The Waiting Game - 3.Kapitola

24. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
Hehe... tak mě napadá... čte tohle vůbec někdo?
a další dotaz..... neptala jsem se na tohle už?!
kašlu vám na úvody! -.- vážně mě to už přetává bavit... -.-
už ani nevím co přesně je v týhle kapitole.. -.-
..:: 5.7. 2014 ::..


Wáá~~!! To je nuda! Asi umřu nudou! Se divím, že už dávno nejsem pod kytičkama... Jsem tu už třetí den a nemám co dělat. Právě ležím na gauči v obýváku a pozoruju mouchu na stropě. Jak to jen dělá, že nespadne? Eh?! Já nejsem chlap, abych myslela na takové hovadiny! I když... já na hovadiny myslím docela často.

Na telku mě koukat nebaví - všechno jen opakují. Psát se mi nechce, už nemám co - napsala jsem několik Yaoi OneShotů, jedno Hetero a dokonce jsem dopsala YeWook Night! Dům jsem prohlídla snad celý - všechny pokoje kam mám povolený vstup. (Dokonce jsem našla pár Yongieho skrýší.) Tady dole je kuchyň spojená s obývákem, toalety a ještě jedna místnost co je něco jako kumbál či sklep (Prostě místnost pro nepotřebné věci. Doufám, že tam nezavře i mě...!) Nahoře v patře je jeho ložnice a pracovna, "můj" pokoj a potom ještě dvě místnosti, které mi byli zakázány. Pff! Co jsem? Že mi řekne "Nesmíš!" a já to neudělám. Si jako myslí, že jsem jeho druhý Yongie? No.. to asi ne. Se mnou by se nemazlil tak jako s ním.
Hmmrr.. Tady je to horší než ve vězení. Ještě k tomu to jeho vaření. Vaří samí blafy! Prostě... nechutnosti! Bléé~! Já nemůžu za to, že jsem rozmazlená.

Zajímalo by mě, co dělá máma a ostatní. I když mi tamten chlápek (už nevím jak, že se to nazval) řekl, že vědí, že budu v péči té gorily, ale i tak... Přesto mám dívný pocit, že se něco stane... nebo snad.. se něco už stalo? Kyaa~~!! Já nevím! Je toho na mě moc! Aigoo~... Musím přiznat, že se mi po nich stýská. Já jsem je neviděla celé dva roky a až teď se mi začalo stýskat? Já snad nejsem člověk... já jsem robot nebo co, ne? Vždyť já nemám (skoro!) žádné city! Ale stačí... nebo se z toho všeho ještě rozbrečím...

Otočím se na bok a natáhnu se pro ovladač.
"Ah~ Daleko..." zaupím a víc se natahuji, jako bych se měla fakt natáhnout. Hmmrr... Nej-de-to! Dělej! Pojď sem! Ještě.. kou.. sek.. Už.. JO!

"ÁÁáá~~!! Eh?!" zařvu a už se válím na tvrdé zemi. Au... To snad neni možný.. Takové štěstí můžu mít vždycky jenom já...! A vůbec mě to nedeptá. Vůůůbec!!! Hmmrr... Tak teď vážně nemám náladu. Kouknu se na ovladač, co mám už konečně v ruce.

"To je kvůli tobě!" zabručím pod imaginárními vousy, poté s ním ukážu na televizi a zmáčknu nějaký čulík. Naskočí mi kanál, na kterým zrovna hraje reklama na Mercy. "Mercy~~, za to~~ že si~~~~" skvělí... teď to nedostanu z té mé duté hlavy. Hmmrr.. To miluju! Fakt že jo!

Ovladačen znovu ukážu na telku a už chci překliknout na jiný kanál, když v tom.... "Sedmá série Hello Baby! se již blíží! Kdo se tentokrát bude starat o malé dětičky a z koho se stanou maminky nebo tatínkové? Chlapecká šestičlenná taneční skupina BOYFRIEND!!"

"COŽE?!" to myslíte vážně?! Rychle se nohoma odstrčím od gauče, že se teď nacházím pod nízkým proskleným stolem, co se je tady (pomalu v každém) v obýváku.

"První epizoda již dnes! Neváhejte a sledujte, jak si mladí puberťáci poradí s ještě menšími dětičkami."

Kyaaa~~!! To jako fakt?! Proč to jako neohlásili dřív? Bych se na to aspoň stihla psychicky připravit. Takhle to nedám... Nyaa~~!! Nemůžu uvěřit, že uvidím svého Kwangminieho, jak se stará o malé děti! To asi nevydržím a už jen z tý představy blázním!


..:: MEZITÍM ::..

-| ELI |-

Proboha...! Vařit pro tuhle holku je vážně něco. To je samí: "To nejím!", "To vypadá hnusně!", "To nechutně smrdí!". Z tý holky jednou pořádně vykvetu v překrásnou černou růži. Ona je horší jak Kevin. A to je co říct...

Jsem v obchodě a snažím se vybrat nějaké potraviny, z kterých by se dalo něco uvařit a které by ta holka dala aspoň do pusy. To by byl vážně úspěch. Páč je to vážně nadpřirozený úkol! Vážně..

"Girl ~ Smoky Girl ~ Smoky Girl ~ Smoky ~ ♫" začne mi zvonit mobil.

"Co to?" vyndám ho z kapsy od džínů a kouknu se kdo volá. Siwon? Co zrovna teď může zase chtít...? Zrovna teď, když mám tak skvělou náladu a mám chuť něco rozbít. Přijmu hovor a mobil si přiložím k uchu.
"Co chceš?!" procedím skrz zuby. Momentálně na něj vážně nemám náladu. Určitě se zase bude ptát jen na tu Primadonu, co dělá, jak to zvládá a takový.

"Nebuť drzí a přijď za mnou."

"Co jsi tak nabručený?" no.. já mám co říkat, že?

"Ty máš co říkat..." NEČUM MI DO HLAVY!!!! "Do dvou hodin, ať tě tu vidím.... a společní s tebou i jí."

"Jo, jo, jasně...." odpovím otráveně. POČKAT! Jí?! Nemyslí snad..... JÍ?! "JÍ?! MYSLÍŠ TU DIVU?!" vyjeknu na něj na celý obchod. Eh? A všichni na mě začnou čumět jak na blázna. "Ehm!!" odkašlu si, hodím po všech vražedný pohled a jako na povel, mě všichni opět začnou ignorovat. Hodní kolemjdoucí...

"Přece nemůže být tak střašná, ne?"

"Tak to by ses divil."

"No, nevím. Přijde mi jako sympatická normální holka v pupertě." no práávě! V PUBERTĚ! Ta holka má naproto hormony někde v prdeli! Ty hormony jí úplně přeskakujou! Není v jiném stavu...? Proboha! ELISONE KIME! Na co to kurva myslíš?!

"To by ses divil.... Za dvě hodiny budeme u tebe."

"Hodnej."

"Nemluv na mě jako na psa." řeknu naposled, típnu hovor, mobil strčím zpět do kapsy a jdu ke kase. Doufám, že tý holce bude k obědu stačit suchý chleba.


* * *


"Do prdele!! Kde mám ty zkurvený klíče! "Hmmrr... Vážně?!" kouknu se na nebe. "Co jsem ti udělal?" najednou uslyším zachrastění klíčů.

"HA!! Tady jste! Už nikam nechoďte! Jinak si mě nepřejte!" seberu je ze země a ukážu na ně prstem, jako na zlobivé dítě. "Eh?! Ty vole!! Elii! Tobě vůbec nesvědčí tvávení času s tou divnou holkou....." rychle odemknu, vejdu dovnitř, zavřu za sebou a opět zamknu. Hned jdu do obývacího pokoje, odkud slyším hrát televizi.

Eh?! Okay... Tak tohle je asi příliš i na ní. Zastavím se mezi futry, když uvidím Karin, jak leží pod skleněným stolem, piští nějaké nezrozumitelné věci, kolem hlavy jí lítají kytičky, srdíčka a nevím co ještě. Vedle ní sedí chudinka nic nechápající Yongie, který jí pozoruje s hlavičkou na stranu. Nya~! Jak může být tak roztomilí?! To zvíře mě chce zabít na předávkování inzulínem!

"Ehm.." odkašlu si, aby si všimla, že už neni v pokoji sama, ale... ona stále věnuje svoji pozornost televizi a mě tu ignoruje jako by tu snad byla doma! Tohle být můj dům! Ať to stvoření ženského pohlaví moc nezvyká! Za chvilku už půjde z tohoto domu! O to se osobně postarám! Tak mě napadlo.. Siwon mi ještě neřekl žádný informace... že by mi je řekl dneska? Ale tak... proč mám sebou brát i toho mimozemšťana?! To to chce říct i jí?! Že jí jde o život? Že se nemusí bát? Jo.. Jasně... Už vidím jak bude v klidu sedět v tom křesle a poslouchat.... BIČ NA NI!! Jinak by ji zklidnit nebylo možné.....

"Ehm!!" hlasitěji a to už se na mě otočí.

"Uh? Jéé~ Umma! Ty už jsi zpátky!" vyskočila. "Copak jsi mi koupil?" usmála se jako nevinná pětiletá holčička. A něco jako přivítání nic? Neumíme? To je vychávání.... Kde vyrostla? V jeskyni?! Heh... Ani bych se nedivil....

"Tobě? Nic." odsekl jsem a šel uklidit nákup do kuchyně. "A neříkej mi Umma! Kolikrát ti to mám opakovat?!"

"Co?! Ty jsi zlý!" stále mluví jak malá ignorujíc moje kázání.

"Já jsem zlý, jo? Css... Buď vůbec ráda, že jsem tě tu nechal a nevykopl na ulici." znovu jsem odsekl a vytáhl z lednice plechovku Red Bullu, které se hned napiju.

"Hmpf!" zkřížila ruce na své ploché hrudi a otočila se ke mě zády.

"Jo a..."

"Hmm? Co?" se zájmem v očích se na mě otočila.

"Jen.. Za dvě hodiny někam vyrážíme. Takže buď připravená."

"Vyrážíme?! A kam?" zeptá se.

"To neřeš. Jen se normálně obleč." prohlédnu si její domácí oblečení, které tvoří volné tričko a teplákové kraťasy.

"Cóó~?! Vždyť tohle je úplně normální!" uraženě nafoukne tváře. Musím přiznat... že takhle je docela roztomilá... Eh?! ELISONE KIME! Tohle je už dneska podruhé! Každým dnem se blíží víc a víc k sebevraždě....

"Heee... S tebou mě baví svět....." zamumlám a jdu se převléknou. Moc dlouho to s ní v jedný místnosti nevydržím.


* * *


-| KARIN |-

Cože?! Zase tohle místo?! Nebyli jsme tady před třemi dny?! Co tu jako zase děláme? To mě chce zavíst k tamtomu divnýmu a předat d jiných rukou?! Hej! Zrovna když jsem si začínala zvykat! To snad neni možný! Moment... Proč na to myslím takhle?! Neměla bych být ráda, že mě ho zbaví?! Ehem... Tohle nikdo neřekl... Takže to znamená, že mi jen řekne něco "důležitého"...

"Hey!! Nezdržuj!!" zařve na mě a vyruší mě z porozování té vélké budovy, která je snad celá jen ze skla a taky z mého myšlení. (Jestli se tomu dá tak říct.)

"Eh.." dohnala jsem ho k vchodovým dveřím. "Promiň, trochu jsem se zamyslela." pípla jsem.

"Pff.. Prosim tě.. Vždyť ani nemáš čím myslet..." co?! Grr... Se mi z něj jednou postavý všechny vlasy hned potom co mi vypadaj!

"Hmpf!" odfrknu si a jdu do té velké budovy. Určitě jdeme za tam tím, jehož jméno mi jaksi uteklo. Jsem zvědavá, co mi řekne tentokrát.

"Heh.. Diva..." zaslechla jsem, jak si zamumlal ještě před tím, než mě dohnal. Teď je kousek přede mnou a já ho následuju k výtahu. Dojdeme k němu a on stiskne tlačítko na zavolání výtahu. Za několik málo sekund se ozve cinknutí - výtah přijel. Rozevřou se dveře, vejdeme dovnitř a on opět zmáčkne čudlík s největším číslem - 51.

Ještě nejsme ani v půlce a to ticho mě už pěkně rozčiluje..! Nesnáším ticho! Uhm... Teda.. já ticho miluji.. ale.. když je člověk zavřený v tak malý a těsný místnosti s jinou osobou, kterou zná, je ticho nehorázně trapný! A já nesnáším trapný situace..! Sama jsem trapná, tak proč přidávat ještě trapné momenty do mé sbírky, že?

"Uhm... To... Teď jdeme za... za... tamtím....?" začnu normálním hlasem, ale končím šeptavým hlasem. Začala jsem tak sebevědomě a končím, jako bych se měla rozpadnout... Co to se mnou je?! Mě už fakt hrabe....

"Myslíš Siwona?" řekne aniž by změnil výraz či směr pohledu. Já na něj nekoukám! Jen... je v mém zórném poli! Nic víc!

"Uhm.. Nejspíš..." přikývnu.

"Jo, to jdem za ním."

"A to nemůžeš jít sám a mě nechat doma?" optám se. "Jako vždycky...." dokončím si větu v duchu. Zrovna když jsem si tam na to místo začínala zvykat...

"Nemám tušení. Ani nevíš, jak moc bych byl rád, kdybych šel sám...." podíval se na mě. ÍÍí~k!! Mamí... proč se ho bojím?! (Q_Q) A... proč mě to do prdele bodlo u srdce?! Wáá~! Se mnou se něco děje! A to neni moc dobré.... Wookie.. zachraň mě...
Z hlubokého zamyšlení mě dostalo hlasité cinknutí, které se ozvalo touhle malou krabicí. Malou?! Vždyť se sem vejde minimálně oms lidí!! Tak proč jsme jeli sami, kurva?! Uhm.. Okay... Nebudu sprostá.... Měla bych se v tomhle ohledu taky krotit....

Otevřou se dveře, on vyjde a já jako ocásek za ním. Taky musím... Kdybych minule dávala pozor, tak by si možná i ta moje dutá hlava pamatovala cestu a já bych mohla jít jako obvykle jako Primadona. (Jak ta gorila s oblibou říká..)

Dojdeme k jedním velkým dveřím na konci chodby a on vstoupí dovnitř. Co?! A klepet nebudeme?! Kde je slušné vychování?! Okay, já taky nejsem zrovna nejslušnější.. ale o mě se tu teď nebavíme! Já nechci schytat kvůli němu nějaký výprask s proslovem! Proslovů mám už dost od něj...

Nakloním se na stranu, abych viděla do toho obřího kanclu, který je mimochodem pomalu větší jak Ummy obývák.... Je tu tma. Jen z těch prosklených oken, z kterých je tu udělaná celá stěna, jde sluneční svit.

"Čus! Jsme tu." ohlásil a v pohodě si jde dovnitř. Hey! Zpomal! A co já?! Rychle, malými kroky jej doženu ho.

"Hmm... Čekala jsem vás." eh? To moc nezní jako mužský hlas. Židle za velkým pracovním stolem se otočí a na ní sedí... Eh?! Takhle si ho nepamatuju! A že já mám paměť na ksichty! (Jména už nejsou můj obor...)


To Be Continued...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 24. ledna 2014 v 18:10 | Reagovat

já to čtu!! O.O já to vždycky čtu!!
A....ta povídka je dokonalá!!! *___*

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 24. ledna 2014 v 18:29 | Reagovat

[1]: já vím x3 ty jsi jedna z mála x33
Oh~ Děkují~ x3 Hihi~ x333

3 Kiki Kiki | Web | 24. ledna 2014 v 18:38 | Reagovat

[2]: já to čtu protože úžasně píšeš a tvoje povídky se mi moc líbí x33 ty jsi moje šikulka x33

4 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 24. ledna 2014 v 18:55 | Reagovat

[3]: Hihi~ x3 to mi lichotí x3 ale já si to nemyslím.. :D
Yeop x3 to je pravda x3

5 týna týna | Web | 24. ledna 2014 v 19:09 | Reagovat

si piš že to čtu a je to čím dál zajímavější :-)

6 €vil €vil | Web | 3. března 2014 v 0:17 | Reagovat

Eli je prosteee božanský!!! :3 ale tá gorila ma pokaždé zabíja..:D ale tvoj štýl písania sa mi páčo :š strašne moc moc :D úplne sa to tak ľahko číta je to vtipné :D si fakt dobrá!:D a veľké číslo :D:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama