Stop by Police

3. prosince 2013 v 21:23 | Woo_Yong_Ki |  [OneShots] U-KISS
Kyaaa~~~~♥♥ tu to ticho tady moc dlouho nebylo, co? ='DD mám pro vás jednu jednorázovku x33 která jako vážně stojí za TO!!! *w* tuhle tady mít prostě musíím!!! x33 ať se to autorovi líbí nebo ne! ='D (ale jí to určitě vait nebude! x33) (hehe~~ ano... já jí nanepsala.. xD) (ale to neznamená, že nebudete koemntovat.....) (já vás za ty kometáře mám někdy chuť zaškrtit....) (*andílek se svatozáří koupenou přes eBay*)
a jestli se vám to bude... (co to plácám... vám se to BUDE LÍBIT! xD x3) tak Kiki píše i druhý díl~~ x33 to bude nejspíš taky takovýhle.. xDDD SEX SEX SEX SEX!! *padla* hehe... kdyby máma věděla co čtu, tak už jsem asi dávno zavřená někde támhle na psychyatrii.. xDDD
hehe~~ lidi.. a já nejsem normální... začala jsem další povídku.... -.- ale TO BUDE ONESHOT!! DONGLI!!! x33 lásky moja!! *o* ne, ještě mě napustili.. xD hehe~~ no.... nebudu to zdržovat... xDD jinak budu mít úvody jako Weruna.. xD| NÁZEV: Stop by Police
| AUTOR: Woo_Yong_Ki
| BETA-READER: Karin_Kim55
| COVER: Karin_Kim55
| FANDOM: U-KISS
| COUPLE: ElVin (Eli/Kevin)
| VAROVÁNÍ: hehe~~ 18+ *3* (Kikinky první~ x3)
| VĚNOVÁNÍ: Haha~~ MĚ!! x3 děkuji ti pusinko! *3*
| ODKAZ NA ORIGINÁL: Zde

Aiish!! To je dneska den! To si snad děláte srandu...! Nestačí, že mě málem v práci dneska vyrazili, ale ještě mě teď zastaví policie. Bože!
''Sakra.. neděste mě.'' vyjeknu si pro sebe v duchu, když uslyším zaklepání na moje okýnko. Venku stojí pohledný mladý policista a... taky zatraceně sexy policista s krásnými černými vlasy. No co? Ne každej chlap je na holky. Třeba já. Zaklepe na okýnko znovu. Sakra! Vždyť já mu ještě to okýnko neotevřel.

''Dobrý den...'' snažím se mile usmát. On se na mě podívá a jeho naštvaný pohled se změní v nádherný úsměv.

''Dobrej. No tak... Nebudeme zdržovat, pane řidiči. Váš řidický průkaz.''

''Ehm... Stalo se něco?'' zeptám se zmateně. Co jsem proboha udělal?

''Jedete větší rychlostí než je povolená, mladý pane.'' opře se se o otevřené okýnko mého auta nakloní se blíž ke mě. On.. je tak blízko... a.. je tak krásnej!

''To znamená.. že.. dostanu pokutu?'' podívám se na něj smutně. Já nemůžu mít pokutu!

''Ano... asi ano.'' řekl takovým.... jiným tónem. Počkat! On... On.. se mnou flirtuje! Úplně cítím jak rudnu.

''A nešlo by to nějak zaonačit... aby jsem nemusel dostat pokutu?'' nahodím nevinný úsměv, který teď dokážu na své tváři vykouzlit. Uvidím jak se v jeho očích zableskly jiskřičky. Proč mám z toho husí kůži..?

''No... možná.. by tady byla ještě jedna možnost.'' dost pervézně se na mě usměje. On chce abych s ním spal?! COŽE?! Jako.. já... nemůžu říct, že by se mi to nelíbilo, ale tak.. neznám ho. Ale zase.. šance že poznám někoho takového je asi hodně mizivá, co? Začíná mě zajímat co se stane, když s ním budu taky flirtovat. No, risknout to můžu.

''Vážně? A jaká?'' po chvíli ticha mu jeho slova oplatím stejnou mincí. Trošku překvapeně se na mě podívá. Tohle asi nečekal.

''Hele..'' podívá se na můj řidičák. ''....Kevine... ty provokuješ.'' přiblíží se ještě blíž. Jako... on snad sem tím okýnkem proleze, ne?!

''No dovol.... Ehm.. Elison?'' přečtu si vyzitku, co má na uniformě.

''Pro tebe Eli.'' znovu se tam zvláštně usměje.

''Dobře.. Ehm.. Elii... Já neprovokuju... a.. vrátíte mi už ten řidičák pane policisto?''

''Ehm... Chtěl by si ho zpátky, chlapečku? Co za to?'' Lidi... pochopil jsem to správně? Míří s tím... k TOMU?

''Jak co za to?''

''Vrátím ti ho ale... něco za to chci.''

''A co?''

''Pojď za mnou.'' otevře moje auto vezme mě za ruku a vede mě k jeho policejnímu vozu. Upřímě... mě začíná opravdu zajímat, co se bude dít. I když... to tak trochu tuším. Ale je to divný.. normálně bych se teď cítíl jako laciná děvka támhle někde v nějakým bordelu. Ale s ním ne. (Tak tomuhle se říká láska na první pohled?!) Otevře zadní dveře a naznačí mi, abych vlezl dovnitř. Rozhlídne se po silnici a pak si vleze ke mě. Položí mě na sedadlo a mé tělo zavalí tím svým.

''Tak co? Pořád chceš zpátky řidičák?'' obličejem se přiblíží tak, že je jen pár centimetrů od mého obličeje. Řidičák? Kašlu na řidičák! Já chci jeho!

''Teď chci něco jiného.'' obmotám mu ruce kolem krku a svůdně zamrkám.

''Vážně? Máš to mít.'' hladově se přisaje na moje rty. Bože! On tak skvěle líbá! Jeho ruce si okamžitě najdou cestu k zipu mé bundy a poté ke knoflíčkům na mé košili. Ani já nezůstávám pozadu a začnu se prát s knoflíčky jeho uniformy. Když ze mě doslova strhne košili, odtáhne se ode mě a prohlídne si mě. Mě se mezitím podaří mu sundat vršek uniformy. Vydechnu, když před sebou uvidím tak krásné a vypracované tělo.

''Líbí se ti to co vidíš?'' zašeptá mi svůdně do ouška a vsaje můj lalůček do rtů. Já jen vzrušeně zavzdychám.

''A to ještě není všechno.'' dodá ještě a znovu se věnuje mým rtům. Naše jazyky se jemně, ale přitom vášnivě přou o dominanci, i když je zřejmé, že Eli je předem vítězem. Rty se přesune na můj krk, kde ucítím, jak vsaje moji kůži a udělá červený flíček. Ehm... Budu mít co schovávat. Posune se svými rty na můj hrudník a začne se věnovat jedné z mých bradavek. Jemně ji špičkou jazýčku olízne, poté vsaje a něžně zkousne. Propletu prsty s jeho havraně černými vlasy a hlasitě zavzdychám jeho jméno. To samé zopakuje na té druhé. Pravou ruku začne jemně masírovat mojí erekci přes látku kalhot. Rty se posunuje čím dál níž. Zastaví se na mém podbřišku. Jazykem rozmazluje mojí pokožku.

''Elii... Prosím....'' zaúpím, když se mi jeho ruka dostane do kalhot.

''Nevím o co to prosíš.'' zrychlí pohyb své ruky. Aiish! Takhle mě provokovat.

''Elii.... Prosíím...!'' zopakuju svojí větu.

''Prosím co?'' znovu provokativně olízne můj podbřišek. Bože!! Tímhle mě zabije.

''Řekni si o co prosíš a já to udělám.'' ještě víc zrychlí tempo své ruky. Tohle už nevydržím! Chci ho v sobě!

''Elii... Prosím... Udělej mě... Prosím.. Chci tě!'' zavzdychám nahlas.

''Jak si koťátko přeje.'' svlíkne mi kalhoty i s boxerkami. Zasténám, když se studený vzduch dotkne mé erekce. Eli chytne mojí chloubu a začne pumpovat.

''Ach... Elii.. Víc..'' ztěžka dýchám. Eli se zasmál. Pch.. On se mi ještě směje.

- ELI POV -

''Elii... Prosííím....'' zaprosí ještě jednou. Vzrušuje mě tohle poslouchat.

''Vydrž... Všeho se dočkáš.'' cítím jak se zachvěje, když ucítí můj horký dech na své chloubě. Přiblížím se a jazykem obkoužím špičku jeho erekce. Slastně vykřikne mé jméno a prohne se v zádech.

''Víc.. Prosím.'' znova zaplete prsty s mými vlasy. Olíznu ho po plné délce a poté ho celého pohltím do úst. Začnu s táhlímy pomalými krouživými pohyby hlavou. Celou dobu se dívám na Kevina. Má pevně semknutá oční víčka a hlasitě sténá. OH MY GOD! Tohle mě tak moc vzrušuje! Pokud to vůbec ještě jde... Už se nevejdu do kalhot.

''Elii... Ne-nemuč mě....'' pohne se svojí pánví proti mým ustům. Dobrá... už ho nebudu mučit. Zrychlím své pohyby hlavou. Cítím jak mu ve chloubě tepe.

''Ach.. Elii.... Já už to nevydržím.... Já už- ELII!!'' vykřikne mé jméno a udělá se do mých úst. Všechno spolikám a ještě provokativně olíznu špičku jeho penisu. Vytáhnu se zpátky k němu. Olíznu se a přisaju se na jeho rty.

''Elii..'' zavzdychá, když se od něj odtáhnu kvůli nedostatku vzduchu.

''Copak je zlatíčko?'' zavrním mu do ouška.

''Elii.... Ty víš co chci... Nenuť mě to opakovat.''

''Ale já nevím, co chceš.'' nevím proč.. Ale hrozně mě baví ho takhle provokovat.

''Elii... Já.... Chci tě! Chci tě v sobě... hned!'' vášnivě mě políbí.

''Máš co jsi chtěl.'' řeknu mezi polibky. Rukou mu zajedu k zadečku. Prstem obkroužím jeho otvor a pomalu do něj vniknu jedním prstem. Bolestně sykne. Přestanu prstem pohybovat, aby si zvykl. Po chvíli přidám druhý prst. Začnu je v něm roztahovat a zkoušet různé úhly.

''Ach Elii... Už to nevydržím... Vraž ho už konečně do mě... chci tě v sobě cítit.'' ani já to už nevydržím. Musím ho mít! Strhnu ze sebe kalhoty i se spodním prádlem. Špičku své chlouby nasměruji k jeho otvoru a pomalu do něj pronikám. Najednou se prudce pohnu. Narazím na konec. Zastavím se, aby si na mojí velikost zvykl.

''Elii... Nečekej... Chci to! Chci tebe!'' vášnivě se přisaje na mé rty. Už nemůžu dál čekat. Chytím ho za boky a začnu rychle přirážet.

''Ach... Ach... Elii!'' obmotá mi ruce kolem ramen.

''Elii... Rychleji.... Prosím.''

''Jak si koťátko poručí.'' zrychlím tempo svých pohybů. Jednou rukou zajedu do jeho rozkroku a začnu pumpovat stejnou rychlostí jako do něj přirážím. Snažím najít to místo, kreré by mi to ještě víc ulehčilo.

''ELII!! ACH ELII... TAM! ZNOVU!'' hlasitě zavzdychá. Pro mě je to znamení, že jsem to místo našel. Rychleji a tvrději do něj začnu přirážet. naše rty se spojí v dravém polibku. Navzájem si vzdycháme do úst.

''Elii.... Já-'' nedopoví a udělá se do mé dlaně. Po pár přírazech se s výkřikem jeho jména udělám já do něj. Vyčerpaně se na něj svalím.

''To bylo.... úžasné.'' promluví po chvíli ticha.

''Hihi~ Mohli bychom si to někdy zopakovat. Co ty na to?'' věnuji mu jeden jemný polibek na rty.

''A co třeba hned?'' v jeho očích se objeví jiskřičky. Provokativně mě pohladí od hrudi až po podbřiško.

''Já ti říkal, že nemáš provokovat.... Heh.. Máš co jsi chtěl.'' znovu se dravě přisaju na jeho rty. Vypadá to, že tohle nebude poslední kolo.
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 4. prosince 2013 v 15:33 | Reagovat

Jsem ráda že ti líbí x333 Opravdu mě to moc těší x33

2 týna týna | Web | 4. prosince 2013 v 20:39 | Reagovat

Moc se mi líbí tvůj styl psaní Kiki (jestli jsem to dobře pochopila, právě ty jsi to napsala. Nápad jednoduchý, ale dobrý. Ne nadarmo se říká, že v jednoduchosti je krása :-)

3 LuLu LuLu | 9. listopadu 2014 v 19:07 | Reagovat

Božeee moc se mi to líbí  :-P A je to úplně jak scéna vystřižená z gay porna :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama