The Waiting Game - 2.Kapitola

15. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
ehm... jáááá~~~~!!!! už nevím co říct... -.- asi jen... že je Pondělí, 13.1. 2014, 17:28 a já tu tohle přednastavuju!!! xDDDD kašlu na romány!! =D stejně je nikdo nečte! =DD ale tohle vám sem musím dát!!!!! TOTO JE KIKINKY STARŠÍ BRÁŠKA!!! xDDD DOPORUČUJI NEPOZNAT! xDDDDD
-| KARIN |-

Vystoupila jsem z letadla a zamířila přímo do hlavní haly. Nechápu, jak se to Kaiovi povedlo, že jsem tam s ním vážně zůstala dýl! Ještě k tomu Weruna. Co to do ní v jelo? Se z ní taky jednou zblázním.

Uh.. To je divný. Jak to, že tu ještě nejsou rodiče? Že by na mě zapomněli?! Ne! Taková máma neni. I když..... To snad nemůže být pravda.
Zoufale si povzdechnu a všude se rozhlížím, jestli je náhodou někde nezahlídnu nebo neuslyším bráchovo pláč, smích nebo nadšené pištění. Podívám se na mobil. 16:43. Měli tu už dávno být. Oni si ze mě snad dělají srandu! Čekám tu už půl hodiny! To mám jako jet taxíkem?! Jsem snad ve skryté kameře?! To by vysvětlovalo ten divný pocit, jakoby... Jakoby mě někdo sledoval. Jakoby mě někdo propaloval svým pohledem. To se mi nelíbí. Ten pocit se mi vůbec nelíbí. Yah! Přestanu na to myslet! Nebo mě tu ještě někdo unese. Brr~~ Ale neni ani noc. Je honě světla. To by se nikdo neodvážil. Ale... lidi taky jsou tak bezcitní, že kdyby mě tu na veřejnosti chtěl někdo zastřelit, tak těm kolemjdoucím to bude úplně jedno. Tady se všichni starají jen o sebe. Nemyslí na druhý a tak. Ani by se nedokázali postarat ani o zlatou rybku!

Rozejdu se k východu. Za sebou táhnu kufr a přes ramenu mám tašku s notebookem. Na ten nikdy nezapomenu! Kam bych potom psala a kde bych četla povídky?! Haha~~ YEAH!! Yaoi forever!! Ale místo kufru jsem si mohla vzít batoh. Stejně tu mám taky oblečení a všechno co potřebuju. Ale já blbá si ho stejně vezmu. Nikdy se nepoučím. Jak neobvyklé...
Ani si to neuvědomím a už jsem venku před budvou. Namířím si to k nějakýmu zaparkovanému taxi. Ale... Někdo pevně chytí mé zápěstí a otočí čelem k sobě.

"ÍÍÍííí~~k!!!" vystresovaně a křečovitě se podívám na muže, který mě chytl. Je vysoký, i přes látku kabátu, kde vidět jeho vypracovaná postava, špinavé blond vlasy, jeho oči, tak hluboký a soustředěný výraz jsem jakživ neviděla, až mi z toho přešel mráz po zádech.

Po chvíli, co si mě jen tak prohlíží od hlavy až k patě, se otočí někam k odchodu a mě táhne sebou. Co to má být?! ÍÍíííík~!!! Zloděj!! Uh? Ne... Únosce!!!!
"Co?! Hey! Pusťte mě! Po-" poslední slovo jsem chtěla křičet, ale... on mi to nědovolil. "ÍÍík!!" Mrštně se otočil zpátky ke mě a položil mi svoji dlaň na pusu. To jsem tak ukecaná bo co?!

"Budeš ticho, jasný?! Jestli to nepůjde po dobrým, jsem si jistý.. že to půjde po zlým. A to myslím, že nechceš." prododává mě vražedným pohledem. Já jen na něj přimraženě civím jako na ducha mí babičky.

Když zjistí, že se žádné odpovědi či reakce nedočká, narovná se a opět mě za sebou začne táhnout. Mamíí.... co to znamená? Zahraň mě...! Táhne mě ještě několik metrů než dojdeme k velkýmu tmavě modrýmu Mercedesu, který vyvolá v mích očích velký zlatý hvězdičky. Hah! Dám a pánové, toto je jediný auto, který poznám a taky auto, který budu jednou řídit! Myslíte.. že by mě se nechal projed?


* * *


Kde to jsem? Co to má do prde- sakra znamenat?! Mamíí!!! Tahle hra mě nebaví! Takže ji okamžitě zastav! Jestli mě sleduješ přes kameru a potom to dáš na Jů Tůb jako nějaký amatérský drama, tak si mě nepřej! Až tě uvidím, tak... Grrr~~!!

Sedím v křesle. V nějaký hóóódně velký kanceláři bo co. Ten chlápek, co mě sem dotáhl, je opřený támhe někde o zeď. Má zkřížený ruce na hrudi a zavřený oči. Jak může být tak klidní?! Až s ním budu sama v nějaký uzavřený místnosti, z které nebude moct uniknout, tak mu ani ty jeho svaly nepomůžou!!

Předemnou za velkým stolem v křesle sedí zase nějaký chlápek, jehož jméno mi jak si uteklo, a který mi tu vykládá něco o tom, že jsem ve velké nabezpečí, že je šéf společnosti, co zaměstnává agenty (Což je mimochodem prý i tamten blonďák.), že po mě jde nějaký hóóódně nebezpečný chlápek... Neni tady těch chlapů nějak moc?!

" . . . . . . a především . . . Mezitím než se to nevyřeší, budeš pod ochranou a kontrolou tady-" ukáže na blonďáka. "-Agenta Elie Kima."

"Eh?! Prominte, ale z toho všeho jsem pochopila jen tu poslení věc a ta se mi vůbec ale vůůůbec NE-LÍ-BÍ!!!"

"Tak počkat!! O tomhle jsme nemluvili! Nejsem nějaká chůva pro nějaký fifleny!" kdo je u tebe fiflena, ty gorilo bez mozku..

"Mě je jedno, že se to ani jednomu z vás nelíbí. Hold si na sebe budete muset zvyknout." řekl nám ten šéf, jehož jméno mi jaksi uteklo, s úsměvem od ucha k uchu.

"Já nepotřebuju nějakou další matku! Jednu už mám.. a ta mi stačí..." zkřížím ruce na hrudi. "Hey! Jo! To je dobrý! Budu ti říkat Umma!" otočím se na blonďáka.

"No, tak to ať tě ani nenapadne..." procedil skrz zuby.

"Hihi~ Pozdě~" usměju se jako sluníčko na hnoji a potom se opět otočím na šífíčka. "Se mnou neni snadné vycházet." odseknu znovu. Nechci žádnou chůvu či druhou matku! Já myslela, že jsem už dost stará na to, abych se o sebe postarala sama, ne? Je mi už šestnáct!!!!

"Po tu dobu budeš bydlet s Eliem a vždy mimo dům budeš s ním." řekl již s vážnější tváří i hlasem.


* * *


V autě panuje proklaté ticho. Pouze tu vyhrává rádio s pořadem 'Kiss the Radio' s Wookíím!! Aspoň nějaký plus. Dokonalý ňuňatý Wookí a s Yesungem ještě dokonalejší! Nyuu~~!! Proč odešel Sungíí na vojnu! To nezvládnu! Nezvádnu celý dva roky bez YeWook fanservisu!! Béé~~!! Já je chcu domů!! Oba! Spolu! Do postele! A natočit je (v akci)! Ehm.... Heh... Pochybuju, že by mi tahle gorila koupila hračku maličkýho Wookího v životní velikosti na baterky a se svým princem Sungem! Už nikdy bych nic nechtěla! Vážně!! Možná tak ještě sexy Sungmina jako BONUS. Uhm...!! Měla bch přestat na to myslet.. nebo tu začnu slintat... a podle toho, jak tu má ten orangutan čisto, by mě asi zabil... a to mě má chránit. Co jsem, že potřebuju druhou mámu?!? Grr~~!! Tohle neni vtipný!!

Tolik jsem se ponořila do svých šílených a né moc srovnaných myšlenek, že jsem si ani neuvědomila, že jsme zastavili. Jen jsme ještě projeli jednou asi padesát metrů dlouhou uličkou, která byla mezi dvěma domy a na jejím konci byli vrata, za kterými ted jsme a které se právě automaticky zavírají. Já tu jen z auta přes okýnko koukám na ten velký dvoupatrový dům s bílou omýtkou. Wooo~~w!! Tak moderní!! A velký! To musí být drááhýýý~~!!! Chci dovnitř!!

"Hey!"

"Uh?!" co je?! Právě se tu kochám tou krásou! Otočím se za hlasem.

"Ty budeš spát v autě? No.. Nevím, podle mě to je dost nepohodlné." zeptá se mě ironickým hlasem a úšklebkem.

"ÍÍíík?! NE!" a rychle vystoupím z auta.

"Heh.. Diva." zamumlal si pod vousy, když dálkově zamiká auto. Co?! No, dovol! Já to slyšela! Otočím na něj hlavu, že mi vlasy vletí do obličeje a do pusy. Kyaa!! Tohle nesnáším! Někdy přemýšlím, že půjdu na lebkouna..

"Hmpf!!" odfrknu si a automaticky vyjdu pár schodů ke vchodovím dveřím. (Jako doma.) "Hmm.. Tak co? Nepozveš mě dál?" zkřížím ruce na hrudi.

"Heh.. Dííí~~va." a už odemiká dveře. Pff!! Prej Diva! To nikdy! Já nejsem žádná nafintěná nána! OK, možná trošku... ale to se nepočítá!! Odemnkne ty velký bílí dveře, které taky hned otevře.
"Prosím, dáma má přednost." rukou ukáže, že mám vejít. A já (jakožto princezna) automaticky vejdu do domu. Hmm.. Zatím nic zvláštního. Chodba s plovoucí podlahou a bílé zdi. Sundám si boty, které hodím do botníku.

"Haff! Haff!!" co to je? Tady někdo stoupl na pískací hračku? Potom z nějakých dveří vyběhně malá, bílá a chlupatá koule, která se zastaví u mých nohou.

"Omo... Co to je?! To je naprosto k sežrání!" rychle si kleknu na zem a ono mi to skočí na nohy a začne mi olizovat celou tvář. "Kyaa~~!! To je ňuňatý!! Co to je?! Jak se to jmenuje?" a začnu to mačkat v náručí. Mám chuť to umačkat! Božínku! Chci to sežrat! (*3*)

"Haha~~ To je Yongie. Haha~"

"Tak Yongie. Slaďoučký~~!!"

"Hmm... Když se takhle zamyslím... tak ty jsi první člověk, kterýho vidí poprvý a už ho takhle vítá."

"No to víš... zvířata vycítí dobrého člověka." otočím na něj pohled s nosánkem nahoru. To jsem celá já. I s Yongiem se zvednu a jdu asi deset, patnáct metrů dlouhou chodbou, dokud po mé levé ruce nemám futra bez dveří, které vedou do (nejspíš) obýváku spojeného s kuchyní.

"Oh.. my.. god.. Woow!! It's FANTASTIC!!" dostanu ze sebe a Yongie se mi vysmahne z rukou. Pff! Takové nevychované štěně! . . . Ale jako fakt!! Tohle je úžasný!! Vlevý části kuchyň a vpravý zase obývák s velkou plaznovou televizí, obrovským gaučem, u zdi několik skříněk a nad nimi přidělané poličky a malím pelíškem nejspíš pro tu kulíčku. A to všechno laděné do bílé a hnédě barvy. No, prostě.... Já nemám slov. Takový luxus nemám doma ani na internátu.

"Haha~~ Thank you." projde kolem mě a hned si to namíří k ledničce. "Hm.. Chceš taky?" zamával krabicí pomerančového džusu.

"Jasně!" zapištím a už utíkám k němu. Hm.. Možná to tu nebude tak hrozné.


To Be Continued...
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 15. ledna 2014 v 17:01 | Reagovat

Povídka je úžasná *W* jako vždycky *W*

Ehm...toho člověka na tom Gifu...neznám..i když sedí vedle mě...tak ho neznám xD -.- xD

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 15. ledna 2014 v 17:06 | Reagovat

[1]: Oh~ x3 děkuji x3
xDDDDD všichni známe pravdu xDDD

3 Kiki Kiki | Web | 15. ledna 2014 v 17:08 | Reagovat

[2]: za pravdu se neděkuje x333
no...já ho vážně neznám! xD tohle není můj bratr xDDD to je...to někdo úplně cizí xDD

4 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 15. ledna 2014 v 17:10 | Reagovat

[3]: Hihi~ x3 Oki~ x3
ehm... vážně? xD seš si jistá? xDDD

5 Kiki Kiki | Web | 15. ledna 2014 v 17:12 | Reagovat

[4]: Hihi~~ x33
Ehm.....řekla bych že yo...ale ono se to tady na mě tak vražedně kouká xDDDD

6 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 15. ledna 2014 v 17:17 | Reagovat

[5]: takže.... přiznáváš, že jsi jeho příbuzná? xDDDD

7 Kiki Kiki | Web | 15. ledna 2014 v 17:20 | Reagovat

[6]: Ano...přiznávám že to je můj starší bratr xDDDD

8 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 15. ledna 2014 v 17:21 | Reagovat

[7]: tak je to správně.. :-D :-D :D :D

9 €vil €vil | Web | 1. března 2014 v 23:54 | Reagovat

páááni! Je.To.Uplne.DOKONALE!!! :D ten tvoj opis ma dostáva..:D:D:D proste jednička :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama