Duben 2014

The Waiting Game - 7.Kapitola

27. dubna 2014 v 15:36 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Hihi~~ ^^' Hehe.. tak jsem se konečně rozhodla sem tu kapitolu dát a víc to neprodlužovat ;D hm.. no... něco vám řeknu... od další kapitoli se nejspíš dostanem trochu do děje xDDD (i když já vůbec nevím, jestli to vůbec nějaký ten děj mít bude..... ._.) (NIC JSEM NEŘEKLA! *3*) a jako odměnu, že tu dlouho nic nebylo, tak je tento delší než obvykle xD (nebo mě se to tak zdá ._.)
a co říkáte na cover? x3 doufám, že se líbí ;D budu používat 3 různé ;3 tohle je druhý a pak mám ještě jeden speciální x3
nedávno mě napadlo, jak dlouho to asi tak budu tohle psát =D' podle toho, co ještě plánuji, tak to snad dostanu do 10-ti kap. a víc... o.O no jo... čte někdo ty moje úvody?! xDD Haha... (já vím.. jsem hrozně vtipná... ._. -.-)
ale jestli se mi to povede tak každou chvíli (=každým dnem možná budu mít dopsanou i dlaší kapitolu xDD)
NO JO!! už to nebudu prodlužovat a přeji příjemné čtení *3*


The Waiting Game - Trailer

12. dubna 2014 v 23:05 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Hehe.. tohle nebylo vůbec plánovaný.... nejspíš sem ani dlouho nic nebudu přidávat.. nebo spíše nebudu zrovna nejvíc aktivní... nehotrázně mě od včerejška bolí hlava, mám rýmu (jako...) a kašel a jsem ráda, že nemám teploty.. -.- na psaní zrovna taky nemám náladu..
tohle jsem udělala už asi včera nebo předevčírem... a vůbec jsem neplánovala, že to SEM dám, ale tak.. já bych ráda slyšela názor ostatních...
a ted jdu konečně do postele... jinak budu zítra jako zombie... (YO!! KONEČNĚ JSEM SE KOUKLA NA TO MV OD SPEED 'ZOMBIE PARTY' A OPRAVDU TAM JE NÁŠ ORLOJ A DOKONCE JE NA TÝ KNIZE NAPSÁNO ČESKY 'STOJ ČASU'!!!!!!!) (jako.. já nevěřila vlastním očím...)