The Waiting Game - 1.Kapitola

3. ledna 2014 v 0:01 | Karin_Kim55 |  The Waiting Game
ehm.. tak si říkám, jestli tohle bude vůbec někdo číst... a kdyby si to někdo přečetl, tak napsat koment je pro něj příliš... jak to říct... já nevím! >< prostě nejsou schopni napsat komentář.. -.- aspon smajlíka nebo jedno slovo... -.- toho se ale nikdy nedočkám.. -.-
takže tady je první kapitola The Waiting Game... zatím píšu teprve 4. kapitolu... první kapitola je taková... ehm.. o ničem... což mi zatím přijde celá povídka... jediný co mám asi tak (+-) vymyšlelé na 100% je úplný konec.. Hehe.. uhm.. snad... bude HappyEnd.. ^^
..:: 27.6. 2014 ::..


"Jupíííí~~~~~!!!!!! Nemůžu tomu furt věřit!! Jsem tak šťastná!" konec školního roku a já jedu za rodinou. Nemůžu se dočkat až je znovu uvidím! Mámu, tátu a malýho brášku. Už jsou to dva roky, co jsem je všechny viděla naposled. Bylo to tehdy, když jsme slavili moje přijetí na střední tady v Americe, když jsem žila ještě v Jížní Korei. Byla jsem ráda, že se pět vracím na svoje místo narození. Navíc jsem zase mohla vidět svého nejlepšího kamaráda, kterého znám již od dětství.

"Vážně? To bych ani neřek."

"Ale no tak, Kaii!! Proč se taky neraduješ?! Vždyť jsi už maturoval! A prošel jsi na výbornou! Neni to úžasné?!" mám radosti, že bych ji mohla rozdávat. Zastavím se a otočím se na Kaie, jelikož je o pár metrů za mnou.

Došel ke mě, předklonil se a rázně odpověděl: "NE!"

"Proč?" podívám se trochu sklesle na svého nejlepšího kamaráda, který akorát dodělal střední a jde na konzervatoř.

"Protože letíš na celé prázdniny do Koreje a mě tu necháš samotného." zkříží ruce na hrudi a našpulí ty svoje sladké rtíky.

"Hihi~~" skočím mu kolem krku.

"Tak co kdybychom někam zašli? Odjíždím až za tři dny a sbaleno už mám."

"Cože?! Za tři dny? Neměla jsi tu být ještě pět dní?! Jak to, že odjíždíš dřív?!" poodstoupím od něj, jelikož jak na mě zvýšil hlas, málem praskli bubínky.

"Ya! No.. Já... Hihi~~" podrbu se na zátilku. Kai stále čeká na moji odpověď a propaluje mě pohledem.

"Chtěla jsem je doma překvapit, tak jsem si řekla, že pojedu dřívějším letem." nevinně našpulím rty, zklopím pohled k zemi a špičkou chodidla začnu mřourat do země.

"To nezabere a ty to moc dobře víš." předkloní se ke mě.

"Uhm~~!!! To neni féér!!! Proč na tebe můj sladký, nevinný a naprosto srdcervoucí pohled nezabírá!" začnu se rozčilovat jako malé dítě a všude máchat rukama, jako Heechul, když vyprávý nějaký (pro něj záživný) příběh.

Kai se usměje jako sluníčko na hnoji. "Protože tě znám." cvrnkne mě do nosu a pokračuje dál v cestě domů.

Hm... Možná jsem mu to měla říct nebo... Zamyslím se. Měla bych tu ještě ten týden zůstat? Ne! Chci překvapit mámu s tátou a brášku! "Eh?!" vzhlídnu a Kai nikde.
"KAIIIIIIIIIIIII~~~~~~~~~~~~~~~!!!"..:: 2.7. 2014 ::..


"Nemůžu uvěřit, že jsi mě přemluvit." jsem na něj tak naštvaná! Chtěla jsem překvapit rodiče a nakonec nic! Pff!! Už jsme na letišti a já to Kaiovi stále vyčítám.

"Hihi~~ Promííň. Ale chtěl jsem si tě ještě užít, než mi nadobro zmízíš. Navíc, už s tím nic neuděláš." zatváří se výtězně. No, počkej Kaii. Za to se ti jednou pomstím! Sice nevím jak, ale nějak určitě...! Yo! Pošlu na něj mafiány! A žádný sexy mafiánky... nějaký ty chlapy z toho Bara! (Ehmrr~~ Fuj... Baro...)

"No jó no.. Máš pravdu... Yop! A nezapomeň se mi starat o Werunu!" ukážu na něj prstem jako na zlobivé štěně. Což on je takové moje přerostlé štěňátko.

"Ježiši neboj. Ta kočka bude v dokonalé péči. Budu na ní hodný." protočí očima. "Nóó~~.. Ale ona na tebe teď asi moc nebyla." prohlídne si mě od hlavy až k patě. Jediné co vidí je celé roztrhané oblečení. I když jsem ho už roztrhané už koupila, tak tohle je příliš. A teď tady na toelatách se mi už vážně převlíkat nechce.

"Jo, nechápu co jí to popadlo. Nikdy mi nic takového neudělala. Mám i několik škrábanců. Nikdy nelezla do přepravdy násilím. Jako by něco tušila a nechtěla mě pustit." odmlčím se. Možná ví něco, co já ne. Až se vrátím objednál jí k nějakýmu kočičímu psychiatrovi. "No.. To je jedno. Tyhle prázdniny budou dokonalý!" mluvím o tom jakoby nic. "A mám ti věřit?" zkřížím ruce na hrudi.

"Přece mě znáš!" podívá se na mě vyčítavě.

"Právě proto se bojím!"

"Uhm~~!!!" uraženě našpulí rtíky.

"Let AirKorea059 připraven k odletu. Prosíme cestující, ať se dostaví k nástupišti číslo 7 do Jížní Korei." zaznělo v rozhlasu.

"Tak já půjdu." usměju se, ještě se s Kaiem rozloučím, obejmu ho, lípnu mu pusu na tvář a odcházím.

"Budu ti každý den psát! A ty mi budeš odpovídat!" ještě mě okřine. Na to se jen usměju a pokračuju v cestě.


-| NON POV |-

"Tak co máš pro mě tentokrát?" zeptal se muž se špinavě blonďatou hřívou, hned co se usadil do křesla.

"Hmm... No.. Jak tě znám, tak pro tebe rozhodně hračka." odpoví mu černovlasý muž sedící předním ze velkým pracovním stolem.

"Takže nic zvláštního." prohlásí otráveně a sesune se v křesle.

"No.. To si nemyslím." se šibalským úsměvem hodil před blonďáčka docela slabou složku s číslem #057.

"Uh? Copak? Mám snad někoho usmrtit?" blonďáčkovi se na rtech ři těch slovech objevil široký úšklebek. A to tu složku ani neotevřel, natož vzal do rukou.

"Heh.. Ne, právě naopak." černovlasý muž se pohodlně opřel do svého zjevně pohodlného křesla.

"Uh?" nepochopil a rychle si vzal složku, až z ní vylítlo pár papírů. Nechal je napokoji a složku otevřel. "Karin Shin?"

"Hmm..." zamumlal jen na znak odpovědi a kývl hlavou.

"A co je s ní? Když ji nemám zabít, tak co?" skloní se a zvedne listy, které předtím vypadly, mezi nimi je i fotka té dívky s tmavě hnědými vlasy. "Hmm... Yo, máš recht - zabít tuhle by byla škoda." a ukáže mu fotku, kterou sebral ze země. Poté si ji otočil zpátky k sobě a začal si ji pořádně prohlížet. "Tak co jí mám udělat? Chytit a zavřít? To by zvádl i amatér." zeptá se otráveně. Nebaví ho se takhle neustále ptát. Je zvyklí, že hned dostane klíčové informace bez jakéhokolik se ptaní. Ale místo odpovědi se mu dostane jen slabí smích svého nadřízeného.

"Kdepak. Jsi úplně mimo."

"No tak co? Řekneš mi to už konečně?!" už ho to vážně nebaví.

"Budeš ji hlídat."

"Eh?! Slyšel jsem správně.... HLÍDAT?! To myslíš jako nějaká chůva?!?! Jsi se zbláznil, ne? YOU ARE NOT NORMAL!! Zavolejte někdo sanitku! Siwon se asi bouchl do hlavy! A je to dost vážný! Hey! Slyší mě někdo?!" už se chystal vybíhat na chodbu.

"ELII!! DOST!!" vyjede po něm Siwon, jeho šéfíček, s vážným tónem a výrazem, že se Eliovi málem podlomila kolena. (Ale jen málem!) Na to Eli jen hlasitě polkne a vytřeští oči. Takového Siwoního ještě neviděl. A že ho zná opravdu dlouho a kolikrát ho nasral. Pff!! To byste se lidi nedopočítali!

"ÍÍíííík!! Bojím!!" kníkne a schová se za křeslo, na kterým seděl.

"Elii... Vážně.. Tohle musíš vzít ty.. Nikdo jiný to nezvládne." řekne snad až skoro zoufale.

"Ách~ No jó no.. Stejně nemám navybranou, ne?" usměje se jako sluníčko na hnoji a opět si sedne do křesla. "Ale ta holka vypadá jako někdo, kdo se o sebe dokáže postarat." znovu se zadívá na fotku. "Hmm.. Je fakt docela pěkná." pomyslí si už. Tohle by nahlas nikdy neřekl. Na to je jeho ego až příliš vysoké.

"Díky Eli, později ti to všechno vysvětlím."

"ÁÁáále! Vždyť nemáš za co děkovat! Přeci jenom..... mi za to platíš."


To Be Continued...
 

7 lidí ohodnotilo tento článek.

Anketa

Žánr FanFiction/Povídky:

• Yaoi / Shonen-ai 66.6% (241)
• Yuri 5% (18)
• Hetero 12.7% (46)
občas TO... občas ONO.. =D 15.7% (57)

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 3. ledna 2014 v 8:47 | Reagovat

Snad? O.o co myslíš tím ''snad...bude HappyEnd''? O.o musí být Happy...nebo se Kikinka rozpláče TT.TT
Jinak....povídka je úžasná x33333

2 týna týna | Web | 4. ledna 2014 v 20:48 | Reagovat

no páni, rychle dál, jsem zvědavá :-)

3 €vil €vil | Web | 1. března 2014 v 23:43 | Reagovat

Vyzerá to veelice super :3 koneče som sa dostala k tvojim ff a kedže Eli je môh Bias xD taaak som si povedala, že toto rozhodne musím prečítať! :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama