Za mřížemi - 1.Kapitola

4. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 & Woo_Yong_Ki |  Za Mřížemi
Awrr~~ Guys! Konečně je tu první kapitola nové sériovky.. (a konečně je Yaoi! xD)
první kapitola je taková.. no.. nevím.. =D taková nezáživná.. =D ale i tak se podle mě dost zasmějete.. =D první část je z Eliova pohledu, který jsem psala já.. =D snad ho pochopíte.. xD ale druhá kapitola a čtvrtá kapitola jsou zatím mé nejoblíbenější.. x33
tak mě napadlo... nepřemýšleli jste proč máme na obrázku ty dva psy? =D (dobrman jako Soohyun a... to štěně jako Eli) protože já už zapomněla proč jsme to tak udělaly.. xDD takže předem říkám, neptejte se proč to tak je.... ='DDD
|| SOOHYUN - KIKI || ELI - KARIN ||
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Všude bylo ticho. Nacházel jsem se v nějaké opuštěné továrně nebo něco takového. Hrozně to tam smrdělo po krvy. Nevěděl jsem proč tam jsem nebo co tam dělám. Zavedl mě sem kamarád, který mě poté podvedl. Poté jsem zaslechl nějaký výstřel za mými zády. Rychle jsem se otočil. Byl jsem v šoku. První čeho jsem si všiml, bylo tělo ležící na zemi a kolem něho velká kaluže krve, která se stále rozšiřovala. Přišel jsem k němu a spadl na kolena. Byl jsem v šoku. Byl to on. Můj nejlepší přítel. Nebo spíš.. teď už bývalí.. I když jsem ho za to, že mě podvedl, nenáviděl a měl chuť ho zabít (Co už někdo udělal za mě.), tak bych to nikdy neudělal. Vzdvyhl jsem pohled od jeho těla a podíval se na jeho vraha. Pomalu se ke mě přibližoval s nožem v ruce. Bál jsem se. Hrozně moc. Měl jsem svůj život rád. A nechtěl jsem o něj jen tak přijít. Neovládal jsem se. Nevěděl jsem co dělám. Křečovitě jsem stiskl pistol co ležela vedle mě, stoupl jsem si a namířil jsem ji na toho muže, co se ke mě přibližoval stále rychleji a rychleji. Poté se rozeběhl, skočil a chtěl mi zabodnout nůž do těla. V rukou jsem pěvně svíral pistol. Mé tělo ovládl strach a nemohl jsem hnout ani prstem. Nevěděl jsem co dělat. Celé mé tělo stuhlo. Poté se rozezněl výstřel. A ten, co po mě vyjel, se sesunul k zemi. Jeho krev dopadla na mou vyjevenou tvář. Byl jsem úplně mimo. Já ho nezabil.. Já to nevystřelil! Jen tak jsem hleděl na jeho tělo, které opouštěl život, s rukama nataženými před sebe, které po pár sekundách spadly podél mého těla a z dlaně mi vyklouzla zbraň, kterou jsem ani nepoužil. Ve mě byste se krve nedořezali! Byl jsem jak omámený. Čas se pro mě zastavil. Z tranzu mě probudily kroky o několik metrů dál za mnou. Pomalu jsem se otočil. Bál jsem se toho, kdo tam bude. Že ten, který zastřelil toho předemnou, bude chtít zastřelit i mě. Otočil jsem se a asi o třicet metrů ode mě někdo stál. Podle siulety to byl nejspíš muž. Byl celý v černém oblečení od krve s černou maskou před ústa. Z té dalky jsem pouze viděl jeho spinavě blonďaté vlasy a jeho stříbrné oči, které hned upoutaly mou pozornost. Nevím jak dlouho jsem tam na to místo koukal. Pozoroval jsem to místo ještě několik minut po tom, co zmizel někam do pryč. Zůstal jsem tam tak stát, dokud jsem neuslyšel houkání policejních sirén. Poté jsem si jen vědom toho, jak mě přikrčili k zemi, ruce mi dali za záda a na zápěstí ucítil chladné železo.


- I X I - I X I - I X I - I X I - I X I -


Právě jdu nějakou divnou dlouhou uličkou. Napravé straně jsou okna s mřížemi a naleví zase dveře, nejspíš od věžeňských pokojů a do jednoho z nich dají i mě. Podle toho, co mi říkal ten bachař, tak všichni vězni mají teď nějakou rozcvičku nebo něco takovího, takže je to tu docela prázdné a on mi to tady může v klidu ukázat a provést mě tu. Viděl jsem jídelnu, sprchy, společenskou místnost a hřiště (Sice jen z okna, ale furt viděl!). A teď jdeme do mého nového pokoje (Nechci říkat cela. Představím se pod tím nějakou kamenou sklepní místnost na zámku.) To jsem upřímně zvědaví. Prosíím!! Moc prosím!! Ať jsem tam sám! Ať nemám spolu-bydlícího! Slibuju, že už nikdy nikoho nezabiju! Počkat..!! Vždyť já ani nikoho nezabil!! Grrr~~!! Takhle mě odsoudit neprávem! Vždyť neměli ani žádné přímé důkazy! Jaeseop to určitě nejak vyřeší! Jo! Já mu věřím! I když je mu teprve tři-a-dvacet, tak je ve své branži jeden z nejlepších. Určitě prokáže moji nevinnost! (Mimochodem, Jaeseop je můj dobrý přítel, detektiv a právník. Ano, zajímavá kombinace.)
"Tak jsme tu!" Eh?! Probodil mě z myšlení ten bachař. "Doufám, že se ti tu bude líbit." zasmál se. Odemkl mi ji a já vešel dovnitř. Rozhlídnul jsem se kolem sebe. Nijak zvláštní - vlevo palanda a skříň, vpravo zase stůl se židlí. Moment?! Palanda = dvě postele?! Chcete mi tu nakukat, že tu celu budu s někým sdílet?!
"Ehm.." nevím jak začít, potřebuju se na to okamžitě zeptat.
"Eh? Ano? Chceš něco?" on už chtěl odejít? Co?! Já pomalu ani nevím, kde jsou tu záchody!
"No.. Já tu budu ještě s někým? Nebo..." zeptám se trochu váhavě a potichu. Nemám vůbec žádný dobrý pocit.
"Hmm... Cela číslo #069, ta tu má jednoho stáleho zákazníka, kterýho naposled propustili před dvěma měsíci, takže čekej, že se tu zachvilku zase oběví. Ale momentálně je prázdná. Proto jsi ji dostal ty. Že jsi tu poprvé, tak aby ti hned ti chlapy tady neroztrhly prdel." cože?! Když jsem na něj vytřeštil oči, že mi nevypadly z dulků, vybuchl v záchvat smíchu. Mámínkóó~~!!! Já chci domů!! Já tu nemám co dělat! Wáá~~!! Už vidím, jak tu celé noci probrečím. Dva roky... Bože! Proč mi to děláš!? Vždyť jsem nevinný! (Jak v TOM, tak i v tý vraždě! Já bych neublížil ani mouše! Okay.. Komárovi možná, ale mouše nikdy!) "Hahaha~~~~~~!!!! Chlape!! Klíídek! To byl jen vtip! To je jen ve filmech." tak vtípek, jo?! Co by jsi dělal, kdybych ti tu skolaboval?! Bys mě hned vojel, co?
"Ha.. Ha.. Ha.." ironicky se zasměju, ale přesto si trochu oddychnu. "A kdo je ten stálý zákazník?" jsem zvědaví. Jestli to neni nějak vrah štěňátek a koťátek!
"ÁÁáále! To je náš všemi oblíbený Hyunie~~!!!"


- I X I - I X I - I X I - I X I - I X I -


"Hey! Kámo!" zakřičí někdo, když jdu poprvé do tý velký místnosti (Pardoon, ale nevím, jak se jí nadává.) (Prej jsem byl moc dlouho v cele (Jenom týden!), tak mi ten jeden bachař řekl, že se tu mám porozhlídnout. Ale vždyť on mi to tu už ukazoval!), a potom mi někdo skočí kolem krku. Co to má být?!
"Eh?!" vytřeštím oči na onu osobu. Nějaký kluk se stavěnou postavou a červenými vlasy. Má tady vůbec někdo přírodní barvu?!
"Copak je? Pojď se mnou, nováčku. Ukážu ti, jak to tu chodí." podíval se na mě úchylným pohledem a s perverzností v hlase. Já jen stojím a s kameným výrazem ho sleduju, kdy se uráčí dát ty svoje nohy obmotané kolem mého pasu dolů! "Hmm?? Copak je? Pročpak nemluvíš? Copak neumíš mluvit?!" našpulil rty. Bože..... to je úplnej kačer! Schodím ho ze sebe a ignorujíc jdu dál za svým cílem.
"Co? Hey! Jak si to jako představuješ? Lee Kiseopa se neignoruje!" zaslechl jsem něří hlas. Nějaký obyčejný, nijak zvláštní. Takže asi jedna z jeho goril. Že by tu měl nějaké "vyšší" postavení? Kyaa~! Já to tu vůbec nechápu! Mám chuť jít zpátky na pokoj a vytrhat si všechny vlasy! Konečně dojdu k dvojtým dveřím, který pomalu otevřu a ocitnu se ve velký společenský místnosti. Je tu několik stolů, malá stará krabicová televize, gauč a zdi pěkně počmárané a pomalované samími sprostými obrázky. Jsou tu i nějací bachaři, ale ti tu s těma chlápkama hrají karty. Když se tak koukám, tak si mě ještě nikdo nevšiml. Díky bohu! Oddychnu si. Ani nezavřu dveře a jdu někam podél zdi, aby si mě nikdo nevšiml. A hlavně ten kluk, co má vlasy jakoby byl terčem rajčatový války.
"Nováááááčkůůů~~~~!!" uslyším protivně veselý hlas, opět mi někdo přitane na zádech a nohy si obmotá kolem mého pasu. Zase ta rajská omáčka. Nemůžu mít aspoň trochu osobního prostoru?! Otočím hlavu tak, abych na něj viděl. "Hihi~ Jsi roztomilí. Jakpak se jmenuješ?" dává svůj obličej stále blíž a blíž k tmu mému. To se mi nelíbí.
"Proč mě už nenecháš na pokoji?" zeptám se ho s naštvaným hlasem a kameným výrazem.
"Uh?!" nejdřív se udiveně podívá. Nejspíš jestli mě slyšel dobře. Potom se ale jeho pohled změní na úchylný. Eh?! A sakra... to jsem asi neměl říkat. "Hihi~ To je jednoduché - protože jsi zajímavý." eh?! Já jsem zajímavý?! No.. upřímě mi to trochu lichotí. Páč (vzhledově) jsem jako každý jiný.
"Zajímavý? A v čem?"
"Jsi zvědavý. To je roztomilý! Hihi~ To je jednoduché. Jsi tady jako jediný nevinně. Byl jsi obviněn neprávem. Takže si tě musím užít dřív, než se sem zase vrátí." eh?! Proč mi z tý poslední věty naskočila husina?!
"Vrátí? Kdo?"
"Hihi~ Tvůj ex/budoucí-spolubydlící."
"Lejdýs ent džentlmen, Soohyuníí is bek!!" rozlítli se dveře. Eh?!?! Co to je?! Co to je za strašnou angličtinu?! Proboha! V mojí přítomnoti by nikdo neměl mluvit anglicky.. vždycky je začnu poučovat. Eh?! Ani jsem si nevšiml, že řajčatová hlava zmizela. No.. aspoň nějaký plus.


-| SOOHYUN |-

''SoooHyune! Ty jsi mi tady tak chyběl. Jaký to bylo těch pár měsíců venku?'' uslyším známý hlas, hned jak příjdu do takový tý... dá se tomu řikat společenská místnost. Samozřejmně... Kibum na mě nezapomíná.
''No.. nebylo to špatný..... ale rodina je rodina... Chlapy, já jsem se k vám musel vrátit.'' zasměju se.
''A jak se ti povedlo se k nám vrátit?'' je zvědavý - jako vždycky.
''No.. jen jsem odtřelil pár lidi.'' řeknu v klidu. Už jsem za vraždu párkrát seděl, takže zabít pár lidí navíc pro mě není těžký. Navíc... je to super být mezi lidma, který k tobě mají respekt a mají z tebe trochu strachu.
''To je ti podobný.'' zasměje se.
''Hm... tak co se tu stalo novýho za tu domu co jsem tu nebyl?'' nebyl jsem tu docela dlouho.(xD)
''Máme tu nováčka.'' šibalsky se usměje.
''Oh... Vážně? ...a kterej pak to je...? Rád bych se s ním zesnámil.'' rozhlídnu se po místnosti.
''Tamhleten s tou oranžovou uniformou.'' ukáže na docela roztomilého a nevinného bruneta s dobře vypracovanou postavou a hnědými kukadly, na kterém je vidět, že má ze zdejšího prostředí strach.
"Ale, ale, ale.... Krasavec.... Copak nám chlapeček provedl?" vypadá tak nevinně... tak by mě zajímalo co tu dělá.
''Nevím.. S nikým se nebaví. Spíš vypadá, že se tady všech a všeho bojí.'' znovu se na něj podívám. Je opravdu zmatený a nevinný. To mám rád... Taky se na něj podívám a olíznu si horní ret. Všimne si jak se na něj zvrhle dívám. (no jo... to je SooHyunovi podobný xD) S rudými tvářemi se podívá zpátky do země. Yůů~ Stydlínek.. To se mi fakt líbí.. Musím se s ním nějak... jak tomu řikám já.... ,,Seznámit''. Měl bych toho nechat nebo se z něj ještě tady vzruším.
''Ale, ale.. Jsi tu ani né den a už máš vyhlídnutýho novýho, jo?'' objeví se za náma Kiseop. Bez něj by přece naše ,,Red Trio'' nebylo úplné.
''Ale tenhle bude na dýl.... já to cítím.'' usměju se.
''Jo, tak ty to cítíš. A kde? V rozkroku?''
''Debile.''
''Hele, vy dva úchyláci klid, jo? Jo! Hele, Hyune.. Víš o tom, že s tím klukem máš společnou celu?'' přeruší nás KiBum.
''Oh.. Jaktože to Hyun neví..? To se tady leaderovi jako nic neříká?'' nesnáším, když něco nevím. Musím přece vědět všechno...! Od toho jsem taky Leader.
''Tak teď už to víš.''
''Jůů~ Tak to bude to seznamování ještě jednoduší.'' znovu si olíznu rty.
''Hlavně mu moc neubliž.. Tak jako mě..'' Kiseop si zkřížil ruce na hrudi.
''Já ti snad ublížil Seope?'' ano.. pochopili jste správně... Spal jsem s Kiseopem... Ale za to jsem nemohl já... To on! Říkal si o to..!
''Ten začátek mi nebyl moc příjemný.''
''Ale potom se ti to líbilo... Tak pomlč.'' bože... Ani ocenit mě to neumí.
''To jsem tady vážně jedinej, kdo není úchyl?'' podívá se na nás KiBum takovým tím svým podivným pohledem.
''Jo!'' řeknem s Kiseopem souhlasně a začnem se hlasitě smát.


-| ELI |-

Wáá~!! Ti nadělají rámusu! No, ale aspoň na mě všichni prestali čumět a ta rajčatová hlava si našla jinou zábavu než se na mě stále lepit a přemlouvat mě. Bože.. on vážně neni normální. Vypadá jako vysokoškolák, ale jemu už je určitě už přes dvacet. Moc toho neslyším. Síš jen takové to nezrozumitelné mumlání. Ale když uslyším slovo 'nováček', tak se přinutím se podívat na zdroj toho hluku. Zahlídnu tam tu rajskou omáčku, nějakýho fialovláka a nakonec blonďáka. Ti jsou takový výrazní. Zbytek vypadá jakoby tam jen překážel. Poté na mě ten fialovlasý kluk ukáže. Co?! Co jsem udělal? Já nic! Já muzikant! Eh.. Já fotograf! Plus ještě student! Ten blonďák se na mě podívá. Když se moje oči spojí s těmi jeho. Mam pocit jakobych je už někdy viděl, ale nedoážu vzpomenout kde. Na dálku vidím jejich stříbrný lesk. Musím z klopit pohled do země. Úplně cítím jak rudnu. Co se to se mnou děje?! Já jsem na holky! Sice jsem ještě s žádnou nespal... ale furt jsem s několika chodil! Zamyslel jsem se natolik, že jsem si ani nevšiml, že ta barevná trojka už někam odešla. Upřímně.. jsem za to rád. Uff~... Porozhlídnu se kolem. Co?! Ale no tááák!!! Lidi! To jako nemáte jinou zábavu než si mě tu prolížet od hlavy až po paty?! No... podle toho co vidím, se všichni zastavili na mém rozkroku. No joo no! Já vím, že ho mám velkýho! Nemusíte mi to všichni pořád dokola připomínat! Hmmrr... Tady už to nevydržím. Odstrčím se od zdi, o kterou jsem byl celou dobu opřený a namířím si to někam ven na čertví vzduch. (Na venkovní pozemek.)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hotaru Hotaru | 4. ledna 2014 v 0:28 | Reagovat

To vypadá zajímavě. Hodně zajímavě. Moc se mi to líbilo. Vlastně jsem asi nic podobnýho ani nečetla? Nevím.
Každopádně jsem moc zvědavá na to, jak to bude pokračovat.

2 kaspareq582 kaspareq582 | 4. ledna 2014 v 12:00 | Reagovat

WTF? :DDD Ten konec jako... *padla* Určitě  bych ty vole myslela ve vězení na to, že mám velký prsa*Dávám to do holčičí verze, okej? :D*  A že mi to nemusí připomínat.... XD Oh bože můj, toto ne :DDD Ale zasmála jsem se, to jo :D A vypadá to vážně zajímavě :D

3 Nikla Nikla | E-mail | Web | 4. ledna 2014 v 15:46 | Reagovat

Jo takhle tohle nevypadá špatně :3
Nejvíc mě asi dostalo to "Lejdýs ent džentlmen, Soohyuníí is bek!" xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama