The Waiting Game - 5.Kapitola

3. března 2014 v 17:21 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Aigooo~~~~!! Lidi... když už skončil ten Challenge... já nevím co přidávat! =D Ach.. kde jsou ty časy, že jse přidala (minimálně) 3 články za den? Aigooo.... ty časy už jsou pryč.. =DD ted už tu budou nejspíš jen ty povídky... =DD nebo přesněji... především TY povídky... =D *které stejně nikdo nekomentuje, ale ona je stále píše ._.* *NE! nepřestanesi stěžovat! xD*
Hehe~ tak co bych vám k téhle části řekla...? no.. asi že je nejspíš zatím ta nejdelší... =DD má 4 stránky! O_O =D (kdybych nedělala mezi odstavci ten řádek, tak to bude kratší xD) Yo! a představý se nám tu nová postava~ *3* =D a jednu informaci(/fakt) o Eliovi~ *3*
Haha!! PŘÍJEMNÉ ČTENÍ~~ ^.^..:: 6.7. 2014 ::.."HEY!! VSTÁVEJ!" někdo se mnou začne třást. Nechte mě ještě spát…!! Víte, v kolik jsem včera…. Ehm… dneska usnula?! To nechtějte vědět…

"Uhm.. Nech mě!" zamumlám skoro nesrozumitelně, přetáhnu si peřinu přes hlavu a zachumlám se do ní.

"Hey!" nereaguju. Jen nehybně ležím pod peřinou. Ale.. je tu docela teplo... taky už je červenec. Hmm… Ranní sprška by se šikla. "Fajn… Řekla sis o to." zaslechla jsem, jak si zamumlal. Ehmm... O co jsem si řekla?… Bleskem ze mě strhl deku.

"Ya! Vrať mi to!" otočím se na něj.

"Nechce se mi." ďábelsky se usměje. Ehm... Polknu. Předkloní se ke mě a vezme mě do náručí.

"Ya! Hey! To neni vtipný! Okamžitě mě polož! Ya!" tak teď jsem ráda, že jsem si na spaní vzala tričko a šortky a né ty moje krásné a především krátké šatičky na spaní.

"Smůla!" vyplázl jazyk a položil mě do vany. Co? Ne.... To.. ŽE TO NEMYSLÍ VÁŽNĚ?! Natáhne se pro hadici a poté zapne studenou vodu.

"ÁÁÁÁÁÁáááááááá~~~~~~~~~~~!!!!!!!"

"Nech toho!! Vypni to!!" začnu všude máchat rukama, jako bych si myslela, že mě to ochrání před tou vodou. Po chvíli konečně vypnul proud studené vody. Já tady ležím ve vaně a on se tu válí po zemi a směje se mi, že mu tečou slzy z očí.

"Do.. Do prdele... Ne... Nemůžu dý.... dýchat...." snaží se přes pláč mluvit. Css... Svině jedna.. Zabít!! Ho ze spaní udusím polštářem......

Až to trochu rozdejchá, tak vstane na vlastní nohy. "Ach... To jsem se zas… zasmál…" zlá Umma!! Zlá!! já tu ranní spršku nemyslela vážně! Hodí na mě osušku. "Rychle se utři nebo nastydneš." a kdo za to může?! "Pokud se nechceš proběhnout po zahradě a uschnout tak. Haha~" opět se mi zasmál.

"Hmrr... Zmiz už..." procedím skrz zuby.

"Haha~ Vždyť už jdu." odejde z koupelny a naštěstí nezapomněl zavřít dveře. Začnu ze sebe pomalu shazovat oblečení, které hodím na dlaždičky. V klidu se osprchuji vlažnou vodou a, jak mě pán Bůh stvořil, vylezu z vany. Eh? A do prdele! Vždyť já tu nemám oblečení! To to té gorile vážně nedošlo?! Taky… Typický chlapy…

Vykouknu ze dveří, jestli náhodou není nikde na blízku. OK! Čistej vzduch! Vylezu z koupelny s obmotaným ručníkem kolem těla. Proboha! Jestli mě takhle uvidí asi se studem propadnu! Skočím z mostu! Kruci! Vždyť já jsem ještě neposkvrněná panna!- | ELI | -Kde je tak dlouho? Je už dvanáct. Chtěl jsem jet navštívit Kevínka do práce. Ale jo.. To ještě v pohodě stihnem. Hmm... Asi se po ní půjdu podívat. Nebo tu budu čekat snad až do zítra.

Vyjdu pár schodů a už ji vidím. "Fííha!" opřu se o zábradlí. Jak jsem jí vylekal, tak jí málem spadl ručník až ke kolenům.

"Íík!! Na co tak čučíš?!" zeptala se mě otráveným hlasem a zároveň mě propálila pohledem. Hysterka..

"Si docela věříš, když se tu takhle promenáduješ jen v ručníku." prohlídnu si jí od paty až k hlavě. Proč se schovává, když tam stejně nic nemá?! Si ty podprsenky určitě vycpává toaleťákem…

"Lepší si věřit, než potom skákat z mostu." s tím odešla do svého pokoje. Taky půjdu zpátky dolů hlídat jídlo.- | KARIN | -Obléknu si na sebe lehké a volné oblečení, po schodech hned do cupitám za Eliem do kuchyně. "Jsem tu!" sednu si ke stolu. "Co je k snídani?"

"K snídani?! To myslíš vážně?" zeptá se mě a otočí se na mě.

"Ehm.. Jo…?" divný pohled mu oplatím.

"Pff.. Dostaneš tousty-." skočí mu do řeči.

"Tak jo! S nutellou!" vyskočím ze židle a jdu hned ke skříňce, ze které vyndám oříškovou nutellu. Pohlédnu na ní a mlaskavě si olíznu konturu rtů.

"Jak můžeš mít s takovým jídelníčkem takovou postavu." prohlédne si mě od hlavy až k patě. Pohledem se zastavil na mém hrudníku. Co?! Vždyť já mám na sobě jen obyčejnou bílou košili!

"Úchyle! Kam mi to koukáš?!" zakryju se.

"Ty máš béčka? Pff! V životě jsem neviděl menší než céčka." zase ten jeho posměšný tón a ksicht! Jak já to nenávidím! Vážně úchyl.. Ať se jde radši zakopat!

"Pff.." dál ho ignoruju a radši si jdu sníst jídlo, co mi položil na stůl.* * *"Kam to pojedeme?" zeptám se, když mě konečně přinutí nastoupit do auta.

"Uvidíš." nastartuje a vyjede z příjezdové cesty na silnici. "Hmm.. Máš ráda sladký?"

"Miluji ho."

"Tak se ti tam bude líbit."

"I tak to chci vědět!"

"Copak? Béčka nemají ráda překvapení?" koukne na mě jedním okem. Hmmrr…!! Zrudnu až na konečcích vlasů a radši od něj otočím pohled. Nejradši bych ho za tohle zabila! Fakt že jo! No a co?! Tak jsem plochá, no?! To je toho…. Heh… Ale podle té neustálé bouli v jeho kalhotech usuzuji, že jeho velikost nebude zase nejmenší.

Začnu se potichu hihňat. "Eh? Copak? Snad jsme se kvůli našemu hrudníčku nerozplakaly~?"

"Grr!! Jdi se už vycpat!" zkřížím ruce na hrudi. "Hmpf!"

"Heh… Urážlivka.." zamumlal si. To už ale ignoruju.

Po několika minutách zahlídnu, jak si z kapsy vytahuje nějakou krabičku. Pořádně se podívám, co to je. "Ty kouříš?!?!" vypadne ze mě bezmyšlenkovitě.

"Eh.. Jo…? Máš s tím snad problém?" strčí si jednu cigaretu do úst a poté jí zapálí.

"Ehgg.. Fuj…" otevřu okénko.

"Uh? Copak? Nekuřák?" zeptal se se zájmem.

"Trefa.."

"Ani jsi to nezkoušela?" nadzvedl obočí. A čemu se jako diví?!

"Eh~~!? Ne. Je to nechutný a akorát si tím zkracuješ život."

"Hmm.. To je fakt."* * *Po několika deseti minutách konečně někam zaparkuje. Konečně! Málem jsem při té cestě usnula. Kam jsme to jeli pro boha tak daleko?! Ani bych se nedivila, kdybychom dojeli až do Busanu.
Vystoupím a kouknu na obchod před sebou, před který jsme zaparkovali. Eh? Coffee Shop? Kavárna s Maidkama? Upřímně.. už jsem o tom slyšela, ale nikdy jsem to na vlastní oči neviděla.

"Hey! Kde se loudáš?!" zakřičel na mě. No, tak jsem se trochu zamyslela. Zase…

"Už jdu…" zamumlám si pod vousy. Furt mě jenom komanduje a nic jiného dělat neumí! Naposledy vsaje tu nechutnost a poté to hodí do koše vedle. Aspoň že je šetrný k našemu prostředí…

"Tak pojď a nezdržuj." kdo že tady hulí a zdržuje?! Promiň…! Ale nemyslím si, že jsem to já! Vešel do kavárny a já hned za ním. To jsme sem jako vážně jeli jenom kvůli kávě?! Bych mu udělala kafe já… a jako chuťovku bych přidala trochu Methanolu…

"Čus Keve." Nějaký mladý chlapec za pultem se na něj otočil. Yůů~ Je docela roztomilí. A ty brunetové vlásky a ta dětská tvářička! Co to je sakra za tintítko?! Dejte to radši ode mě… Nebo se mu něco stane… Vážně… Měli by na mě přilepit ceduli s nápisem 'Warrnig! Yaoistic!'.

"Eliíí~~~!!!!" vypísk, hned skočil Eliovi kolem krku a nohy mu obmotal kolem pasu. Eh? Já nevěděla, že ta gorila je Yaoi… Ne. To určitě ne. Vždyť poznal moji velikost. Že by… byl BI? "Tak jsi mi chyběl! To je taková doba, co ses tu naposledy ukázal!" mele páté přes deváté.

"Ya! Kevine! Zlez ze mě!" odtrne to klíště od sebe. "Zmuchlal jsi mi oblečení. Opět…" zamumlal si.

"Hmm! Jsi zlý!" nafoukl tváře. Omo! Zastřelte mě někdo! Nebo mu něco udělám! "Eh? Jé~! Ty musíš být Karin! Kiki mi o tobě říkala!" svoji pozornost začal věnovat mě usmál se jako sluníčko na hnoji.

"Eh?" tak tohle nechápu. On zná Kiki? No, když zná tuhle gorilu, tak proč by vlastně nemohl znát i Kiki, že?

"Hihi~ Já jsem Kikiny přítel Kevin." podal mi ruku. Přítel?! Beru zpátky všechno, co jsem si předtím pomyslela…… Není nějaká mladá na přítele?! Vždyť já ještě neměla ani první polibek natož kluka! Ruku mu oplatím a též se usměju. I když tuhle situaci vůbec nechápu…

"Karíí~~!!" otočím se za hlasem. Kiki? Tre-fa! Ve futrech od nejspíš zadní části kavárny stojí Kiki. Ale… co to má sakra na sobě?! Přiskočí ke mně a chytí mě kolem krku. Yo… Tak tihle dva se k sobě vážně hodí. "Jsem tak ráda, že jste přišli!"

"No jo… Už jsme tady, tak by jsme mohli od těch dveří, ne? Docela to tu táhne." vložil se do toho Eli. Mrzout…

"Jasně. Karí! Pojď za mnou!" eh?

"Ya-!" nestihnu ani protestovat, a už mě drží za zápěstí a táhne tam, odkud přišla.To Be Continued...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 3. března 2014 v 21:38 | Reagovat

aaaaaaaaaa proč to vždycky utneš v tom nejlepším, teď tu budu zevlovat každý den a čekat na další díl :-)

2 Kiki Kiki | Web | 3. března 2014 v 21:56 | Reagovat

úžasné x333 jako vždy x3333 jsi moje šikulka x3333

3 €vil €vil | Web | 20. března 2014 v 14:40 | Reagovat

JA.SOM.SI.LEN.DNES.VŠIMLA.ŽE.SOM.ZABUDLA.oKOMENTOVAŤ.NOVÚ.ČASŤ! (-.-) Zabite ma. A to ju už mám prečítanú pekne dlho :D No to tak dopadá, keď to čítam cez tablet, ktorý si robí ako sa mu zapáči, že?
A teraz k veci, super časť! Už sa teším na ďalšiu~
Mám rada tvoj štýl písania, je taký....osviežujúci :D:D proste ho žerem vždy sa skvele pobavím na reakciách našej Karin :3 len tak ďalej! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama