Hrátky ve sněhu

8. ledna 2014 v 14:47 | Karin_Kim55 |  [OneShots] U-KISS
uhm... pardon, že je tu takové ticho... *3* ale já vůbec nevím, co mám přidávat.. xDD klidně vás tady zaspamuju ElVin... ale to 80% z vás asi moc neuvítá... xDD takže vám sem dávám tento.... uhm... tuto mini povídku (ALE MĚL TO BÝT PŮVODNĚ DRABBLE!!!! ><) na HoonLi x33
aby jsme se trochu naladili do té zimní nálady a trocha sněhu, když venku žádný není a vypadá to tam jako na podzim.. -.- asi bych víc brala sních než bláto ><
hehe... a udělám vám aspoň radost, když řeknu, že už píšu 5.kapitolu ZM!! xD (Y)
| Název: Hrátky ve sněhu
| Autor: Karin_Kim55
| Fandom: U-KISS
| Couple: HoonLi (Hoon/Eli)
| Pozn.: TOHLE MĚL BÝT DRABBLE! VÁŽNĚ!!! ale... jak si se mi to vymklo z rukou.... *3*

"No tak, kluci! To stačí. Je pozdě. Rychle domů!" zařval Lídr skupiny na své spolučleny, kteří se váleli v hlubokém sněhu, házeli po sobě sněhové koule a Soohyuna ukázkově ignorovali.
"Hey!" zesílil hlas a všichni ostatní místo odpovědi, tak otráveně zamumlali. Ještě se jim nechtělo. Konečně jednou za čas mají volno a můžou si trochu pohrát jako malé děti.
Po dlouhém přemlouvání se všichni konečně pomalu dostávali do dormu.
"Hey! Hoone!" zakřičel blonďáček na mladšího bruneta, který byl už u dveří.
"Hm?" oslovený se otočil za hlasem a na jeho tváři hned přistála sněhová koule, kterou na něj starší hodil. Blonďáček vyprskly smíchy. Ale hned, co si všiml, jaký pohled po něm mladší hází pohled, okamžitě se zarazil. "Hehe... Hoonie?" mladší se k němu pomalu přibližoval. Oči měl schované pod ofinou a to mu nahánělo ještě větší hrůzu. "Ho.. Hoonie?" zakoktá. Mladší, který je už skoro u něj, mu nahání vážně strach.
"Elii...." procedil skrz zuby. Eli hlasitě polkl. Tahle svého Hoonieho vidí poprvé. "Elii... Já tě....!" skočil na staršího a oba spadli do hlubokého sněhu, kde vzájemném obětí z malého kopečku udělali několik kotrmelců.
Oba se sladce rozesmáli svými zvonovými hlásky. Když si Hoon uvědomil, že se směje už sám, podíval se na svého přítele, který se na něj zasněně culí, leží pod ním a má své paže omotané kolem jeho pasu.
"Uh? Co?" optal se. Nechápal, proč na něj začal najednou tak civět.
"Ale nic. Jen.." mladší na něj se zájmem kouká. Zajímá ho, co z něj vypadne. ".....jsi hrozně roztomilí, když se zlobíš~" Eli začal Hoonieho škádlit.
"Agrr~ Elii-" mlaší chtěl začít nadávat všema hláškama, co má ve slovníku, a už si připravoval pěstičky, jak bude mlátit do jeho hrudi, ale starší ho umlčil sladkým a nevinným polibkem, do kterého se po chvíli také zapojil a vzniklo z toho vášnivé líbání.

/ + / + / + / + / + / + / + / + / + / + / + / + /

"Kde je Eli s Hoonem?" zeptá se Lídr, když ty dva nemůže nikde najít.
"Ještě venku." odpověděl Kevin a hned usrkne ze svého šálku plného teplého kakaa.
"Co tam ještě dělaj?!" zvýšil hlas a chtěl se jít za nimi podívat, jestli z nich už nejsou rampouchy.
"No, to víš. Eli je nadrženější než obvykle." odpověděl Kiseop na jeho otázku a tím ho i zastavil ve dveřích do kuchyně.
"Eh?! To to chce dělat ve sněhu?!"
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lení Lení | E-mail | Web | 9. ledna 2014 v 7:59 | Reagovat

Mmmmm...~~ to si přímo volá o pokračování 3:P

2 kaspareq582 kaspareq582 | 9. ledna 2014 v 10:18 | Reagovat

Ve sněhu? :DD Ve SNĚHU? :D Budu plakat :D Děláte si srandu? Budou jim mrznout kouličky... XDDD Měla bych se přestat koukat na vlogery... :D Ale co :D

3 týna týna | Web | 9. ledna 2014 v 15:43 | Reagovat

:-) To to chce dělat ve sněhu? :-)  :-)
to mně dostalo :-)

4 Hotaru Hotaru | Web | 9. ledna 2014 v 16:52 | Reagovat

Tak to ne :DD Myslím, že jim umrznou jejich malí bratři... if you know what I mean :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer