The Waiting Game - 7.Kapitola

27. dubna 2014 v 15:36 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Hihi~~ ^^' Hehe.. tak jsem se konečně rozhodla sem tu kapitolu dát a víc to neprodlužovat ;D hm.. no... něco vám řeknu... od další kapitoli se nejspíš dostanem trochu do děje xDDD (i když já vůbec nevím, jestli to vůbec nějaký ten děj mít bude..... ._.) (NIC JSEM NEŘEKLA! *3*) a jako odměnu, že tu dlouho nic nebylo, tak je tento delší než obvykle xD (nebo mě se to tak zdá ._.)
a co říkáte na cover? x3 doufám, že se líbí ;D budu používat 3 různé ;3 tohle je druhý a pak mám ještě jeden speciální x3
nedávno mě napadlo, jak dlouho to asi tak budu tohle psát =D' podle toho, co ještě plánuji, tak to snad dostanu do 10-ti kap. a víc... o.O no jo... čte někdo ty moje úvody?! xDD Haha... (já vím.. jsem hrozně vtipná... ._. -.-)
ale jestli se mi to povede tak každou chvíli (=každým dnem možná budu mít dopsanou i dlaší kapitolu xDD)
NO JO!! už to nebudu prodlužovat a přeji příjemné čtení *3*
Tvář jí polohtají první sluneční paprsky slunečního dne. Trochu se zavrní, protáhne ztuhlé tělo a pomalu si sedne. ,Kolik je hodin?' pomyslí si

"8:30?" podiví se. Na to, že včera nemohla vůbec usnout, se probudila vážně brzo. Se zoufalým vzdechem se opět ponoří do postele a rozmazaným pohledem koukne na bílí strop. Je úplně jiný, než včera večer, když ho pozorovala. Včera byl tak tmavý a temný... A teď z něj šíří jen čistota.

Ani si není na sto procent jistá důvodu svého včerejšího pláče. Už je to taková doba, co naposledy plakala, že málem zapomněla jaké to je. Vlastně ani netuší, proč se jí to tolik dotklo, jak se k ní Eli choval. Nikdy nebyla tak přecitlivělá. Vždyť jí jen hlídá! Nic víc, nic méně! Měla by si to v tý sví kebuli trochu srovnat. Ani neví kolik mu je! Dvacet? Třicet? Hmm... Ale mohla by to zjistit.

Ale ještě předtím... By mohla zjistit, co vůbec cítí... Co k NĚMU cítí...! Najednou jí zakručelo v břiše. Hmm... Nebo co bude k snídaní.

Znovu se zachumlá do peřiny a pokusí se usnout. Po dvaceti minutách převalování uzná, že už nejspíš neusne, rozhodne se vstát z postele a jít se aspoň nasnídat. Ze srdce doufá, že se s ním nijak nestřetne. Ale když jsou spolu pod jednou střechou, tak není moc velká šance, že se jí to splní.

Dojde do kuchyně a tam uvidí Elie stát u linky. Celá zkamení. Má hrozné nutkání potichu vycouvat a jít zpátky do pokoje a nevylézt minimálně do osmy večer! Ehm... To by bylo pravděpodobné, že by si pro ni v deset opět přišel a hodil by jí do vany se studenou vodou. Vzdychne. Bůh jí asi moc nepřeje.

"Haf~ Haf~" u nohou jí začne poskakovat malá bílá chlupatá koule, která jí probudila z přemýšlení.

"Ya! Čus. Dneska nějak brzo, nemyslíš?" přidal se k Yongiemu Eli.

"Uhm..." přikývla. Nějak neví, jak se chovat. Je celé zmatená.

Eli se jejím chování trochu zarazil. Čekal nějakou hloupou poznámku, jak ho odbije, ale... nic. "Vařím vodu - chceš čaj nebo kafe?"

"Uhm... Čaj, prosím..." řekla potichu a šla si sednou ke stolu. Tentokrát se Eli na Karin podíval. Karin mu pohled oplatila. "Co...?"

"Nejsi nemocná?" rychle se naklonil přes linku a položil jí dlaň na čelo.

"Ya! Co blbneš!?" odstrčila ho. "Ne! Nejsem nemocná!"

"Hmm.. Horečku nemáš." potvrdil její fakt.

"Říkala jsem to..." procedila skrz zuby.

"To je štěstí. Siwon by mě asi jinak zabil, že se o tebe nedokážu postarat." zalil svoje kafe a její čaj, který před ní položil na stůl. Karin najednou blesklo hlavou.

"Ach... Najednou je mi nějak mdlo...." položila si ruku na čelo.

"Na to ti neskočím. Nejsi zas tak dobrá herečka." cvrnkl ji do čela a odešel se převléknout.

"Ya! Hmmrrrr...." nenávidí, když jí to někdo udělá. Vždy jí to dělal Kai. Zajímalo by jí, jak se asi má..? Co dělá...? Stýská se mu po ní?

Opře se loktem o stůl, bradu si položí na dlaň a kouká někam do vzduchu. Vzdychne. Jí se upřímně trochu stýská. Myslela si, že to bude super, že opět uvidí rodinu a bude se moct s nima opět smát a s bráškou dělat kraviny. Dva roky je neviděla, ale nejspíš je neuvidí ani třetím rokem.

"Girl ~ Smoky Girl ~ Smoky Girl ~ Smoky ~ ♫" začne hrát místností hudba vycházející z mobilu na lince, který taky přinese Karin opět do reality.

"Ya! Umma!! Někdo ti volá!!" zakřičela někam do domu.

"Kdo to je?!" ozvalo se zpátky. "A neříkej mi Umma!"

"Uhmm..." vstala a sáhla po telefonu a jeho napomenutí, jako vždy - ignorovala. Nápisu příchozího hovoru se musela usmát: 'Kikina >.<'. "Kiki!" oznámila.

"Tak to zvedni!" s trochou váhání stiskla na velkém dotykovém telefonu zelené kolečko.

"H.. Haló?" řekla do telefonu tichým a roztřeseným hlasem.

,,Yéé! Karííí!! Tebe jsem nečekala!" ozval se veselý hlas.

"Hehe..."

,,No, nevadí.. Je tam někde Eli Oppa?" Eli Oppa... to oslovení jí rve uši. I ona by mu tak chtěla říkat, ale... jejich první setkání nebylo zrovna takové, aby mu tak mohla říkat... nejspíš... Navíc.. bylo by to docela blbí...

Rychle zatřepala hlavou a odpověděla: "Umma? Právě se převlíká." odpověděla, ale v tu chvíli jí někdo vytrhl mobil z ruky.

"Tady sem.. co chceš?" Karin na něj něco zabručela a uraženě si šla zpátky sednout ke stolu. "Co? Jsi se zbláznila, ne?!" Karin začla odposlouchávat jejich hovor. I když jen z jedné strany. "To bych se hádal... Vážně? . . . Seš si jistá? . . . Opravdu? . . . Já nevím... Ale no ták... Grr... Jsi strašná... Čau..." s tím típnul hovor a telefon hodil na stůl.

"O co šlo?" zeptala se Karin se zvědavostí.

"Máš ráda výlety?" odpověděl na její otázku otázkou. Nechápavě se na něj podívala. "Prostě mi odpověz...."

"Ehm.... Jo..." kývla. To jako pojedou na výlet? Kam?

"Super, tak si dneska uděláme výlet." na jeden lok vypil své již vychladlé kafe a odešel si dělat svoje věci. Karin chvíli nechápavě koukala na dveře kudy odešel a pak udělala to samé - vypila čaj a šla čítat nové povídky.* * *"Kam to jedeme?! Kam to jedeme?! Kam to jedeme?!" nepřestává Karin do Elie hučet, snažíc se z něj dostat odpověď na svou otázku.

Eli se jí celou dobu pokouší ignorovat, ale ani rádio na plné pecky mu v tom nepomohlo. "Ya! Řekni mi to!" dloubla ho do ramene. To už Eli nevydržel a červený až za ušima vybouchl jak sopka. "Prostě jedeme za Kikinou!! Nevím, co chce dělat! Se potom zeptej jí! Já nic nevím, chápeš?! Tak už buď prosím tě zticha...!!"

"Jsi to mohl říct hned..." zabrmlala si Karin pod vousy, zkřížila paže na hrudi a radši si otevřela okénko. Vítr jí hnedka začal čechrat vlasy. Eli už chtěl opět něco říct - něco v tom smyslu, že jí to říkal už doma, ale radši už je sám zticha. Už na to nemá nervy.


Po pár minutách zastavili v jedné slepé uličce vedle centra, kde na ně již někdo čeká. Oba vystoupili z auta a Karin hned přistálo něco kolem krku. "Karííí~~!!!"

"Ahojky!" oplatila jí objetí. "Taky tě ráda vidím. Ale... škrtíš mě..." poslední slova řekla až přidušeně.

"Oh! Pjomííň~!" odskočila od ní, ale pak hned se přilepila na její paži.

"Tak... kam to půjdeme?" zeptala se Karin se zvědavostí.

"Eh? Eli ti to neřekl?" hodila pohled na Elie, který měl nejspíš nějakou záživnou debatu.

"Co jsem jí měl říct? Ani mě si neřekla, co je to za výlet." hájil se. Jen nad tím pokrčil rameny a odfrkl si. Dneska mu všichni tu špatnou náladu snad přáli...

"No, kam bychom asi tak mohli jet na výlet?!" Kiki ukázala na velký dřevěný bilboard nad velkými vratami.

"Oh! To mě nenapadlo..." řekl si spíše pro sebe.

"Haha~~ Sám jsi mi to tu ukázal, když jsem byla malá." připomněla mu Kiki.

"Wooow! To bude zábava!" vyskočil Kevin a už táhne Elie ke dveřím k Minigolfu.

"Minigolf?" zašeptala si Karin spíše pro sebe stále pozorujíc velký nápis na dřevěné desce.

"Hmm? Karí.. Tobě se to nelíbí?" zeptala se Kiki s dost zklamaným podtónem v hlase, stále pověšená na její paži.

"Co? Ale ne! Jen... nikdy jsem nic takového nehrála.. Vůbec to neumím..." podrbala se na zátylku.

"Haha~~ Tak to není vůbec žádný problém! Eli tě to naučí!" už ji táhne dovnitř, kde na ně již čekají kluci s holemi v ruce a míčky po kapsách. ,Proč by mě to měl učit on? Nemůžeš mě to naučit ty?' pomyslela si nechápavě.

"Kikíí~! Jsi mi měla říct, že jdeme na minigolf! Bych se na to správně oblékl!" začal Kevin vyčítat, že mu to tajila, hned co k nim přišly.

"Promííň~ Ale mělo to být překvapení pro všechny~" tentokrát skočila na ruku jemu. "A podle mě..." prohlédla si ho. "vypadáš bezzzzzzvadně!" zalichotila mu popravdě.

"Hmmm...." Kevin se na ní zahleděl. "Na tebe nemám, zlato~" předklonil se a vlípnul jí malinkou pusinku na nosánek.

Karin se nad tou scénou lehce zčervenala a odvrátila pohled. Nemůže uvěřit tomu, že je o dva roky starší a ještě ani neměla kluka! Ona vlastně ještě nebyla ani opravdu zamilovaná! Tak se stydí!

"Ya! Nedivil bych se, kdybys mě podváděl za zády! Ale před míma očima?! Kevine, styď se!" vyprskl Eli uraženě. To přivedlo ty dvě hrdličky zpátky do reality.

Kiki se jen nervózně zasmála, ale Kevin na to reagoval: "Hmm... Tak co kdybychom se rozešli? Vy dva půjdete tudy a já s Kikí zase tudy a uprostřed se nějak sejdeme! Co myslíte?" směje se jako sluníčko na hnoji. Všichni chtěli už něco namítat, ale Kevin jim to nedovolil. "Mlčení je souhlas! Tak jdeme!" chytil Kiki za ruku a s blaženým a veselým výrazem jí už táhl k nějaké dráze. Kiki hodila na dvojici za nimi omluvný pohled. I když tohle přesně plánovala - chtěla ty dva nechat osamotě a to, že Karin tento sport vůbec neovládala, její plán dokonale podpořilo. Celé to jde přesně podle jejího plánu a Kevin jí v tom nevědomky pomáhá.

"To je svině... Jak já tuhle jeho stránku nenávidím..." procedil Eli skrz zuby spíše pro sebe a šel k jejich dráze. Honem, ať už to má za sebou. Nemá rád tyhle ty Kikiny nápady - i když na tohle místo má spousty hezkých vzpomínek. Musí se pousmát, když si vzpomene na den, když tu byl poprvé s Kikinou a jejím bratrem, když ji museli hlídat. Nejdřív se jim ztratila, poté ji hodinu hledali a nakonec ji našli na prolejzačkách.

"Čemu se směješ?" probudila ho Karin ze vzpomínání. "Vzpomněl sis na něco?" v mysli se jí vybavilo, že si mohl vzpomenout na něco, co se událo zde. Co se mu stalo tak pěkného, že mu to vytvořilo úsměv na tváři?

"Eh? Na nic." dostal ze sebe úsměv a opět si nasadil masku mrzouta. "Tak co? Hrajem?" zeptal se.

"Já už hrála - teď ty." ukázala na trať za sebou.

"Ehmm.. Dobře.." to se zamyslel na tolik, že si ani nevšiml, jak s tím míčkem na sto procent rozčilovala?! Přešel ke startu, položil na zem míček, lehce do něj holí drcl a míček hned skončil v jamce. "Ha! Na jeden úder!" obyčejné vlny. To je pro něj hračka.

Karin na to koukala s otevřenou pusou. Nemůže tomu uvěřit. "Hm? Na kolik jsto dala ty?" zeptal se jí, když vyndaval míček z jamky. Na prstech mu ukázala svůj počet. To zase spadla čelist jemu. "SEDM?!"

"No a co?! Hraju to poprvé! Takže co?!" jako vždy nafoukla tváře a zkřížila paže.

"I tak.. To seš vážně takovej lůzr?! Vždyť tohle je úplně primitivní!" nechápal. "Vždyť je to tak snadné!"

"Možná pro tebe..." zamumlala a naštvaně šla k další jamce.

Stejně to pokračovalo až ke dvacáté jamce - Karin to dávala tak na pět až sedm pokusů a Eli maximálně na dva či na jeden. Karin tomu prostě nemohla uvěřit. "Určitě používáš nějaké číty..."

"Ha! To nejsou číty! To je přirozený talent!" vytahoval se nad ní.

"Csss!" odfrkla si a pak šla k další jamce. Položila míček na start a poté do něj holý pinkla. Nevěří vlastní očím. Ona - Antitalent samotný - to tady na jeden pokus! "Ha! Co říkáš teď!" otočila se na něj s nosánkem nahoru.

Eli si výsměšně odfrknul a pak prozradil: "Vypadá to... že štěstí začátečníků konečně přišlo."

"Tak se teď ukaž ty." odvětila otráveným hlasem.

"Neboj.. Ukážu." namachrovaně k ní přišel a poodstrčil ji. "Jen se dívej." strčil do míčku, který tam Karin pro něj položila. "Co to?!" už chtěl být sprostý, když se mu míček z velkého kopce do strany vrátil.

"Ha! Jak tak koukám.. Tak není na co koukat." začla se mu vysmívat. Eli zavrčel něco v tom, ať se jde ta Diva zahrabat, a pak tu zkusil znovu.

A znovu.

A znovu.

A znovu.

"Co to kurva je?!" praštil golfovou holý o zem.

"Heh.. Velká sebestřednost se nevyplácí." vyplázne na něj jazyk jde si k další jamce, kde se z velké a prudké sopky opět strefila na první pokus. "Yes!" radostně vyskočila a utíkala si dolů pro míček. Eli se na ní naštvaně podíval. "Copáák? Snad nejsme uražení, že nám to nejde~?" naladila provokativně milí tón.

Eli opět něco zavrčel a zkusil to. Jemně do míčku cvrnkl a rozkutálel se až dolů, kde přímo spadl do jamky. "To byla jen náhoda..." zamumlala Karin, když kolem ní Eli procházel.

"No, to se uvidí u další jamky." oba v tichosti kráčeli k další jamce. "Chceš jít první?" zeptal se jí.

"Ne..." zamumlala. Eli jí moc nerozuměl - jen podle kroucení hlavou odhadl, že má jít nejspíš on. Správně si stoupl, pohledem si vyměřil délku trati a poté do míčku správnou silou strčil. Míček se kutálel, jakoby byl ovládám dálkovým ovladačem - rovnou přes malí můstek, po kraji zatáčky a nakonec skončil v jamce. "Hmmrr.." zamumlala a šla si odstřelit svoji střelu. Ale stejně - na jeden pokus, se jí to již nepodařilo.

"Vypadá to... že už tě štěstí opustilo." začal se jí Eli opět vysmívat. "Poznalo, že tobě ani štěstí nepomůže." samozřejmě si neodpustil svůj výsměšný tón.

"Jdi se radši-" chtěla mu už začít nadávat a něco doporučovat, ale něco - nebo spíše někdo, ji v tom vyrušil.

"Karíí~!" Kiki ji skočila kolem krku. Karin ale jako by z kamene a dál propalovala Elie svým vražedným pohledem.

"Co je? Si jako myslíš, že když se na mě takhle podíváš, tak hned změknu? V žádném případě." zkřížil ruce na prsou. Karin mu něco zavrčela a v duchu si ho představila se zavázanýma očima klečícího na kolenou a ona má v ruce vzduchovku u jeho spánku a potom zmáčkne spoušť. Pravda... chvíli by jí to bylo líto... ale nakonec by se s tím přeci jenom smířila. Nic jiného by jí taky nesbívalo, že?

"Karí? Tobě se tu nelíbí? Nebo je na tebe Eli zlej?!" zeptala se jí Kiki se smutkem v hlase a potom hodila na Elie podezřívavý pohled, který se věnoval přicházejícímu Kevinovi. Karin se nad tou svojí představou se musela vážně usmát. Ona a v ruce pistoli jí přišlo hrozně vtipný.

"Oh? Ale ne." nepřestávala se usmívat. Ještě aby někoho zabila. Takhle by si někdo jako on nedokázal pošpinit své neposkvrněné dlaně.

"Ya! Elii! Tak co? Kde jste? My už to máme celé hotové." vyhrkl Kevin na Elie hned, co k němu přišel.

"My ještě nejsme ani v půlce." při odpovědi se jením okem podíval po Karin, která ty dva ignorovala a povídala si o něčem s Kiki.

"Hmm.. Tak co kdybychom si šli sednout a dát s něco k pití?" navrhl Kevin a ukázal na malí stánek

"Jasněě~!" vykřikly obě dívky dvojhlasně a už utíkaly ke stánku si něco vybrat.* * *Všichni seděli kolem malého kulatého stolu a upíjeli ze svých limonád.
"Hele, Karin.." začal po chvíli ticha Kevin a všichni včetně oslovené na něj hodili svůj pohled. "Slyšel jsem, že ti to moc nešlo."

"No... pravda.. Zrovna nejlepší v tom nejsem.." podrbala se na zátylku.

"Cože?! Eli ti nepomohl?!?!" vyprskla rychle Kiki a podívala se na Elie vražedným pohledem. Ten jen mykl rameny ve smyslu: No a co? A dál si jí nevšímal.

"Tak co kdybych ti pomohl já?" zeptal se zvesela Kev a ukázal na sebe.

"Uhmm... Dobře.." váhavě přikývla.

"Okay~ Let's Go!" chytl ji za ruku a už táhl k blízké dráze. Kiki na jejich spojené ruce hodila žárliví pohled a silně stiskla kelímek, ve kterém měla limonádu. Kevin si stoupl před Karin a ukázal , jak si má správně stoupnout a poté ťuknout do míčku.

Elie najednou něco napadlo. "Hele, Kiki.."

"Co?!" řekla podřážděně stále pozorujíc dvojici u dráhy.

"Proč vlastně furt taháš Karin takhle ven? Víš, jak to myslím.."

Kiki se rázem změnil výraz ve tváři na vážný, možná až trochu prázdný. "Já... Chci mít nějakou kamarádku.. Ve společnosti žádná holka není, a když mám domácí školu, tak jak si mám najít kamarádky..? Vždyt jsem jak princezna zavřená ve věži..." smutně se zahleděla do dálky.

Eli zkřížil ruce na hrudi. "To je možná pravda.. Ale je tu ještě jeden důvod že?" Kiki mlčela. Poté ovšem slabě přikývla. "Kdyby byla stále zavřená, tak by jí to mohlo přijít podezřelý... Když jí takhle někam vytáhnu, tak jí ani v nejmenším nenapadne, že po ní jde někdo jako on."

"Ale nemyslíš... že ji takhle může rychleji vystopovat?" na to rychle zakroutila hlavou. I přesto, že tohle moc dobře ví, tak někdy hluboko v duši doufá... že jí nikdy nenajde..

"Mimochodem.. Elii?" odtrhl svůj žárlivý pohled od Karin, která se stále učí, a koukl na Kiki s zoufalým pohledem. "Nevíš proč po ní jde? Ví toho snad víc než my?! Vždyť je to jen obyčejná puberťačka, ne?" nervozitou zrychlila svoji mluvu a hodila na Eliovi rychlý zoufalý pohled.

"Heh.. Když se neznámí člověk koukne na tebe, tak si taky řekne, jak jsi normální obyčejná holka. Ale tvůj život zcela obyčejný není."

"Hmmrr.. No jo... Zase máš pravdu.." zamumlala. Najednou její oči zbystřili. Uviděla, jak se Kevin chystá chytit Karin za ruku a pomoct jí jinak. Kiki se ze vzteku začlo kouřit z hlavy.

Eli se podíval stejným směrem, aby zjistil, co Kiki tak vytočilo. 'Co si ten kluk sakra myslí?!' pomyslel si.

Kiki rychle vstala. "Nechávám ti Karin!" zdělila mu ještě, tak jako skočila ke Kevinovi a už táhla někam pryč. Karin na ně vyjeveně koukala, ale pak to nakonec ignorovala a opět se věnovala samo-učení. Musí to zvládnout! Nemůže tu být přeci za úplného lůzra! Napřáhla se a chtěla pinknout do míčku.

"Děláš to úplně špatně!" zarazil ji Eli. Karin na něj chtěla už nadávat, však Eli ji opět přerušil. "Radši buď ticho. Neumíš to tak dobře. aby jsi mohla odmlouvat." na to mu jen něco nesrozumitelného zamumlala. Eli její poznámku radši ignoroval.

Stoupl si za ní, svoje dlaně položil na její hřeby rukou a trochu se na ní zezadu natiskl. Karin se zarazila a její líčka mírně zřervenala. 'Co to dělá?! Je tak blízko!' prolítlo jí hlavou.


- - - - - - - - - -


"Kekeke! Nejsem to úžasná!"

"Takže proto jsi mě odtáhla? Já myslel, že jsi na Karin žárlila." Kevin s Kiki za pár umělými stromy a keři pozorují dvojici u dráhy.

Kiki mu na to jen něco zamumlala. "Cože? Nerozuměl jsem.." pobídl ji, aby to řekla znovu, i když to slyšel, chce to slyšet pořádně. Předklonil se k ní, aby měl svoji hlavu na stejné úrovni jako ona.

"To taky... Možná.. Trochu..." našpulila rty a sklopila pohled. Proč ji vždy hned prokoukne?!

"Hihi~ To je moje holka." zabloudil svojí dlaní do jejích vlasů, přinutil ji se otočil k němu a hluboce se jí koukl do očí. "Kterou nikomu nedám a nenechám odejít." nakonec ji dlouze a vášnivě políbil.


To Be Continued…
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 27. dubna 2014 v 21:19 | Reagovat

moc pěkný díl, jen doufám, že sem další přidáš dřív, než tento :-)

2 Kiki Kiki | Web | 27. dubna 2014 v 21:27 | Reagovat

úžasné jako vždy x33 jsi prostě moje šikulka x33 moc se mi to líbí x33

3 €vil €vil | 27. dubna 2014 v 21:43 | Reagovat

ja čítam aj ten tvoj úvod, príde mi veľa krát vtipný :D teda vlastne vždy xD... ^^.
A táto časť sa mi strašneeeeeee veľmi páčila! Dúfam, že nás zase nenecháš dlho čakať :P... :-D

4 Vyzvánění Pop Vyzvánění Pop | Web | 29. dubna 2014 v 20:31 | Reagovat

Moc hezký článek...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama