The Waiting Game - 6.Kapitola

25. března 2014 v 18:00 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Tááááááá~~~~k!!! je tu další část TWG! =DD pokusím se dneska už konečně dopsat šestou a pak v sedmičce předpokládám, že se bude už něco dít.. =DD (Ne! neřeknu vám co!! *3* O:)) doufám, že se vám bude dnešní část líbit.. protože mě docela ano... (i když by to podle mého mohlo být lepší...)
Yo, rozhodla jsem se, že to už budu spát jen ve třetí osobě... myslím, že to bude lepší.. jak pro mě tak i pro vás.. =D abyste nemuseli stále hlídat ty pohledy ^^ (ale těch pár prvních kap. nehodlám přepisovat.. ='DD to možná udělám, až celou povídku dokončím~ ;3)
Hmmrr.... nenávidím Firefox.. -.- >< blbě se tu píšou články... -.- >< můj Google chromík se mi nějak zaviroval Q_Q chudinka malinkej....
mimochodem... KONEČNĚ VYSVYTLO SLUNÍČKO!!! =DD nenávidím déšt... -.- (ale je to i plus.... nemusím chodit s bráchou na fotbal... *přikyvuje*) mám z něj blbou náladu a špatně se mi při něj píše... *přikyvuje* No jo! =DD končím! =DD jinak se tu rozepíšu a nikdy by jste se nedostali k povídce xDDD Příjemné čtení~~ ^^ (a já se jdu vrhnout na KW! ;DD)
"Ehm… Jestli se můžu zeptat…" začnu váhavě mezitím, co sleduju Kiki, jak hrabe v nějaké velké skříni a já tady sedím na malém gauči. Právě jsme nejspíš v šatně.

"Copáák?" ani se na mě nekoukne.

"No… Co to děláš?"

"Po… Počkej… Až to najdu…" zadrhává se a teď hledá v krabici, co byla v té skříni. Polknu. Tohle se mi nelíbí…. "HA! Už to mám!" postaví se zády ke mně a něco má v rukou. Uh?

"Hihi~" ďábelsky se zasmála. Íík! Mamí…? "Tadá!!" prudce se na mě otočí a v ruce svírá … (že já se s tou holkou vůbec začla bavit…) Maid-kovské šaty. "No?! Co říkáš?! Nejsou roztomilé?" směje se jako sluníčko.

"To-na-mě-v-životě-nedostaneš…!" zkřížím ruce na hrudi.

"Uhm!! Ale jo! Budou ti slušet!" propaluji jí vražedným pohledem. (I když pochybuji, že mi dlouho vydrží…)

"Ani-mě-nehne…!" stále mám obličej jako z kamene.

"Uhm!!! Ale no tááák!!!" dupne si a nafoukne tváře. "Prosíííí~~m!!! Karíí~~♥"

"Hmmrr…" zamračím se.

"Uhm~~♥" našpulila rty a udělala psí oči. Ne… Ne…! Ne! Prostě ne! "Karíí~" přisedla si ke mně.

"Aish!!" podrbu se ve vlasech. "Tak Fajn!" vytrhnu jí šaty z ruky. "Vezmu si je."

"Yupííí~! Budou ti moc slušet!"* * *"Omo! Jsi tak kawaii!" vypískla Kiki. Já se prohlížím ve velkém zrcadle od hlavy až k patě ve velikém zrcadle. Šaty, co mi dala Kiki, jsou stejné jako její - černobílé šaty jako pro služky, černé podkolenky, černobílé sladěné boty a do vlasů bílá čelenka.

"Já nevím…. Jsou… docela krátké…" opravdu jsou krátké. Mám je nad kolena a Kiki pod kolena. Je to divný pocit…. Poprvé po deseti letech mám na sobě něco takového.

"Promiň… Nenašla jsem žádné jiné v tvé velikosti…" nevině našpulila rty. No jasně… To ti budu věřit… "Hihi~ Tak pojď!" zase mě chytne za zápěstí a chce někam táhnout. Ale tentokrát se chytím té velké skříně a už se jí doufám nepustím.

"Kam?!"

"Kam asi?!" koukne na mě jako na blbce. "Za klukama." proč se furt směje jako měsíček na hnoji?!

"Ani mě nehne." já tam nechci! Najednou ucítím ve tvářích červeň.

"Ale no ták! Nestyď se! Budeme spolu obsluhovat!" furt za mě tahá, ale já se nepouštím.

"Já tam takhle nepůjdu!" protestuji.

"Ale no ták! Nech toho! Proč?! Vždyť se to bude Eliovi líbit!"

"C- Co- Cože?! Proč bych se mu měla líbit?! Mě je jedno, co se tomu mrzoutovy líbí!" vysmeknu se z jejího sevření a zkřížím ruce na hrudi. Proč bych se měla zajímat, jestli se mu budu líbit?! Mě je ukradenej! Tak proč…… cítím, jak rudnu až za ušima?

"Ehm… To… To neřeš… Hehe…. Pojď! Jdeme!" rychle změnila tón a nečekaně mě chytla za předloktí.

"Ya! Ne! Já necu!" snažím se jí vymanit, ale nelze.

"Ale chceš~ Já to vím~" no… Ty víš všechno, co?
Už vidím futra, která spojují kavárnu se zadní částí, kam smí jen personál. Dotáhne mě tam a mé oči oslní světlo, které sem z venku svítí přes skleněnou vitrínu. Proč je v těch uličkách takové šero?! Copak nemají na žárovky?!- | NON POV | -


Pohled se jí po několika málo sekund rozjasní, všechno hned vidí normálně a první čeho si všimne je Eli předkloněný přes bar a mezi prsty drží Kevinovu bradu a svůdně na něj mrká.

"A je to tu zase." Kiki se plácla do čela. Tohle nevidí poprvé, takže ji to nějak nerozhodilo. "Kar- Eh?!" otočila hlavu ke Karin, ale ta tu není. Podívá se k zemi a tady už je, zády k ní klečící na čtyřech. "Íík! Karí! Co ti je?!"

"Ti dva……." pomalu, až děsivě se postaví.

"Ehm… Karí….?" Kiki z ní má husinu.

"……Co to tady prováděj?!" vybafla na ní s krví u nosu.

"Eh?!" Kiki to dlouho nedocházelo, ale poté se hlasitě rozesmála na celou kavárnu. "To ti dva dělají pořád. Haha~~" vysvětlila jí stále se smějící. Vzala kapesníček a dala ho Karin, ta si hned utřela krev u nosu.

"Jak to myslíš pořád?" je zvědavá.

"No… Oni to dělaj, jako reklamu kavárně. Ženy, co sem chodí, jsou často yaoistky - to říká Kevin. Ale já moc dobře vím, že sem lezou kvůli jeho tvářičce, aby se na něj mohly dívat. Pff… Nejradši bych je všechny postřílela." zkřížila ruce na hrudi.

"Aha…" chápavě přikývla, i když moc nevěděla čemu.

No, to je jedno…" mávla nad tím rukama. "Kluci! Jsme tu!" Kiki na ně zavolala, aby jim konečně začli věnovat pozornost.

"Ya! Co blbneš!" Karin rychle zašeptala. Tohle se jí vážně nelíbí! Kluci přestali věnovat pozornost sobě navzájem a koukli na děvčata. Eliův pohled okamžitě spadl na Karin. Prohlédl si ji od paty až k hlavě. Zadřel se mu dech v hrdle. Jeho oči zastavily na jejím červeném obličejíčku a zjistil, že ho její oči též pozorují. Jejich pohledy se spojili. Jakoby byli jen oni dva, nikdo jiný neexistoval a nikoho jiného neviděli. Všechno ostatní jakoby se zpomalilo.

Z myšlenek je vytrhne Kevinův hlas. "Woow! Moc ti to sluší! Kiki vybrala moc dobře!"

"Ahn… Dě… Děkuju." mile se usmála. I když… nějak cítí, že by byla radši, kdyby jí to řekl ten otravný blonďák.

"Tak už pojď! Dáme se do práce!" začla se Kiki věsit na Karin a někam ji táhnout.

"Eh?! Co?! Si se zbláznila, ne?! Já nemám tušení, co a jak dělat!" snažila se jí Karin vymanit, ale už bylo pozdě.* * *"Haha~~ To bylo supéér! Pojedeme tam ještě někdy?! Hrozně jsem si to užila! Takhle jsem se už dlouho nezasmála." Karin září oči štěstím. Tenhle den si moc užila. A to si myslela, jaká to bude hrůza. A přitom ty lidi obsluhovala jako by to nedělala poprvé.

Právě jedou s Eliem domů. Už je docela pozdě. Se tam trochu zdrželi a cesta taky není zrovna nejkratší.
"Heh... A to jsi to původně ani dělat nechtěla." řekl Eli věnujíc se noční silnici. Najednou si vyndá z kapsy krabičku cigaret a jednu z ní vytáhne.

"No a co?! Jsem ženská... mám povoleno rychle měnit názory. Pff..." nafukla tváře a našpulila rty. Eli už zapaluje cigaretu, co má v ústech, když v tom.... "Ya! Fuj! Dej to sem!"

"Heh?!?! Co si jako myslíš, že děláš?!" zařve na ni Eli, když mu z úst Karin ukradne ještě nezapálelnou cigaretu.

"Nehodlám být kvůli tobě pasivním kuřákem... Je to tak nechutné..." otevřela okýnko a bílou tyčku vyhodila z okna.

"Ya! Víš jak je to drahý?!!" nepřestává křičet.

"A víš jak to žere peníze a zdravý?" za to Karin zůstávala klidná.

"Pff... Drzá malá Primadona..."


Celou cestu potom byli ticho. Ani jeden nehodlal cokoliv říct. Eli proto, že byl naštvaný a měl chuť někoho zabít. Byla to jeho poslední cigareta! Koho by to nenaštvalo?! A Karin neměla sílu mluvit. Opravdu ji dnešek vyčerpal.

Zaparkoval do garáže. "Tak jsme tady. Vystup." Eli se na ní nechtěl ani podívat. "Ya! Vys-!" zase zvyšoval hlas, když v tom si ale všiml, že Karin usnula. Trochu se zavrtila z nečekaného rámusu a pak zase hluboce usnula.

Eli se musel z tohoto pohledu usmát. I když je jí už šestnáct, je to stále dítě. Když spí, vypadá tak nevinně a zranitelně. Zblízka a detailně si prohlíží její klidně spící obličej. Černé dlouhé řasy. Malí nosánek. A plné růžovoučké rtíky. Natáhl k ní jednu ruku a svou velkou dlaň položil na její tvář. Karin se k ní víc přitiskla. Cítila z ní takové zvláštní teplo.

Na chvíli se zarazil. Cítí takoví divný pocit, který potkal v životě jen jedinkrát a přál si, aby ho už nikdy necítil. Osud mu v tom ale asi moc nepřeje. Ignoruje ho. Palcem se dotkne jejích rtů. Na celém jeho těle naskočí husí kůže. Ještě víc se k ní přiblíží a přivře oči.

Moment! Tohle.. Co to sakra dělá?!?! Co ho to popadlo?!?! Rychle se od ní odtáhne, nevědomě pěstí bouchne do volantu a ozve se hlasitý zvuk. Musel se totálně zbláznit!! Jestli se Siwon dozví, co právě zkoušel udělat, dostane badáka! A aby nikde nešířil informace ohledně společnosti, tak mu ještě vymaže paměť! Toho si je jistý!

"Uhm... Co se stalo?! Ah... Usnula jsem....?" Karin si promnula oči a pokoušela se rozkoukat.

"Heh.. Ano,... usnula jsi..." potvrdil jí fakt Eli trochu děsivím tónem. Karin se na něj trochu vykolejeně koukla. Ještě stále spí? Má halucinace? Proč je na ní najednou takový? "A ani nevíš, jak bylo těžké tě vzbudit. Nakonec jsem musel zatroubit na klakson, aby jsi se vzbudila. A ještě k tomu jak jsi chrápala... No, hrůza... Jseš si jistá, že jsi holka?" výsměšně se na ní jedním okem podíval.

"Css.. Odcházím." vystoupila z auta a dveřmi, které spojují byt s garáží, vstoupila do bytu.

Eli pozoruje dveře, které bouchly. Zahlídl v jejích očí se lesknout slzy. Je možné, že to přehnal? Neměl to říkat? Proč ho sakra bolí u srdce?! "Kurva!!" zanadává a opět vrazí pěstí do volantu.


To Be Continued…
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 €vil €vil | Web | 25. března 2014 v 18:30 | Reagovat

Tak po tejto časti, dúfam..NIE!NIE!ja si želám, aby bola ďalšia čo najskôr!..:D Akože normálne sa mi páčila tá scéna s Kevinom a Eli-om xD...bože ...normálne ...ja ...ja..sa nesponávam..:D...ale zase si to zabila na tom konci..tak romantcká chvíľka a on jej potom poie si si istá, že si holka? xD..skoro som oplula obrazoku :D parááádička <3

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 25. března 2014 v 19:13 | Reagovat

[1]: Yůů~~ tady se někomu začíná líbit Shonen-ai~~ :-D :-D
no... nevím.. :D já nepíšu tak rychle jako ty xD ale pokusím se.. :'DDD

3 €vil €vil | Web | 25. března 2014 v 20:15 | Reagovat

[2]: jasnéé začína..mám taký pocit...ségra na mňa bude zase divne pozerať xD....nevadí...jasné ja viem, ja mám teraz kopec času..:D ,ale tak budem sa modliť..:D hádam som to ešte nezabudla..:D:D

4 Kiki Kiki | Web | 25. března 2014 v 20:26 | Reagovat

Je to úžasné x33 ÚŽASNÉ UNNIE x3333

5 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 25. března 2014 v 21:05 | Reagovat

[4]: Oh~ Děkuji~ x3

[3]: :D :D Yaoi vládne světu! ;DD jen si počkej, až tě to ovládne na 100% :-D :D

6 Jaera Jaera | Web | 26. března 2014 v 8:15 | Reagovat

Ajoj, doufám, že ti nevadí, když ti odepíšu sem :-)
Jde o povídku Dark Roses, u níž ses mě ptala na další dílek - snad tě to potěší. Díl je rozpracovaný a do týdne bude hotový. Promiň, starání se o ty moje dva chlapy, chodit do práce a připravovat se do školy, mi poslední dobou zabírá dost času, ale bude brzo... bude... yop, bude :-D  :-D  :-D  :-D

7 Týna Týna | Web | 26. března 2014 v 16:34 | Reagovat

jééééé já chci rychle další díl.... prosííííím :-)

8 Amy Amy | Web | 26. března 2014 v 22:24 | Reagovat

okay, idem si asi prečítať aj tie staršie diely... ^^
tento bol perfektný :) teším, čo bude ďalej :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama