Květen 2014

Hrabéééé míííí~~~ + HELP ME!

25. května 2014 v 22:27 | Karin_Kim55 |  Kecy // Novinky
Lidi.. v pátek jsem s Kiki venku lítat po .... (naše město xD) a věřte nevěřte..... hrabalo nám víc než dost! xDDDD opravdu! xDDD to není možný x'DDDD
nejdřív směr McDonald, potom Olympia (Obchodák), pak Galerie (obchodák) a pak třetí a poslední obchodák - Fontána xD (nebo to bylo opačně? o.O netuším ._. oni si sou ty dvě hrozně podobný a jsou hned vedle sebe, takže co?) (NIC! XD)

v Mekáči jsme trávili pomalu hodinu (možná dvě) a hráli jsme Kpop Slovní Fotbálek xD v Olympii rychle o Aska, kde jsme si vytvořili velký patrový domek s velkou zahradou, bazénem, krásnou kuchyní, dvěma ložnicema, ... nné!! já už mlčím! protože 40% si stejně nepamatuju xDDD (ale bylo to jako vááááááááááááááááááááážně NĚCO!!! ♥)

potom knihkupectví, kde jsem si (KONEČNĚ) koupila třetí díl mangy Fly High! tak jsme si to prošly, a pak jsme tam s Kiki viděly takovou velkou tlustou bibly..... Kamasůtra! xDDDD když to Kiki zakřikla, já myslela, že padnu xDDD potom směr slovníky, kde měli jen česko-vietnamský a česko-japonský -.- takže jsme jeli do dalšího knihkupectví, kde jsme asi 10 minut a hledaly a NAKONEC JSME TO NAŠLY!! xD úplně na spodní polici česko-korejský slovník!! =DDD (který si Kiki mimochodem Kiki koupila xD)
no jo xD nakonec ještě ten Erotic City.. *složila se*


U-KISS PŘEDSTAVUJÍ NOVÉHO ČLENA

16. května 2014 v 16:21 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others
ZDROJE: #01, #02, #03

Společnost chlapecké skupiny U-KISS přišla s šokující novinkou. Aniž by předem něco ohlásila, na internetu se objevily informace, že skupina bude mít nového člena. Co je na tom pravdy a o kom je řeč?

Jak bude vypadat složení skupiny U-KISS?

Poté, co nejmladší člen Dongho opustil skupinu, společnost vyhlásila konkurz na nového člena. Jeho tvář byla nečekaně zveřejněna na sociálních sítích, a to prostřednictvím tanečníků skupiny, kteří pořídili skupinové foto.

Nato dne 15. května společnost zveřejnila tuto zprávu:

1.Máááj [Feat, Sorry Guys]

1. května 2014 v 18:25 | Karin_Kim55 |  Kecy // Novinky

Haha.. Já jsem dneska úplně mrtvá...!!! -.- všichni jistě vědí, že První Máj a svátek zamilovaných (nebo by aspon měl xD), ale já.. já dneska musela jít na tůru na Milešovku.... ._. takže jestli tam náhodou dneska někdo byl a potkal takový velký mrtvý rajče, tak to jsem byla já... ._. xD -.- nenávidím tyhle tůry a ještě k tomu do kopce!!! >< Jako.. já nejsem sportovní typ a už vůbec ne... no.. to je vlastně všechno... nejsem sportovní typ a nenávidím sport! >< v životě jsem ve sportu nebyla dobrá a nikdy mě nebavil.. -.- (nechápu jak jsem mohla chodit na atletiku.. ._.)

Ehm.. a ted.. Chtěla bych se vám omluvit, protože ted budu hodně neaktivní.. (Ano! Jde to ještě víc! xD) dlouho jsem nenapsala ani čárku a to jenom díky naprosto dokonalé K-Dramě Faith (The Great Doctor) s Lee Minhem!!! a to že je tam Lee Minho, mi prostě stačí na to, abych to zkoukla celý na jeden hlt xDD *w* a ted mám ještě k tomu v plánu další dvě K-Dramy s Lee Minhem, ale bohužel si je musím postahovat a to mi zabere takových pět šest dnů na jednu dramu... Okay.. zase k tomu hlavnímu! xDD Nebudu neaktivní kvůli dramám to ne! xDD ale jak jsem už psala, hodně dlouho jsem nenapsala ani čárku, takže bych ted chtěla dopsat aspon jeden nebo ještě líp dva OneShoty a klidně i pár kapitol k sériovkám.. takže.. doufám, že to mě dost omlouvá, ne?! xDD

Takže se tu zatím mějte! ;P (ale nebojte! číst povídky a články budu pořád a samozřejmě nezapomenu komentovat ;3 to se do neaktivity nezahrnuje! ;33)
Pokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer