne Lídr a všichni ztichnou, že by bylo slyšet i spadnutí špendlíku.

"Whyy~~~?!??!" zaúpí Eli. Nemá rád, když ho Soohyun v něčem takovém zastavuje. SooHyun jen ukázal na dívku v jejich dodávce.

Kiki měla na obličeji srdíčka místo očí a kapku krve u nosu.

"Uh?" proč na ni všichni tak divně koukaj?!

"Ha! Yaoista!" opět Eli. "My guy!"

"그래…" (Ach jo…) to Kevin hodil za hlavu. "수현.. 나에게 타블렛을 빌려!..." (Soohyune… pujč mi tablet!)

"왜?" (Proč?) koukl na Keva podezřívavým pohledem.

"그냥 빌려!" (Prostě mi ho pujč!)

"음.. 평온..." (No jo… Klid…) vyndal z tašky svůj tablet a podal ho dozadu Kevinovi.

"Thanks~" hned tam začal hledat jednu aplikaci.

Kiki ho se zájmem pozorovala, přes sebe stále jeho mikynu.

Našel aplikaci, co hledal, něco do ní naťukal a poté jí ho podal.

Nechápavě se na něj podívala.

"흠 .. 나." (Hmm.. Na.)

"Uhm…" váhavě si vzala tablet do svých dlaní a koukla na display. ,Překladač?' řekla si v duchu.U dolního rámečku klikla na výběr jazyka a vyhledala svůj jazyk - čeština, i když té anglické otázce rozuměla. Poté jedním tlačítkem vyměnila jazyky a napsala své jméno.

Kevin jí celou dobu koukal přes rameno.

"Kiki? Cutie~" reagoval na to hned Kevin. Kiki se do hlavy opět nahrnula snad všechna krev v těle.

"우리는 여기에 있습니다!!" (Hey! Jsme tu!) vykřikl Hoon a všichni jako na povel na sebe rychle hodili kšiltovky a černé sluneční brýle a postupně vystupovali z dodávky.

"Kiki, Come on." Kevin ji chytil za ruku a vytáhnul z auta, které hned řidič jel zaparkovat.

"얘들 아, 어서. 관리자는 우리가 호텔에서 그를 기다릴 필요가 있다고 말했다." (Kluci pojďte. Manažer říkal, že na něj máme počkat v hotelu.) řekl Soohyun a už šel k hlavnímu vchodu do obrovského hotelu.

"Hmm... Let's Go." pošeptal Kevin stále držíc její dlaň a poté se vydali za klukama. Kiki srále sleduje jako roztomilou tvářičku a stále prostě nemůže uvěřit vlastním očím! Tohle se jí určitě jenom zdá! Jinak si to nedokáže logicky vysvětlit.

Ani si to neuvědomila a už byli v hale hotelu.

"아! 얘들 아! 우리가 먹을 수있는 비트를했다면?" (Ya! Kluci! Co kdybychom se trochu najedli?) zeptal se všech Hoon.

"그것은 좋은 생각이다." (To je dobrý nápad.) souhlasil Jaeseop.

"좋은 .. 그래서 여기에 우리는 호텔 레스토랑으로 이동합니다." (Dobrá.. Tak půjdem sem do hotelové restaurace.) rozhodl Soohyun a už šel s Hoonem a Jaeseopem k restauraci. SooHyun se zarazil, když nešel zbytek skupiny. "당신이오고 있지 않습니까?" (Vy nejdete?)

"흠... 나는 생각한다... 그... 우리는 방에있을 것입니다. 그래서 우리는 본다." (Hm… Myslím… že… My budeme na pokoji. Takže nás nehledejte.) odpověděl mu Eli, který mrkl na Kiseopa.

"흠.. 물론.. 나는 이해합니다." (Hm.. Jasně… Chápu.) nuceně přikývl a ten zamilovaný páreček si to už mířil k výtahu.

"그리고 무엇에 대해, 케빈?" (A co ty, Keve?) podíval se na Kevina, který se podrbal na zátylku a koukl na Kiki, kterou stále držel za ruku.

"음.. 내.. 그런 것 같아요.. 어... 하하.. 우리는 방에서 나와 함께있을 것입니다." (No.. My.. Asi.. Ehm... Haha.. Budeme u mě na pokoji.) nervózně se zasmál.

"좋아요. 그러나 이상이 없을 것." (Okay. Ale žádné úchylnosti.) rychle ho pokáral a poté už bleskem utíkal za těma dvěma.

"Shall we go upstairs?" (Půjdeme nahoru?) koukl na ní a jedním prstem ukázal nahoru.

"Uh?" Kiki to nepochopila. Ani tomu nerozuměla. Její angličtina taky neni nijak úžasná...

"Hihi~ Come on." opět ji za sebou táhne k výtahům. Eli s Kiseopem už určitě budou ve svém pokoji a budou si tam spolu hrát ty svoje hry. Takže je nikdy nestřetnou. No… Horší by bylo kdyby se někde potkali s manažerem. Jak by tohle Kevin vysvětlil?!

Výtahem vyjeli někam do čtyřicátého patra a Kevin si to hned namířil ke svému pokoji. Tentokrát vyfasoval pokoj s Eliem… takže doufá, že bude s Kiseopem u Kiseopa.

Kiki kouká všude kolem sebe. Všechno je pro ni tak nové. Vždyť se právě nachází v pěti-hvězdičkovém hotelu! Ona s Karin si mohly dovolit jen tři hvězdičky… Kdo by řekl, že ve dvou hvězdičkách je takový rozdíl?!

Strčí klíče do zámku, a když uslyší cvaknutí, že je zamčeno, oddechne si. Odemkne dveře, které na čež otevře.

"Ladies first~♫" nakloní se a ukáže Kiki, že má vstoupit jako první. Kiki na něj koukne, jestli to chápe správně. Na to jí Kev odpoví mrknutím. Kiki opět zčervená (jako by už nebyla červená a ztrapněná dost) a rychle vstoupí do ono pokoje.

"Awrr~ Cutie~~♫" vypískl potichu Kevin, aby ti Kiki neslyšela, a šel za ní. Kiki došla doprostřed pokoje a rozhlédla se - napravo dvě postele, u každé noční stolek a noční lampička; vlevo nízké skříně a na nich velké plazmová televize.

"Woow…." zmohla se jen.

"Do you like it here?" (Líbí se ti to tu?)

"Ík!" málem vyletěla z kůže. Jak se za ní mohl objevit tak rychle?! To je to snad duch? No... Duch to být rozhodně nemůže…. Na ducha je až příliš krásný.

"Do you like it?" zeptal se znovu. Kiki sklopila pohled a jemně přikývla.

"You know what I mean?!" (Ty mi rozumíš?!) vyjel na ní. Kiki na něj vytřeštila oči a křečovitě přikývla.

"Wow! This is amazing! I thought you not speak English!" (Wow! To je úžasný! Já myslel, že neumíš anglicky!) usmál se od ucha k uchu. Kiki na něj pár sekund koukala. Poté si uvědomila, že má stále Soohyunovo tablet se zapnutým překladačem. Naťukala do něj svoji odpověď na jeho nevyřčenou otázku a ukázala mu to.

"A little?" nepochopil. "Oh!" vzal si od ní tablet.

,,Can a little English?" napsal a ukázal jí to. Jako odpověď mu přikývla.

"Why not you speak?" zeptal se. Kiki sklopila pohled a pokrčila rameny. Stydí se. Má strach promluvit. Má pocit jako by se ani jedna hláska nemoha dostat z jejích úst.

"Shy?" předklonil se k ní s úsměvem. Opět na něj vytřeštila oči, znovu zčervenala, trochu od nej poodskočila a zběsile začla kroutit hlavou v záporném gestu. Rozuměla správně? Stydí se? Ne… Tak to není… Ona je úplně v rozpacích z toho, že tu před ní stojí jen pár centimetrů od ní její Ultimate!* * *Kevin leží na posteli a hned vedle něj je na něj namáčklá Kiki. Ovšem… ani jeden z nich si to neuvědomuje.

Právě si spolu prohlížejí fotky na Soohyunovo tabletu, který mají stále půjčený. Více než polovina nebyla nikde zveřejněna a několik si i Kiki poslala do svého mobilu, který se právě nabíjí. (Jaké štěstí, že Jaeseop má stejný mobil jako ona.)

Kiki se už dokonce i trochu rozpovídala. Už moc nepoužívá moc překladač a občas i sama něco vypustí z úst.

Na displeji se objeví opravdu šílená fotka, která Kiki dost rozesměje a nevědomky se víc přitiskne ke Kevinovi. Kevin se zadívá na Kikiin smějící se obličej. Jeho srdce se najednou vynechá několik úderů. Takový krásný úsměv a smích jako andělské zvony.

Stále smějící se Kiki položí svoji hlavu vedle té Kevovo. Oči, které měla do teď ze smíchu zavřené, otevře a její pohled se hned spojí s tím Kevinovo. Její líčka mají okamžitě nádech červené a tep se jí o něco zrychlí. Jsou u sebe tak blízko…

Několik minut na sebe jen tak hledí. Z očí do očí. Poté ale Kevinovu pozornost upoutají její tenké načervenalé rty. Ještě o něco se k ní přisune. (Což už víc ani snad nejde.) Trochu přivře oči, kterými nenápadně pozoruje Kikiiny reakce. Své rty konečně spojí s těmi jejími. Tak jemný a milující dotyk jako by jí hladili motýlí křídla.

Kiki na Kevina vytřeští oči a celé její tělo zkamení, nemůže se ani hnout. Ani neví, co by přesně měla dělat. Snad ho odstrčit či se do polibku zapojit? Nakonec se rozhodne. Přivře očka a trochu se uvolní. ,Možná… že to není zase tak špatné…' pomyslí si.

Po chvíli Kevin se začne svým jazykem dobývat do jejích úst, kam se i dostane a začne je celé prohledávat.

Kiki vytřeští oči. Ne… Tohle… Tohle nechce… Ne…

Kevin chytne Kiki pevně kolem pasu, aby mu nikam neutekla. Kiki se od něj pokusí odstrčit, ale nejde jí to. Tohle nechce… Kevin i přes její odpor jí dá ruku za krk a prohloubí tak polibek.

Kiki ho chytne za ramena a stále se snaží odstrčit. Když se jí to nedaří po dobrém… zabodne mu do kůže svoje nehty, až Kevin bolestně sykne a tím se od ní nepatrně odtáhne. Kiki využije Kevinovo nepozornosti - rychle se od něj odstrčí a vlepí mu jednu silnou facku na tvář. Tentokrát Kevin vytřeští svoje oči na Kiki, která od něj utekla se slzami, které se jí už derou z očí.

Udělal snad něco špatně?Kiki bleskem utekla z hotelového pokoje a běží dlouhými chodbami až k výtahu. Doběhne k němu a zmáčkne přivolávací tlačítko. Rychle si utře slzy, které se jí zatím dostaly napovrch. Za několik málo sekund se ozve cinknutí - výtah je zde. Velké dveře se otevřou a tam stojí tři osoby mužského pohlaví. Dneska má vážně den blbec. Zrovna ti, se kterými se chtěla střetnout ze všech nejmíň.

"무엇입니다 -" (Co se-) SooHyun se jí chtěl zeptat, proč má červené oči a mokré tváře, ale to se tam zrovna objevil i někdo jiný.

"Ya! Kiki!" Kiki se ani neotáčela. Ten hlas by poznala vždy a všude. Bezmyšlenkovitě si to namíří ke schodišti. I když je možné, že jí z toho budou bolet nohy ještě tři dny.

Když je už u nějakého třicátého patra, rozhodne se, že pojede výtahem. Už teď jí podlamují kolena. Najde výtah, který hned přivolá. Stále se kolem sebe rozhlíží. Nechce, aby někoho znovu potkala.

Za chvíli se jí otevřou dveře od výtahu - tentokrát v něm naštěstí nikdo není. Výtahem se rychle dostane do hlavní haly. Vyhledá východ a už se nachází venku před tím pěti-hvězdičkovým hotelem.

Tvář jí ofoukne silný vítr. Koukne na oblohu. "No, to si ze mě děláte něco!" zanadává a silně dupne do země. Tohle opravdu není možné! První se ztratí, pak jí málem srazí auto, poté se její vysněný princ ukáže, jako uchyl a teď jí ještě začne pršet! Tohle je její nejhorší den v životě!!Porozhlídne se kolem sebe. Za těch pár hodin se to tu docela vylidnilo a všichni zrychlili svůj krok a utíkají před deštěm. Taky by se mohla někam rozejít, ale nemá naprosté tušení, kam by měla jít.

Několik minut se jen tak rozhlíží a rozmýšlí, kudy se vydá. Nakonec se rozhodne, že půjde ulicí, kde je nějaké velké středisko. Možná by tu i někde mohla najít Karin. Jestli ji teda stále hledá…

Eh?! Ne! Samozřejmě, že ji hledá! To by jí Karin nikdy neudělala! Tím si je na tisíc procent jistá!!

Asi po dvě stě metrů už stojí před obchodním střediskem a hledá svoji kamarádku. Ale nikde ji nevidí……

Sedne si na blízkou lavičku a kolena si dá pod bradu.

"Karí… Kde jsi…?" pípla zoufale.Starší hnědovlasá dívka utíká všude možně po Tokyu a hledá svoji kamarádku. Je celá promočená a už neví, kde hledat. Zastavila v centru, před velkým obchodním centrem. "Kikí... Kde jsi?!" zašeptá si pro sebe. ,Je možné, že by byla uvnitř?' řekla si v duchu. Najednou uslyšela tiché a vzdálené vzlyky.

"Kiki?" neví to.. Netuší.. ale hrozně moc doufá, aby to byla ona! Rychle se otočí a brodí se přes dav spěchajících lidí. Nevěří vlastním očím! Opravdu je to ona! "Kikí!" Rychle se rozeběhla za svojí kamarádkou. Oslovená zdvyhla hlavu, i když měla tušení, že se jí to jen zdálo, jak byl zvuk slabý. Když nic neviděla hlavu opět zklonila. Poté to ovšem slyšela znovu, ale to už ignorovala.

A znovu.

"Kiki!" trochu zvedla pohled a podívala se před sebe. A nevěřila vlastním očím. "Karí!!" vyskočila na nohy a jí kolem krku.

"Ty škvrně malí! Tohle mi už nedělej! Víš jak jsem se bála!" chytla ji za ramena a odtáhla od sebe.

"Uhm.. Promiň... Nezlob se... Trochu se to zvrtlo.." našpulila rty a hodila omluvný pohled.

"Aigoo.. No, ještě se ti nic nestalo.. Půjdem do hotelu a tam mi to všechno vysvětlíš a řekneš, co se stalo, ano?" jako odpověď jí se slabím úsměvem přikývla.Karin na Kiki nedůvěřivě koukala s otevřenými ústy. Nakonec prohlásila, až její mozek zpracoval krátký příběh, který jí Kiki dovyprávěla. "Tohle ti nevěřím.." zkřížila paže na hrudi.

"Co?! Proč mi nevěříš?!" mladší nahodila zoufalý pohled. "Všechno, co jsem ti řekla, je pravda!"

"To s tím Kevinem z U-KISS ti věřím.. to že tě zatáhnul do auta taky.. to že jsi potom kvůli tomu polibku utekla.." vysmenovávala věci, které Kiki věří.

Kiki na ní hodila nechápavý pohled. "Tak.. co mi teda nevěříš?"

"To.. s těmi.." starší dívka Kiki trochu děsila. "E.. El.. ElSeop!!" najednou měla místo očí dvě velká srdíčka.

"Fuj! Takhle mě neděs!" Kiki dala starší malou ránu přes rameno. Ta se hlasitě rozesmála. "Takže tobě nevadí, že je Eli zadaný?"

"No, když je to s tím sladkým miminkem Kísopím, tak nemám žádný problém~" pokrčila rameny. "Navíc... kdyby něco.. je tam ještě Hoonie~" na tváři se jí zvevil úchylný úsměv od ucha k uchu.

"Vážně? Co kdyby tam byli i SooHoon Real, ale jen se moc neukazujou?"

"Hmm?? Tak.. to je potom na řadě Kai." odpověděla jí Karin bez problému.

"Cože?! NE! To nedovolím!""Hele, opravdu ti to nevadí?" zeptala se Karin Kiki již po několikáté, i když ž sedí na svých místech - 56 a 58.

"Ale no ták! Na tohle jsme čekaly dva měsíce! Tak si užijme! Ne?" opověděla jí Kiki s úsměvem. "A teď.. už pojď koukat! Už jdou!"

Asi v půlce meetingu, po pár songů a potom, co si UKISS zahráli pár her, začla soutěž, kde se účastí i fanoušci. Kluci vytáhnou z velkého pytle čísla lístků, a fanoušek s tímto číslem vyhrává.

Poslední přišel na řadu Kevin. Předklonil se a snažil se vytáhnout lístek, který leží, co nejníž.

"急いでそれを拡張しない!" (Dělej a neprodlužuj to!) plácl ho SooHyun přes vystrčenou prdelku.

"Áááh!" vyjekl Kevin a celým sálem se ozval jásající křik fanynek.

Kevin po zdlouhavém vybírání a hrabání se v papírcích, konečně jeden vytáhl. Úsměv mu ovšem nemizel, ale v duše nadával na celý svět. Vytáhl číslo 123 - úplně mimo. Mobilem, co Kiki zapomněla u něj na pokoji zapojený na nabíječce, napsal zprávu dívce, která jí volala asi milionkrát v den, kdy se Kiki ztratila. Tušil, že to bude něco víc, než jen obyčejná kamarádka. Ovšem trochu doufal, aby to nebyla přítelkyně toho typu.

Hlasitě polkl.

"ケビン!引っ張ったり、私を呼び出すことはありません!" (Kevine! Nenapínej a říkej!) přišel k němu Hoon. "最後の勝者は誰ですか?誰がカメラを勝つのだろうか?" (Kdo je ten poslední výherce? Kdo vyhraje ten fotoaparát?) Chtěl mu papírek vzít, Kevin ale rychle uhnul. A vykřikl: "五十から八!" (58) A usmíval se jako sluníčko na hnoji. Sledoval publikum, dokud neuviděl někoho koho neuvidí vstávat a jít k podiu. Nikdo ovšem nevstával.

Fanynky v sedačkách se všude rozhlížely všude kolem sebe a byli slyšet nejčastější otázky: "Tak kdo to má?!" "Rychle se někdo přihlašte, nebo tam půjdu sama!" "Ach jo! Taková smůla!" "Co to znamená?"

"Co že to řekl? Nerozuměla jsem.." řekla Karin otázku trochu hlasitěji, aby ji Kiki slyšela a taky se všude rozhlížela.

"Netuším. Ale taky by mě to zajímalo." odpověděla Kiki.

Kevin začínal panikařit. ,Že by nepřišly? To snad ne!' Na čele se mu začínaly tvořit první kapičky potu.

Radši rychle zavřel oči. Ve stejnou dobu Eli zakřičel: "Fifty-eight!" Kevin na něj hodil vyjukaný pohled, Eli mu ho oplatil mrknutím. Jak to, že ho to nenapadlo?! Ony vlastně neumí čínsky! Teď se cítí trochu trapně...

"Fifty.. eight..?" zopakovala Karin po Eliovi. "Padesát... osm.." trochu jí to nedocházelo. Podívala se na svoji vstupenku. Jak mohla být tak pitomá?! Jak to, že jí to nedošlo?! Proč by jí jinak Kevin (Pouze tušela, že je to Kevin.) psal, aby mu napsala číslo jejich vstupenek?! Aiigoo! Plácla se dlaní do čela.

Rychle se otočila na Kiki. "Co blbneš?! Jdi tam!" ukázala směrem k U-KISS.

"A.. Ale..." koktala. Nějak je trochu mimo...

"Jaké ALE?! Neblbni a jdi tam! Nebo tě tam osobně dotáhnu!" začla se Karin dost hlasitě rozčilovat, že upoutala pozornost pár fanynek, co seděly blízko nich.

"Já nemůžu!" dostala na konec ze sebe Kiki.

"Jak nemůžeš?! Nemel kraviny a jdi tam!"

"Ale... Jak jsem předtím utekla... Já si něco takového nezasloužím!" koukla na Karin se zoufalým pohledem.

"Ticho a běž tam!" rozkázala ji. Kiki se podívala na Kevina. Ten se všude možně rozhlížel a všude ji hledal se s koutky dolů. Opravdu už začínal být zoufalí.

Nakonec se rozhodla. Pomalu vstala, dostala se až do uličky a ještě pomalejším tempem šla rovně k pódiu s pohledem zabodnutím do země. Srdce jí buší, že má pocit, že jí vyskočí z hrudi. Celá hoří, že má strach, jestli nedostala horečku.

Když si Kevin všiml drobné dívky, která k nim jde pomalým tempem prostřední uličkou, hned se rozzářil. Strach, zoufalství a všechno tomu podobné ho opustilo a celého ho zaplnilo štěstí. Nevědomě strčil mikrofon Hoonovi, který na něj nechápavě koukal. Vůbec tohle nechápe - jako vždy. Hodil rychlý pohled na SooHyuna, který se taky zrovna nejvíc nechytal a potom na Elie s Kiseopem, kteří se culili jako hrdličky a jako naprostý andílci.

Kevin přišel ke schůdkům, které vedly na pódium hned z uličky. Když tam Kiki došla, podal jí ruku. Kiki se na jeho dlaň podívala.

Polkla.

Co má dělat? Je zmatená. Křečovitě svou paži natáhne a váhavě spojí svou dlaň s tou její.

Kevinův úsměv se ještě rozšířil, její dlaň silně stiskl a pomohl jí nahoru na pódium. Došla k němu a postavila se před něj, že na ně všichni vidí. Stále propaluje podlahu. Neví co jiného by měla udělat.

Trochu sebou trhla, když Kevin uchopil její bradu mezi prsty a donutil jí, aby vzhlédla a Kevinova tvář se nacházela jen pár centimentrů od té její.

"It's time for you... To get your winnings.." (Je na čase... Aby jsi dostala svoji výhru..) její mozek ani nestihl zpracovat větu, kterou jí Kevin řekl, a už spojil jejich rty v letmém polibku. Celým sálem se rozezněl šílený křik fanynek.

"Can you forgive me?" (Odpustíš mi?) odtáhl se od ní, ale do očí jí stále přímo koukal.

"That'll think about..." (To si ještě rozmyslím...) letmo se usmála.

"I will wait." (Já počkám.) Kevin se po pár dnech opět upřímně ze srdce usmál.


"Jak já tý holce závidím...." zabrmlala si Karin pod imaginárními vousy, zapadla do sedadla a našpulila rty. Taky by brala se líbat na pódiu s třeba takovým Lee Joonem... Ale i tak - přeje jí to.


"아주 아이러니, 그렇지? 때문에 그의 입에 도망, 지금 다시 .. 난 여자를 이해하지 못할거야 ..." (Docela ironie, nemyslíš? Kvůli puse utekla, a teď se zase vrátí.. Nikdy nepochopím holky...) zašeptal Eli tak, že ho slyšel pouze KiSeop vedle něj, který souhlasně přikývl.+ THE END +
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Žánr FanFiction/Povídky:

• Yaoi / Shonen-ai 66.6% (241)
• Yuri 5% (18)
• Hetero 12.7% (46)
občas TO... občas ONO.. =D 15.7% (57)

Komentáře

1 Jung Je Yoo Jung Je Yoo | Web | 21. června 2014 v 15:23 | Reagovat

To se ti velice povedlo!!! I když v půlce jsem musela zkoumat proč je tam čínština, když kluci mluví japonsky a jsou v Tokiu, ale fakt dobrý!

2 Týna Týna | Web | 21. června 2014 v 18:29 | Reagovat

To bylo dokonalé :-) celou dobu jsem se usmívala jako měsíček na hnoji :-)

3 Kiki Kiki | Web | 22. června 2014 v 21:50 | Reagovat

DVHUKJSDBKJSJFVDHJDVHDSGFVDBAZUDBGHDGF!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *___________________* TO TAK AŇŇŇŇŇŇŇŇŇŇŇŮŮŮŮŮŮŮŮŮ!!!!! *Q* JE TO NAPROSTO DOKONALÉ *W* AWR~~~~~ *_____*

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama