Za mřížemi - 2.Kapitola

14. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 & Woo_Yong_Ki |  Za Mřížemi
Tak.. konečně se nám setká Eli s Hyuniem v tváří v tvář.. =D velice zajímavý první dojem.. xDD (podle mě.. xD) je to o něco delší... je tu sice jen jeden moment, ale můj oblíbený.. x33333 ♥♥
doufám, že se s Kiki dočkáme nějakých komentářů.. ='DD já nekoušu! xD takže se nemáte čeho bát! (Okay.. koušu... ale jenom Elie...*3* na jedno místečko a jen do té jedné věci 3:D xDDDDDDDD)


|| SOOHYUN - KIKI || ELI - KARIN ||
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


"Konečně klid. Teď sem už nepřijde." řekl jsem si pro sebe, když jsem vstoupil do koupelny. No.. Jestli se tomu dá tak vůbec říkat. Vypadá to spíš jako veřejné sprchy. ÉÉéé~~ Fuj! Nechutnost! Vlevo umyvadla se zrcadly a vpravo asi šest nebo sedm sprch. Prošel jsem kolem první a tam by jste mě nedostali ani za milión let! Na dlaždičkách (po zdech i na podlaze) různé červené skrvrny. V další zase je všude bílá hustá tekutina. Ehm... Tady se mi opravdu nelíbí! Mamííínko! Zahraň mě! Dva roky to tu rozhodně nepřežuju! Jo... se oběsím na kabelu od TV, co je v tý místnosti, jak jsem v ní dneska viděl toho blonďáka. Hmm.. Podle toho co jsem slyšel, se jmenuje SooHyun. Zajímavý jméno.. ale.. jako bych ho už někdy slyšel. Jo!! Slyšel! Říkal mi o něm ten bachař! Eh?! To.. To znamená.. že.. budu mám společnou celu s ním!? Kyaaaa~~!! Tak to tu určitě nedám! Chci domů!! Ve zbylích sprchách to samé plus několik prasklích kondomů. Jsem opravdu znechucený, že to snad ani neni možný!
Dojdu k poslední sprše a k mému štěstí, je úplně čistá. Tak to mě fakt překvapilo. Všechny takové, že by se tam mohly ubytovat krysy a tahle.. Ehehe... Radši se tím nebudu zabívat! Ještě něco zakřiknu! (Což se mi stává docela často... Já jsem na to magnet...)
Sundám ze sebe vězeňskou uniformu (Nechápu proč já (a možná ještě dalších pět) mám oranžovou a ostatní rudou. Jaký je jako mezitím rozdíl? Copak jim už došli červený?!), šedé tílko co mám pod ní, nakonec černé trenky a všechno hodím na zem. Pustím vodu, hezky příjemně teplou a vlezu si pod proud.
Ach~ to mi chybělo. Jsem tu už týden. Ještě další takoví dva týdny a určitě se tu zhroutím! Navíc, podle toho co jsem slyšel a já slyšel určitě dobře, mám společnou celu s ním!! To je vážně zákon schválnosti... Ještě několik minut jen tak stojím v proudu teplé vody než se konečně rozhodnu se umýt i mýdlem, který tady dokonce je. Heh.. AXE?! I andělé podlehnou? Áhá.. Tady někdo kouká moc na reklamy. Heh.. A já to nejsem. Nenene~~ Naliju si trochu na dlaň a začnu tu mazlavou tekutinu pomalu roztírat po svém těle.


-| SOOHYUN |-

Příjdu do koupelny, kde slyším téct vodu z poslední sprchy....... tak počkat.....! To je moje sprcha! Kdo mi do prdele vlezl do sprchy?! To tady jako ještě někdo neví, že to je zakázaná zóna! Přijdu přímo ke sprše, abych věděl, kdo se opovážil něco takovýho jako je vlést mi do sprchy udělat. Kohopak to tu máme? ...našeho nevinného nováčka. Je ke mě otočený zády, takže neví, že ho pozoruju. Asi jsem fakt úchyl... ale ta jeho prdelka je k nakousnutí.
''Ale, ale.. Kohopak to tu máme.'' vylekaně se na mě otočí. Bleskem vypne vodu, sebere si věci a snaží se utýct.
''Kam si myslíš, že jdeš chlapečku?''
''Pusť mě!'' vyjekne.
''A proč bych měl?'' řeknu teď už dost úchylně a přitáhnu ho zpátky ke sprcháči. On ode mě pomalu ustupuje jako bych ho snad chtěl sežrat nebo co.
''Copak? Ty se mě snad bojíš?'' hlasitě polkne.... to budu brát jako ano. Snažím se, aby se mi díval do očí, ale on je jako bych se mu chystal ublížit. Svojí oranžovou uniformou se snaží schovat. Ale já vidím všechno... Přesněji - všechno co vidět potřebuju. Přistoupím k němu a opřu se o zeď tak, abych mu zabránil v jakékoliv snaze utéct. Skloním se tak blízko k jeho krku, aby na něm cítil můj horký dech. Citím jak se začal třást. Opět se narovnám a přiblížím k jeho oušku.
''Jsi krásný....'' zašeptám svůdně.
''....Elii....'' začnu mu jemně olizovat ušní lalůček. "....Odteď jsi jenom můj.... Patříš mě....." Z ničeho nic slyším takový mumlání... no co..? jsou to veřejné sprchy.....
"Hej, fakt si myslíš, že to Soohyunovi nebude vadit? Když si půjčíme jeho sprchu?" ...tak počkat...! Oni jdou sem...?! A jako.. co si jako myslej, že tady budou dělat?! MOJE SPRCHA JE MOJE SPRCHA!
"Wole! No tak! Snad se ho fakt nebojíš!? Srabe!"
"No.. Nevím... Ty ho snad neznáš?"
"Pff!! Jen se přetvařuje!!" jo.. tak já že se přetvařuju....? Přestanu se svojí dosavadní čiností.
"Heh... Tady si chce někdo hrát." dojdu k rohu sprchy aby na mě viděli. Propálím je ostrým pohledem.
"Ale, ale.. Kdopak nás přišel navštívit?!" řeknu tónem pravého vraha.
"EH?! Jéé~~ SooHyune! Tebe jsme tady vážně nečekali! Jak se máš?" začne jeden se značnou panikou v hlase.
''Zmizte.'' řeknu hořce, ale s nima to ani nehne.
''Řekl jsem... ZMIZTE!!'' zavřu na celý sprchy. Oni už na nic nečekají a už beží někam pryč..... debilové.... takhle mi to kazit.. no.. tohle stejně není vhodný místo.... počkám si na celu. Otočím se zpátky na Elie a usměju se na něj tak nejmileji jak umím.
"Nebuď tu dlouho, ať nenastydneš." řeknu starostlivě. Kouká na mě jak na blázna.
''Tak potom v cele.'' vypláznu na něj jazyk a odejdu pryč.


-| ELI |-

V klidu se sprchuju. Spláchnu ze sebe všechnu pěnu, co na mě ještě zůstala, když v tom za sebou uslyším něčí hlas: ''Ale, ale.. Kohopak to tu máme." vylekaně sebou trhnu a otočím se na zdroj mého leknutí. ÍÍíí~k!! Maminko....! Vypnu vodu, rychle seberu svoje věci a už mizím! Ale.. on mě chytl za zápěstí a zastavil.
''Kam si myslíš, že jdeš chlapečku?'' zeptá se mě úchylným hlasem. Bože! Tohle vážně nemám zapotřebí!
"Pusť mě!" nechci tu být s ním! Né, když jsem jak mě pán Bůh stvořil!
''A proč bych měl?'' strčil mě zpátky do sprcháče. A pomalu ke mě přitupuje a já pomalu couvám.
''Copak? Ty se mě snad bojíš?'' upřímně? JO! Bojím! Vždyť jsem ještě panic! I když už políbený... Zády narazím na chladné dlaždičky. Hlasitě polknu. Yongie! Zachraň mě! Dívá se mi do očí. Já svůj pohled zabodávám do zdi vedle mě. Nehodlám s ním spojit oční kontakt. Bůh ví, co by z toho vzniklo. Uniformou, co mám v ruce, se snažím aspoň trochu zakrýt. Ale moc mi to nejde.
Ještě pomaleji ke mě přistoupí. Dlaněmi se opře o zeď za mnou, jednou vedle mého ramene a druhou vedle hlavy. Předkloní se, že má hlavu u méhu krku, na který svým horkým dechem hlasitě vydechne. Znovu polknu. Z čela mi teče pot. Pevně zavřu oči. Narovná se, ústa mi dá k uchu a zašeptá. "Jsi krásný..." do hlavy se mi okamžitě nahrne červeň. Vážně to musel říkat?! Ještě když jsem tu úplně nahý- Oh... Aha.. Už mi to došlo.... "..Elii...." vytřeštím oči. Co to?! On... On zná mé jméno?! Jak.. Jak to?! Vždyť.. jsem tady nikomu ani nikde neřekl svoje jméno! "....Od teď jsi jenom můj.... Patříš mě....." proboha! Co to je za psychopata!? HE IS PSYCHO!!
Najednou uslyším nějaké mumlání, které se každou chvilkou zesiluje. Co to? Že by sem někdo přicházel? Ya! Návštěva! Ehm.. Zrovna... teď? Vážně?! Kya~~!! Teď ne!! Počkat...! JO! Teď jo! To by mohlo toho blázna zastavit.
"Hej, fakt si myslíš, že to Soohyunovi nebude vadit? Když si půjčíme jeho sprchu?"
"Wole! No tak! Snad se ho fakt nebojíš!? Srabe!"
"No.. Nevím... Ty ho snad neznáš?"
"Pff!! Jen se přetvařuje!!" uslyším něčí rozhovor. A ten blonďák se zastaví v lízání mého ušního lalůčku.
"Heh... Tady si chce někdo hrát." zamumlá si pod vousy a odtáhe se ode mě. Kya~~! Tolik se mi ulevilo.... Uff~~ "Ale, ale.. Kdopak nás přišel navštívit?!" řekl s vražedným tónem a pohledem propalujíc nejspíš tu skupinku, co přišla.
"EH?! Jéé~~ SooHyune! Tebe jsme tady vážně nečekali! Jak se máš?" mele jeden z nich pátý přes devátý.
"Hahaha~~" zasměje se ďábelským hlasem. Maminko.......? "Zmizte." řekl hořkým tónem. Ještě víc se přitlačím je zdi jako bych jí chtěl projít. Haha.. Kéžby to šlo. "Řekl jsem ZMIZTE!!" vykřikl na ně. Slyším nějaké rychlé dupání, takže odhaduju, že už padají pryč. Heh.. A to jeden z nich byl takový hrdina. Když (nejspíš) už zmizeli, otočí se na mě a mile se usměje. Počkat...!! Co?! Mile?! To tahle gorila umí?
"Nebuď tu dlouho, ať nenastydneš." eh? On se o mě stará? "Tak potom v cele?" vyplázl jazyk a potom zmizel. Ještě vykouknu ze sprcháče (to mu se tak ani nedá říkat! To fakt vypadá jak veřejné sprchy! Prostě žádné soukromý...) a vážně je pryč. Hodím oblečení na zem, opět pustím vodu a pokusím se uvolnit.
Co to bylo? Proč mi tolik tlouklo srdce, když byl tak blízko? Kya~~!! To určitě nic neznamenalo! NIC! Jenom mi bylo vedro z toho... toho.. ehm.. z tý horký vody, co jsem na sebe předtí pouštěl! JO! Přesně tak! Vypnu proud vody a jen tak stojím. Heh.. ani nemám ručník. Zatřepu hlavou a z vlasů mi vystříklo několik kapek. Hm.. co teď? Když nemám čím se utřít.... Opět vykouknu ze koutu a na zemi zalídnu žlutý ručník. Heh?! Ten tu rozhodně nebyl, když jsem sem šel! Že by.... Ne! Ten by to tu určitě nenechal! Nejspíš upadl nějakýmu tomu hrdinovi z tamté skupinky. Jo! Tak to určitě bude! Přejdu k němu a seberu ho ze země. Hm.. ani nijak nesmrdí. Vážně je něčí, z tý skupinky? Spíš voní.. voní jako.. jako jeho vlasy. (Když byl u mého krku, tak jsem nasál tu vúni, no..) Sám pro sebe se usměju. Hmm... Je to příjemná vůně. Co...?! Ne!! Já jsem zapřísáhlí heteroš!! Nebudu žádnej buzerant! Ani kdyby jste mě mučili! To radši strávím noc s mrožem v jedný místnosti..
Celý se do sucha utřu, oblíknu se do trenek, tílko, nakonec se navlíknu do uniformi a ručník hodím kolem krku. Už vycházím ze sprch. Konečně! Na tohle místo nejspíš nebudu mít moc dobrých vzpomínek. Projdu několik tmavých uliček než se konečně dostanu ke své cele. Pomalu otevřu dveře. Neštěstí nevržou. To je štěstí... Jinak bych asi vážně přespal tady na chodbě. Vejdu do místnosti. Vidím, že můj spoluvězeň se už uvelebil na horní palandě. Ještě potišeti zavřu a jako myška jdu ke své postely. Hm... Když vidím jeho tvář takhle... přijde mi takový.. nevinný. Jak klidně oddechuje.
Natáhnu k němu ruku, ale nedotknu se ho. Na to mám až příliš velký strach. I když nevím z čeho. Radši ruku rychle stáhnu, ručním, co mám stále kolem krku a hodím ho na zem vedle postele, na kterou potom zády padnu. Za několik málo minut i usnu.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 14. ledna 2014 v 15:30 | Reagovat

TO-JE-DOKONALÉ!!! Úžasná povídka! Vážně úžasná.. **mele páté přes deváté.. nemůže z toho...!**
Rychle další díl.. Honem, Šup, co nejdřív!! Prosíím :**

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama