Za mřížemi - 4.Kapitola

31. ledna 2014 v 22:06 | Karin_Kim55 & Woo_Yong_Ki |  Za Mřížemi
Ehm... Ehm... Ehm... xDDD tak.. co napsat? xDD že pomalu už ani nevím, co se v týhle kapitole stalo....? ='DDD (mimochodem.... stále píšu pátou část.. xDD) (když já jsem tak líná!! ><) (ALE!!!! UŽ JSEM DOPSALA SVOJI PRVNÍ HETERO 18+ POVÍDKU!!! JAKO!!! POTLESK!! PRO MĚ!!)
Yo! =DD a možná ZM bude mít nový cover x33 ze screenů z BREAK UP 3:))) ale já než se dostanu k tomu ho udělat, tak bude zase prosinec xDDD to víte.. ted jsem u mojí Kikí~~ (x33) a zítra jdeme plavat!! (tak to bude zase naše oblíbené téma~~ 3:)♥♥) takže nevím kdy ho vytvořím xDD
a jak jste si mohly všimnout... budu dělat nový ch! x3333 ale nemám tušení jesli to budu stíhat xDD (aneb jestli na to budu každý den myslet xD)


|| SOOHYUN - KIKI || ELI - KARIN ||
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Haha~~ Ty vole! S Kiseop je fakt prdel! Ty jeho komentáře! Myslel jsem, že se tam složím..! Já se tam vlastně i složil.... A mohli jsme i vyhrát! Ale potom se přidal Kibum proti mě a Kiseopovi, a mi to projeli na celé čáře... Tohle je poprvé v životě, co jsem prohrál v basketu....
Akorát po zápase náš zavolali, že už musíme jít do cel. Kibum s Kiseopem odešli k sobě a já teď jdu k sobě za ním... To tam s ním asi moc dlouho nevydržím..
Dojdu až k naší cele a otevřu dveře. Eh?! Co to!? Ona je prázdná... Proč?! Jak to?! A já se na něj tolik těšil.... Eh?! Co...?! NE! JÁ SE NETĚŠIL NA NĚJ! JÁ SE TĚŠIL, JAK HO BUDU IGNOROVAT A ŠTVÁT! JO! PŘESNĚ!
Ale.. Jak to myslel Kiseop při tom obědu? Docela mě to zarazilo. Né na dlouho budu heteroš? Jemu vážně hrabe... Nebo.. že by.. to mělo něco dočinění se Soohyunem? Hmmrr... Já nevím! Nebaví mě furt takhle přemýšlet!
Dojdu k palandě. Je to tu tak prázdné, když jsem tu sám. Cítím se tak.. divně. Nikdy jsem neměl rád samotu. Když tu byl a spal nade mnou, bylo mi líp. Ale teď.... proč jsem se cítil líp..?! Snad to nebylo kvůli tomu, že to byl ON! To určitě NE! To se zamítá! Prostě jsem tu nebyl sám! JO! To je ono!
Lehnu si na svojí postel a hned zavřu oči. Hmrr.. To je hrůza.. Takhle neusnu.. To vím jistě... Snad... Hmmrrr... NE! To prostě nejde!! Rychle vstanu, vylezu po krátkém žebříku a udělám placáka do jeho postele. Hmm.... To je příjemné... Ta vůně. Ach jo.. Co se to se mnou děje?


- I X I - I X I - I X I - I X I - I X I -


-| SOOHYUN |-

Kurva! Co si to jako dovoluje?! Nedávno jsem ho zachránil před návštěvou márnice! Tak by se mi měl nějak odvěčit, ne? Néé~~ On mi normálně odporuje! Hm... Ale je fakt, že se kvůli tomu dostal sem... To už v plánu nebylo... To je fuk! Furt je to harant malej rozmazlenej!! Ale i nehorázně roztomilej..... Grrr~~! Co to se mnou je?! Nějak měknu!
A ten zrzek. Grrr~! Jak se jen opovažuje se dotýkat mého Elie?! No prostě.. To je můj Eli! To já mám na něj patent! Prostě... majetek v osobním vlastnictví! Ať si zvyká...
Schyluje se k půlnoci a já se procházím na venkovním pozemku u basketbalového hřiště a nad hlavou mi svítí měsíc v úplňku. Heh.... Ti hlídači určitě zase usnuli. Jak neobvyklé... Heh... Přede mnou se objeví prázdná plechovka od koly. Nasraně do ní kopnu, že odletí několik metrů dál. Hm.. S tím bych mohl jít na olympiádu. Ještě kousek a skončila by za plotem.
Už půjdu zpátky. Přijdu do cely, kde uvidím jak spokojeně spinká. Pch... On mi takhle odmlouvá a ještě má z toho klidný spaní... Pch.. drzost. Počkat..! To je moje postel! Ehm... Nějak nadšeně objímá můj polštář a usmívá se ze spánku. Je tak roztomilý, když se usmívá. Kurva! Vážně.. co to se mnou je?! Ehm... Napadlo mě.. Co kdybych si lehnul k němu...? On si toho stejně nevšimne.. a navíc.. je to moje postel..!
Lehnu si k němu a jemně ho pohladím po tváři. Je tak roztomilý. Obmotám mu paži kolem pasu. Říkám si... co to se mnou je, že jdu na něj tak jemně a mile?! Navíc, když mi odmlouval.... Trošku se zavrtí a... přitulí se ke mě. Co to? Abych se přiznal.. tohle jsem vážně nečekal. Usměju se a slabě ho políbím do jeho hnědých vlásků. Opřu si hlavu o tu jeho a spokojeně usnu.


- I X I - I X I - I X I - I X I - I X I -


-|ELI |-

"Hey! Dej mi to! Já to udělám!"
"Buď ticho! Nebo je probudíš!" ze spaní mě probudí moc dobře známé hlasy - KiSeop a KiBum. Proboha.. Co tu chtějí…? Kolik je vůbec hodin? Automaticky se schoulím do klubíčka a víc se přitisknu k polštáři, co je přede mnou. Uhm… Ten polštář je nějaký tvrdý. A… je cítit po nějak moc podezřele známé vůni…
"Hele, pohnul se." zaslechnu potichu Kibuma.
"Neříkej….. Já myslel, že chcípnul…" odpověděl mi Kiseop tím svým ironickým tónem.
"Ale ne, vole… Asi se probouzí."
"Cože?! Dělej! Děj mi to! Já je vyfotím!" cože?! Co vyfotit?! Eh?! A proč jsou vůbec v naší cele?! Pomalu otevřu oči, ale nějaký blesk mě oslepí a zase je zavřu.
"Hey! To jim dáme jako novoroční dárek. Co myslíš? Hehe~~" zaslechnu jak se Kiseop zachechtá. Co to zase tomu škvrněti vlezlo do hlavy? Uhm.. Má tam vůbec něco? No, mozek určitě. Ale ve velikosti vlašského ořechu. Jo.. Přesně tak.
"Hm.. Jo, jsou spolu docela ňuňu."
"Docela?! Jsou spolu naprosto úžasní!~"
Co to mám na boku? Opět se pomalu pokusím otevřít oči. Ahn… Všechno je tak rozmazané. Ale za několik málo sekund se mi všechno zaostří. TYVOLEKURVAVŠEHOBOHADOPRDELE!!! CO TO JE?!??! Otevřu oči a první čeho si všimnu je JEHO klidně spící ksicht. Jak v tomhle rámusu může klidně spát?! A ještě k tomu má tu svojí nechutnou úchylnou nenechavou pracku kolem mého pasu!
"Wáá~!!" vykřiknu se s vyděšením v očích si sednu.
"Yéé~ Princeznička se nám probudila!~"
"A to bez toho, aby dostala polibek od svého prince." opět Kiseop s Kibumem. Grr… Ti dva mi už taky někdy lezou krkem.
"Díky chlapy za ten foťák. Furt ale nechápu, jak z toho může normálně ta fotka vylízt…" Kiseop si začne prohlížet starý fotoaparát. Takový ten, kterého hned vyjede hotová fotka, kterou jste právě vyfotili.
Hodím po nich vražedný pohled, ale oni my nevěnují sebemenší pozornost.
"HEY! Dejte mi to!" nějak se dostanu z palandy a vysmeknu Kiseopovi tu onou fotku z ruky. Co.. to.. JE?! To je….
"Hey!" získám si jejich pozornost. Konečně! "Vy dva.. Ven.. Hned!" otočím se na ně s vražedným pohledem. Ano, i já to umím!
"ÍÍík! Maminkooo~~!!" vyjekl Kiseop a pověsil se Kibumovi kolem krku. Dojdu k nim, otočím je k východu a vyrazím ven.
"Hey! Ale moje fotk-" a rychle zabouchnu dveře.
"Ach… Konečně klid…" oddychnu si. Podívám se na fotku, kterou kluci vyfotili. Je vážně docela roztomilá. Usměju se sám pro sebe.
"Errr.." uslyším nějaké zamumlání. Eh?! Co?! Sakra! Bleskem schovám fotku do kapsy od uniformy a znovu udělám placáka do postele. Tentokrát ale do svojí a přimáčknu se až ke zdi, jako bych jí chtěl prolízt.
"Ehrrr... Co to bylo za rámus…? Uhm…?! Myslel jsem, že jsem slyšel ty dva úchyly…" uslyším, jak si mluví sám pro sebe a nějaké to zavrzání, že se pohnul na posteli. "Eh?! Jak to…?! Oh.. Ahá…." Uhm… Asi si už všimnul, že nejsem u něj. Hehe..
"Hey! Prcku! Spíš?" neodpovím. Neodpovím! Ani se nehnu! Víčka mám pořádně sepnutá. "Hey! Neignoruj mě! Já vím, že nespíš! Tak si se mnou nehraj!" stále neodpovídám. Jsem jako mrtvola.
"Grr.. Ty mě už vážně štveš…!" nejspíš seskočil z palandy, sedl na mou postel a začal do mě šťouchat prstem. Hey! Nech toho! To lechtá! Ne! Udržím se! "Hey! Próóbůůď séé~~~!" uhm.. Ne…. To asi vážně nevydržím. Uhm.. Ne! Já to vydržím!
"Fajn! Tak jak chceš!" asi se naštval. Ach~ Jsem to ale dokonalý herec. Hm.. Asi jsem měl jít vážně na tu konzervatoř, místo fotografa. Vstal a poté jen slyším silné bouchnutí dveří. Uff.. Konečně odešel. Oddychnu si a konečně se trochu uvolním. To bylo něco. Nesnáším lochtání. Kdo to vůbec vymyslel?! Takovou pitomost!
Pomalu si sednu a porozhlídnu se po cele. Eh?! "Wáá~~~~!!" vyjeknu a vyskočím, že se hlavou bouchnu o horní postel. Au.. Promnu se bolestivé místo. "Ty wole…!" málem jsem vypustil duši a srdce zase někam do kalhot. To je svině jedna vychcaná.. Fakt že jo!
"Co to mělo znamenat?" zeptal se mě. Co je to za ksicht? Nic z něho nedokážu vyčíst.
"Eh?" co mělo znamenat co? Oh…
"Co si chtěl od těch dvou pak?" eh?! On… On byl vzhůru?! Vykulím na něj oči.
"Nic…." pípnu a odvrátím od něj pohled. Proč se mi pokaždé dívá přímo do očí? Znervózňuje mě to.
"Řekni mi to." přisune se ke mně. Já se víc skrčím a záporně zakroutím hlavou. "Dělej…" naladí ďábelský tón a přisune se ještě blíž, že je jeho tvář jen pár centimetrů od té mé. Znovu zakroutím hlavou. "Proč mi to nechceš říct?" mlčím. Nechci mu to říct. Navíc… co bych mu měl jako říkat?! 'Čórnul jsem mu naši první společnou fotku.' no.. to nikdy nahlas nepřiznám. Ani kdyby jste mě na nože brali! Radši chcípnu…
"Nechci…." pípnu ještě tišeji než předtím. Pohled stále zabodám do postele, na které sedím.
"Proč?" zdá se mi to.. nebo zní tak.. nějak.. zoufale až smutně? Zvednu oči a pohled se spojí s tím jeho. Ne… Vážně je… smutný..? Ale.. to já nechci! Nechci, aby byl smutný! Ne.. Pomalu a nenápadně zvedám ruku. Ani nevím proč. Jakoby se mé tělo hýbalo samo od sebe. Náš pohled je stále spojený. Nechápu co se to tu děje. Všechno je… divné.. Mé prsty jsou od jeho tváře už jen centimetr… "Fajn! Tak si to nech!" vykřikl najednou a už jen slyším bouchnutí dveří, za kterými už vážně zmizel.Co to bylo? Moje ruka je stále na stejném místě, jako když jsem ho chtěl dotknout a oči stále zabodnuté na místě, kde byl on.


-| SOOHYUN |-

Tvrdě zabouchnu dveře. Pch... Co si o sobě myslí?! Ale co... nechce říct, tak ať si to nechá pro sebe. Však on za Hyuniem ještě s radostí přileze. A jak rád. Ďábelsky se pro sebe usměju a vydám se do společné místnosti.
Ale... Proč má přede mnou tajnosti? Což mi snad nevěří…? KURVA! Co to tu kecám?! Vážně začínám měknout. Co to se mnou ten kluk dělá…?! Že bych.. já...? NE! Láska je pro měkouše...! Ne pro mě! Seber se Hyune! Vždyť jsi chlap! JO! Já nevyměknu kvůli takový princezničce! Hmm.. Princezna.. Proč jsem si ho najednou představil v růžovích šatičkách a zlatou korunkou na hlavě?! Proboha… Taková nevinná kořist... TY VOLE! Třísknu hlavou do zdi vedle mě.
"Au! Do prdele!" kurva! Jsem to fakt idiot... Shin SooHyune! Dej se už konečně dohromady! Au.. To bude modřina. Promnu si bolavé čelo.
"Hihihi~~~" uslyším nějaké tlumený smích. Otočím se za zdrojem toho zvuku. Samozřejmě nezapomenu vražedný pohled. No jo. Tři paka z tý skupinky, co náš vyrušili ve sprše. Dva si mě všimli a hned ztichli. Jeden se jako úplný idiot stále řechtá. Tady je to přeplněno idiotama...
"Hey!" ten jeden do něj šťouchl, ten šťouchnutí se na mě koukl a jako na povel se naježil jako dikobraz.
"Mizíme!" a najednou jsou pryč. Kéž by i z věznice, aspoň by byl klid.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 1. února 2014 v 9:04 | Reagovat

No né... že by se nám Hyunie zamiloval? :P A Eli je na tom asi tak nějak podobně.. :P
Nádhera, dokonalost povídka :*
Rychlostí blesku další díl ^^

2 Kaspi Kaspi | Web | 1. února 2014 v 11:59 | Reagovat

Boha jeho :D Eli v růžových šatičkách... :D Tak okej, proč ne :D

3 týna týna | Web | 1. února 2014 v 12:52 | Reagovat

úžasný díl, že by se nám vážně Hyun zamiloval? :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama