Za mřížemi - 3.Kapitola

23. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 & Woo_Yong_Ki |  Za Mřížemi
ehm.... Yeeeaaaa~~~h!! po dalším století další článek... ='DD už mě to blogování přestává bavit.. -.- ale nemám srdíčko skončit.... Q_Q ale... snad vám nevadí, že sem přidávám jen povídky, ne? Už se mi tady z toho stal povídková blog.. a to to nebylo vůůůůůůbec v plánu! -.-
OKAY! OKAY!! OKAY!!! končím se svými kecy, které vás nezajímají.. -.-
mám tu pro vás další díl ZM! =P a nejspíš i předposlední xDD já stále píšu pětku a nějak jsem líná psát.. =D jsem si rozpracovala dalších pár OneShotů, které bych ráda dokončila.. *3*
dneska se nám Hyunie trochu na našeho (=MÉHO!!!) Elie "trošku" naštve x3 chce znát důvod? PŘEČTĚTE SI POVÍDKU A ZANECHTE KOMENT! >< Hihi~~ =P|| SOOHYUN - KIKI || ELI - KARIN ||
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"HEY! Vstávej!" zařve na mě vysoký známí hlas.
"Uhm?" co je?! Zdál se mi naprosto krásný sen... jak jsem doma a hraju si s Yongiem..! Uhm.. Proč to byl jen sen?
"Nemůžeš spát celej den!" strhne ze mě deku. Co? Vždyť jsem se večer nepřikrejval! Hm.. Že by? Ne! Tady je to určitě nějaký prokletý!
"Můžu...." zamumlám. Dneska vážně nemám v plánu vstávat.
"Nemůžeš! Někdo tě přišel navštívit!" tahá mě za ruku, ale já se stále na něj nehodlám otočit a už vůbec - vstávat!
"No a co...?!" kdo by to tak mohl být...? Stejně nám jenom Yongieho. Ja vím... trochu smutné, že můj nejlepší přítel je pes.... Počkat! Vždyť to je úplně normální!
"Dělej! Je to nějakej vysokej zrzek a prej to je tvůj právník!" eh? Vždyť to je...
"JaeSeop!!" rychlostí besku senvyhrabu z postele a prohnal jsem se kolem rajčatové hlavy, která se mě snažila dostat z postele. Heh... Trávím s ním nejvíce času a ještě ani neznám jeho jméno. No.. To nechám na později. Proběhnu několik chodeb než konečně najdu tu část věznice s těmi návštěvními místnostmi, kde čeká jeden bachař. Hned co si mě všimne, se jeho obočí spojí do jedné linky. Hehe... Asi tu už nějakou tu minutku čeká.
"No, to je toho, že ses tu vůbec ukázal!" vyjede hned na mě.
"Hehe... Pardon." nervózně se zasměju a podrbu na zátilku.
"Ach jo~.... To jsou celý nováčci..." vzdychne. No, dovolte?! Už jsem tady celý týden! A už se mi chce domů...
"Tak támhlety dveře." ukáže palcem na dveře za sebou. Lehce se ukloním, jakože děkuji a už si jdu po svém. Dojdu ke dveřím, které otevřu a hned si všimnu Jaeseopa sedícího na lavici za stolem a na druhé straně na proti němu je také lavice, a kontrolující čas na svých náramkových hodinkách. Nejspíš slyšel to vrzání těch dveří, kterými jsem přišel.
"Jaeseope!!" vstane a chce mě přivítat, ale já jsem rychlejší a už mu skáču kolem krku. "Kya~! Jsem tak rád, že tě vidím!" dveře se za mnou automaticky sami zavřeli.
"Okey, okey.. Já tebe taky, ale už mě pusť! Škrtíš mě! Haha~"
"Uh? Nya~! Promiň!" rychle ho pustím a podrbu se na zátylku, zase. "Hihi~~"
"Haha~~ Páni! Jsi ve vězení už týden a vůbec jsi se nezměnil! Haha~~" zasměje se hlasitě.
"Uh? A co jsi čekal? Že se za mě stane nájemný vrah?" zvednu jedno obočí a zkřížím ruce na hrudi.
"No.. Tak to úplně ne. Haha~~" sedne si. "Dobrá, tak se pojďme bavit o důvodu, proč jsem přišel."
"Uh? Cooo~~?! Ty jsi mě nepřišel zkontrolovat?!" vytřeštím oči. Tak proč jako přišel?! Pff! Taková drzost! Nemyslí na moje zdraví.... Pff! Sednu si na proti němu.
"Tak to nemyslím. Já ti věřím. Ty si tu určitě vedeš geniálně." usměje se. O co se snaží? Zvednout mi náladu? Jestli mi ji chce zvednout, tak mě odsuď musí dostat! "Důvod proč jsem tady je, že jsem konečně našel důkaz, že jsi nevinný." slyším dobře?!
"JAESEOPE! JÁ TĚ MILUJU!" zakříčím tak hlasitě, že to museli slyšet i v jídelně.
"Jo, tak dobrý zas! Slez ze mě!" snaží se mě ze sebe setřást. Ale moc se mu to nedaří.
"Kyaa~~!! Okay~~!" našpulím rty. "A jaký jsi našel důkaz?" zeptám se. Jsem vážně zvědavý. Konečně se odsud dostanu!
"Hihi~ No, mám dva důkazy." hmm... Dokonce. To se mi zamlouvá. Z pod šedého saka vytáhne nějaké desky a v nich fotky. "První - kulka co byla v těle toho 'koho jsi zabil' nebyla z pistole, na které se našli tvé otisky." ukáže na fotku, na které je vyfocená kulka celá od krve. Fuj.. Nechutnost.. "A druhý - střelná zbraň, na které se našli tvé otisky, byla zcela nabitá. Takže z ní nikdo nemohl stříet."
"Takže mě pustí?" teď mě jako fakt nic jinýho nezajímá!
"Uh?!" vytřeští na mě oči. Jsem na něj asi moc rychlí. To se stává docela často.. "Heh.. No.. Do dvou nebo tří měsíců by jsi měl znovu studovat na univerzitě." usměje se.
"YEEEE~~~~S!!!!" vyskočím a začnu jásat.
"Hahaha~~~ Ty jsi vážně ještě dítě. Haha~~"
"HEJ! Váš čas už vypršel!" vyprskl na nás nějaký bachař, co sem tak bezohledně vstoupil. Pff.. Taková drzost.. "Tak dělejte." řekne ještě než zmizí. Konečně...
"No! Tak já půjdu." řekl Jaeseop.
"Hmm... Jasně." vstoupnul si, přišel ke mě a dal mi ruku kolem pasu. Nepřijde mi to nějak divné. Známe se už od nižší střední. Beru ho jako moc dobrého kamaráda. Ale s rajskou omáčkou se taky hezky povídá. To musím přiznat... Spolu vyjdem z té divné místnosti.
"Zase tě někdy přijdu navštívit."
"Jasně! To budu jenom rád!" vypísknu a on mě obejme. Heh... no.. Tak jo.. Objetí mu lehce obětuju. Tohle fakt neni nic pro mě.
"Tak dělejte! Dejte si pusu nebo něco a ty už pojď!" zařve zase ten samí bachař.
"Eh~~~?!" CO?! Jakou pusu?!
"Haha~ Tak se měj Elii!" řekne mi ještě Jaeseop a potom jde spolu s tím bachařem nejspíš ven z věznice. Hm... To bylo divný.... Naproti němu vidím, jak jde můj majitel. Co si o sobě jako myslí, že si mě může takhle přivlastnit?! A proč neni s rajčátkem a borůvkou? Eh?! Tak tohle mě rosekalo... Ale, nemají mít tak barevný vlasy! Potom bych jim nedával takové přezdívky.. Pff.. To je přeci jasné, ne? Ale.. jak budu říkat tomu blonďákovi? Citrónka? No, to si budu muset ještě rozmyslet.
Eh~?! Zdálo se mi to nebo se koukl na Jaeseopa trochu... jinak? Tím jinak myslím děsivě... Uff~!! Ještě že se tak nekouká na mě. To bych se pod tímhle pohledem asi rozpadnul.


-| SOOHYUN |-

Jen tak znuděně se procházím po věznici. Ti dva jsou zase někde spolu. Nejsou spolu nějak často? Co se stalo za tu dobu, co jsem tu nebyl? Hmm... Že by.. oni dva.. spolu.... Ne! Kibum neni tenhle typ člověka jako Kiseop. Zastavím se u návštěvních místností. To jsem došel až sem? Asi jsem se trochu víc zamyslel. Zrovna z jedné vychází Eli s nějakým divným vysokým zrzavým chlápkem v šedém saku. Asi právník. Pch.. to už chce odejít? Takhle mě opustit....? Tak počkat..! Proč ho ten chlap drží kolem pasu...?! To se Hyuniemu nelíbí! To je můj Eli!
''Tak dělejte! Dejte si pusu nebo něco a ty už pojď!'' obejmou se a bachař už toho.. nevim co to je.. odvádí ven. Projdu kolem nich a toho zrzka propálím ostrým nenávistným pohledem. Na mého Elie se nesahá!


-| ELI |-

Proč se ke mě přibližuje tak pomalým tempem? Heh?! Proč mi to nahání hrůzu, že mu nevidím do očí?! Zastavý se až těsně předemnou. Je asi o půlku hlavy vyšší jak já. Kyaa~! Proč jsou všichni vyšší?! To neni fér! Vždyť nejsem zase tak malej! Ale oproti nim...... jo. Hmpf!
"Neříkal jsem ti snad, že patříš mě?" má tak vražedný a chladný tón. Maminko... já ještě nechci přijít o nevinnost...
"Tak neříkal?!" vykřikl. Já se lekl, nahrbil jsem se, předklonil hlavu a pevně zavřel oční víčka. Dost mě to vylekalo.. Proč najednou zvýšil hlas? A proč vůbec se mě na to zeptal?! Ale nehodlám mu nějak odpovídat.
"Tak co?" nastalo několik minut ticha. "Hmm... Mlčení je souhlas. Tak to bychom měli být potrestáni, nemyslíš?" co? O čem to mluví? Na TAMTO mu rozhodně kašlu!
"Co?!" zvednu k němu pohled. Konečně. "Nemáš žádný důvod mě jakkoli potrestat." on na mě vyjeveně čučí. Heh... Tohle asi nečekal. No, mě lidi nesmí soudit podle vzhledu. Často se totiž mílí. Otočím se k odchodu. "Ať už myslíš na cokoli, můžeš na to okamžitě zapomenout. Páč já nepatřím nikomu. A tobě rozhodně ne. Hmpf!" řeknu mu ještě než se vydám do společný/společenský místnosti. Co si o sobě jako myslí?!


-| SOOHYUN |-

Co.. to.. bylo....? Tohle mě naštvalo.... a dost...! Tady chlapečkovi zdřejmě nikdo ještě nevysvětlil, jaký SooHyun může být, když se naštve.
''Že nikomu nepatříš....? MĚ budeš patřit!'' zařval jsem - teď už na zavřené - dveře. Asi to neslyšel, ale mě je to zrovna teď docela jedno. Otočím se a s naštvaným kamenným vyrázem se vrátím do cely.


-| ELI |-

Proboha! Tak to mě naštvalo! A že já jsem kliďas! Mě jen tak něco nevytočí! Vejdu do společný místnosti (Tajto vypadá jak obývák, jak tomu mám sakra nadávat?!) a všichni na mě čumí. Hmmrr... Teď na to vážně nemám náladu. Ať jdou někam do prdele! Udělám několik kroků do místnosti a...
"ELIIII~~~~!!!" někdo mi opět skočil kolem krku a nohy obmotal kolem mého pasu. Že já vím, kdo to je. Jeho poznám i podle toho veselího pisklavího hlasu. "UŽ JSEM TO SLYŠEL! A NEVĚŘÍM TOMU!" začal vykřikovat na celou věznici. Jeho asi nikdy nepochopím. Najednou se ode odtáhne. Spíš.. je odtažen tou borůvkou za uniformu. A ten se vzal kde? Teď stojej oba přede mnou a borůvka drží to rajče, ale tomu se to mooc nelíbí. Je jako malé dítě, které ještě nechce do postele.
"Omlouvám se ti za něj. Ono je to takové přerostlé mimi." řekne borůvka a utáže na červenovlásku, co právě protestuje. "Mimochodem, já jsem Kibum. A tahle opice je Kiseop. Ty seš Eli, že? Těší nás. Konečně máme mmožnost si taky trochu promluvit." oznámí mi milión věcí najednou a při tom má naprosto klidný výraz.
"Eh? Odkud znáte mé jméno?" nakloním hlavu na stranu. Yo.. Tohle je věc, která mě zajímá nejvíc..
"Hihi~ SooHyun nám o tobě řekl. A taky nám řekl, jak jsi na něj pěkně vyjel. Prý jsi proti němu protestoval." vložil se do rozhovoru Kiseop. Oslovovat je jménem je lepší než ty přezdívky.
"Hmm...? Soohyun? To je ten blonďák?"
"Jo, přesně." kývnul. "Jsi první, kdo se mu kdy postavil. A to je úúplně hustýýýýý~~!!" roztáhl ruce.
"Hmp.. Možná jsi se mu postavil, ale Hyun to jen tak nenechá. Nemá rád, když mu někdo odporuje. A především ti, které si vyhlídne." řekl Kibum.
"Tím mi chceš říct, že bych se měl bát?"
"No, to nikdo neví, ještě nikdo mu nikdy neprotestoval. Takže nikdo neví, jak skončíš nebo co si pro tebe Hyun připraví."
"Hej! Dost vy dva! Nemáte hlad? Protože mě už kručí v bříšku a.. už je čas na oběd!!" vloží se opět mezi nás Kiseop a vytrhne se Kibumovi ze sevření. Rychle mě chytl za zápěstí a táhne do jídelny. To budou určitě zbytky toho Kimchi ze včerejška... Ehm.. Už jen pomyšlení na to a je mi blbě...
Ohlídnu se a Kibum jde pomalu za náma.

Když už jsme u dveří od jídelny, nějaká divná vůně mě praští do nosu. Co to je?! Ono to dneska voní?! Co tom proboha nalili?! Kiseop pustí mé zápěstí a rychle utíká ke dveřím od jídelny, které otevře jako nějaký král.
"Hmm~~ Tak co máme dneska dobrého?" zeptá se řecnickou otázkou a už jde k pultu s jídlem.
"Co to...? Ono.. to.. voní?!" vytřeštím očí, když stojím mezi velkými futry.
"Ano, párkrát do měsíce se kuchařky rozhodnout nám udělat něco normálního." přijde ke mě Kibum a trochu se zamyslí. "I když je to spíš, aby se tu vězni nevzbouřili a všechny je tu nepozabíjeli."
"Eh?!" vytřeštím na něj oči.
"Jen žertuju!" zasměje se a jde ke Kiseopovi. Proč tady všichni žertujou o takovích věcech?! To vůbec neni vtipné! Copak tu nikdo nemá smysl pro humor?! Mamí... já chci ven!!
"Hej! Elii! Honem, nebo na tebe nic nezbyde!"
"Už jdu!" zakřičím a už utíkám k nim.

"Wooow~~ To vypadá..." při pohledu na to krásně vypadající a vonící jídlo ztratím řeč. Tohle jako vážně uvařili tady?! Pro nás?! "To přeci neni možný.... Včera takový vyvrácený Kimchi a dneska krásně zapékaná husa?! Oh.. My.. God... Proč to tu nemůže být každý den?! Pak bych si možná i lépe zvykal..." je mi až líto se do toho zakousnout... Na rozdíl od Kiseopa, který s Kibumem sedí naproti mě a už okousávají masa z kostí.
"Hele, proč si furt tak spisovný a slušný?" řekne Kiseop, ale já ho ignoruju a stále hipnotizuji tu husu.
"Hah.. Seopí, to nemá cenu. Teď je naprosto ponořený ve svých myšlenkách." odpoví mu Kibum.
"Je docela divnej....." hey! Já to slyšel! Ale nehodlám na to nijak reagovat... "Ale i fakt roztomilej, nemyslíš?" Kiseop nahodí zvláštní tón. Roztomilí?! Vážně?! Tak to slyším poprvé... Už jsem slyšel, že jsem hot, sexy, handsome, a nevím co ještě. Ale cute?! Tady je to celý nějaký naruby...
Zvednu pohled ke Kiseopovi, abych mu viděl do obličeje. Zahlídnu, že se kření jako sluníčko na hnoji a kolem pusi má mastnou omáčku. (Na rozdíl od Kibuma, který jí normálně příborem.) On taky určitě neni po psychické stránce moc v pořádku...
"Už chápu, proč si tě Hyunie vybral. On má slabost na tyhle typy. Hihi~" zasměje se.
"V tom případě nechápu, proč si vybral tebe." ou.. tak teď Kibum Kiseopa asi urazil, když se mu na čele objevila žilka červenější, než jeho vlasy.
"Tím chceš říct, že já nejsem roztomilí.....?!" podíval se na něho zvláštně vražedným pohledem, s kterým si KiBum nedělá vůbec žádné starosti.
"No.. Ksichtík máš možná ňuňu. Ale koukni na svoje ruce a tělo. To už moc ňuňu neni. Heh.."
"Oh~" Kiseop okamžitě změnil obličej. "Copak~? Chtěl bys taky~?" zeptal se provokatérským tónem a jedním prstem si začal pomalu vytahovat triko.
"Idiote..." procedil Kibum skrz zuby a odešel.
"Co mu je poslední dobou?! Vůbec ho nechápu... Vždy když se začnu takhle chovat, urazí se a odejde... Hmpf!" přisunul si k sobě Kibumův plný tác, který tady nechal, a vrhnul se na něj. Oh~ Že bychom se někomu líbili~?! Ehrrr... Fuj... Buzerant....
"Ach jo... S ním taky neni žádná zábava..." zamumlal a dal se opět do jídla. Hmm... Taky bych už mohl začít jíst, nebo to budu mít studené. Vezmu příbor a začnu krájet maso, které dám hned do úst.
"Hmm~~~ Delicious!!"
"Co?! Prosím tě... Mluv korejsky. Čínsky tady nikdo neumí..."
"Eh? Jaká čínština? To byla angličtina! Haha~~~~" propadl jsem se ve výbuch smíchu. Vážně? On nepozná angličtinu? Co je tohle za místo? Haha~~~
"Co? Angličtina? Fůů~~j!! Tu jsem vždycky nesnášel!" vyplázl jazyk.
"Cože?! Angličtina je nejúžasnější jazyk na světě!" až po češtině samozřejmě....
"Jasně... A já jsem Marie Terezie z Terezína, co?" hodil po mě divný neidifikovatelný pohled.
"Hahaha~~~~" vybouchnu v ještě větší záchvat. Tohle neni možný! Co je to za debila?!
"Co je ti na tom kurva tak vtipného, že se směješ jako ten největší magor?!" začal se rozčilovat.
"Hah... Sorry... Ale.. je s tebou... fakt prdel..." rozdejchávám svůj srdeční záchvat.
"Hmpf!" odfrknul si jako malé dítě. Co to? Miminko se nám urazilo! Omg... asi vážně nejsem v pořádku... Už to vidím.. Z vězení odejdu do blázince. Doufám, že mě tam přivítají s otevřenou náručí.
"Jo!" probudil mě Kiseop z myšlení na moji budouctnost.
"Hm.. Co?"
"Kdo byl ten zrzek, co za tebou přišel?" zeptal se a koukl mi do očí. Natáhnu se pro skleničku a upiju z ních její obsah. "Že by.... náš přítel?" na tváři se mu objevil perverzní úšklebek. Na co to úchylný koťě myslí? Co.. Přítel? Myslí jako.....
"EH?! PFFF!!! YOU'RE NORMAL?! IT WAS MY LAWYER!!" vypskl jsem na něj kolu a začal mluvit anglicky jako vždycky, když mě něco zaskočí. Opět po mě hodí pohled, který jasně říká, že mi nic nerozumí.
"Jsi normální?! To byl můj právník!" zopakuji mu to tak, aby tomu rozuměla ta jeho hlavička.
"Tak právník, jo?! A s právníkem se normálně objímáme?" opět se mu objeví úsměv od ucha k uchu.
"Heee...... Je to můj kamarád už od dětství..." to to tomu buzerantovi musím všechno do podrobností vykládat, aby to pochopil?! To je tak zaslepený tou svou orientací?! "A navíc.. Já jsem heteroš...." zkřížil jsem si ruce na hrudi.
"Tak hetero, jo? No... né na dlouho~"
"Eh?!" co? O čem to mluví? Na co zase naráží?!
"Hihi~ To neřeš~" utře si pusu do svého rukávu od uniformi a vstává. "Pojď ven. Něco si zahajem!" a zase je to nevinné dítě? Ten kluk má snad dvě osobnosti, ne? Jinak si to nedokážu vysvětlit....
"Ale já ještě nedo-" kouknu na svůj talíř a.. je prázdný. Cože?! Kdy jsem- "KISEOPE! TY RAJČATOVÁ HLAVO! POJĎ SEM!" bleskem vstanu a utíkám za tím klukem.
"První si mě budeš muset chytit~"
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 týna týna | Web | 23. ledna 2014 v 18:37 | Reagovat

tento díl se mi moc líbil. Rajčatová hlava mě dostala, klátila jsem se smíchy.
už se těším na další díl :-)

2 Lení Lení | E-mail | Web | 25. ledna 2014 v 9:45 | Reagovat

Krásnej díl.. :* Rajská omáčka s borůvkou.. umírala sem smíchy!! :D
další dílek prosím ^^

3 beepinka beepinka | Web | 25. ledna 2014 v 21:11 | Reagovat

doufám,že s blogováním neskončíš T.T

4 beepinka beepinka | Web | 26. ledna 2014 v 7:07 | Reagovat

Tak já myslím,že už prakticky na povídky je přeorientovaný :3 Jsem ráda,že neuvažuješ o jeho zrušení :3
Jinak myslím si,že to bude něco rychlejšího :3!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama