Bráško..

11. prosince 2013 v 19:59 | Karin_Kim55 |  [OneShots] BOYFRIEND
Dneska jsem tu s povídkou a opět na BOYFRIEND.. *3* (ano já vím, nikdo na ně nečte.. =D ale to je fuk xD) jsem líná vymýšlet nějaký název.. nebo přesněji... mě žádný nenapad.. -.- já... jsem tak líná.. vůbec nevím co dělat... -.- chctěla bych toho tolik napsat ale jse nehorázně líná.. -.-
zítra jdeme místo školy do kina na... Austrálii? (myslím.. ='D) takže tam budu spát.. *3*| AUTOR: Karin_Kim55
| FANDOM: BOYFRIEND
| COUPLE: YoungKwang nebo Jo Twins (Youngmin/Kwangmin)
| VAROVÁNÍ: ehm... incest.. *3* Jo Twins je jediný incest co se mi líbí x33 *w*
| VĚNOVÁNÍ: hm... všem Best-Friend! ='DVe veliké tmavé a tiché místnosti, kterou osvětluje jenom oheň z krbu, sedí chlapec, který si čte pro něj nezajímavou knihu. Na sobě má jen slabou košili a kalhoty. Jeho hnědé krátce střižené a neposedné vlásky mu neustále padají do očí a překážejí mu ve čtení. Ani neví proč to čte. Vůbec ho to nebaví. Radši by teď byl zachumlaný do teplé deky a v náručí svíral tu jeho sladkou kopii, kterou nadevše miluje.
Pokojem se rozezní několik tlumených kroků a pár vzlyků.
Chlapec se otočí za zvukem. "Ah.. Kwangmine.." všimne si svého (o patnáct minut) mladšího brášky, který má na sobě jen slabé tričko a šortky na spaní. Venku mrzne, řádí vánice a on se celý musí klepat zimou. V náručí svírá malého chlupatého medvídka.
"Co tu děláš? Máš už spát." napadlo ho, že by se mohl mladší bál, ale nemůže mu říct, aby šel k němu a on si ho dá na klín.
"Já... Já... Uhm.." odmlčel se. "Já se bál..." pípnul tak slabě, jakoby nechtěl, aby ho starší slyšel. Jeho Hyung mu vždycky pomáhal.. tak proč by mu nepomohl i teď? Když byli malí a hráli si na zamrzlém jezeře, tak ho Youngmin zachránil před utopením a zápalem plic. Nebo když byl Kwangmin smutný kvůli své první neopětované lásce, tak to byl Youngmin, který za ním přišel, uklidnil ho a řekl: Všechno bude dobré.
"Pojď už taky spát..." zamumlal trochu hlasitě.
"Ach jo..." tak rád by řekl, ano. Ale.. nemůže. "Promiň, ale ne.." otec chce, aby mu tu knihu potom převyprávěl. Jako důkaz toho, že nebyl s Kwangminem.
Když si ho otec nedávno zavolal a řekl mu, že ví co cítí k Minovi a že to prostě nemůže. Musí se těch citů vzát a převzít otcovu firmu. Stejně jako to udělal jeho otec, který pro ni obětoval všechno. Pravou lásku, svoji svobodu, možná i čistý rozum.
"Hmpf!" mladší si odfrkne a udělá několik rázných kroků až k Youngminovi, před kterým se zastavý a který na něj vytřeštil oči. Tohle chodání u něj nezná. "Když nepůjdeš ty se mnou... Zůstanu já tady s tebou...." zašeptal. Opravdu chce být s ním. Myslí to vážně. Chce být po boku svého staršího brášky. Miluje ho... ale.. to si mladší narozdíl od staršího Minie neuvědomuje.
Popošel až k jeho nohou, ke kterým si sednul, hlavičku položil na Youngminova stehna, jednu jeho nohu nenápadně objal a zavřel svá očka.
Starší celou dobu jen pozoruje chování mladšího bruneta. Nechápe ho, ale.. když je takto schoulený je nehorázně roztomilí. To si Musí přiznat...
Zavře knihu a položí jí vedle na stolek. Sedne si z křesla na zem vedle toho koťátka na měkký koberec, na kterým si jako malý vždycky hráli, a přikryl je dekou. Obejme mladšího kolem ramen a přimáčkne si ho víc k tělu.
"Hlupáčku..." líbnul ho do jemných vlásků a poté se spolu ponořili do říše snů.
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 ČiČi x) ČiČi x) | Web | 14. prosince 2013 v 19:15 | Reagovat

Tak si hovorím, že by som mohla začať komentovať *padla* :D
Musím povedať, že to bolo nehorázne aňúúúúúúúú ♥ sladké :D
Ale, že stále tie dvojičky neviem od seba rozoznať ! :DDD

2 Amy Amy | Web | 31. ledna 2014 v 12:46 | Reagovat

náhodou, mne sa ten film Austrália páčil... a ako.. hlavný hrdina ten herec čo hral Wolverina!! :3 no aby sa mi to nepáčilo :D lol ...Minule to išlo v telke :D

ooooooh :3 to bolo také cute!! Ja veľmi takéto dvojičkovské jj nemám rada :D Ale toto bolo proste také super!! *3* Také... nevinné!! :3  

Inak, vieš čo je vtipné?:D Že rovnako ako Čiči, ani ja neviem dvojičky od seba rozoznať, ale radšej mám Kwangmina, než Youngmina :D

3 K.min K.min | 2. března 2014 v 21:00 | Reagovat

To bylo úplně cutee!! ;) Taky mám radši Kwang Mina :D

4 Evča Evča | 8. dubna 2016 v 18:34 | Reagovat

Napíšeš ještě někdy něco na Boyfriend?☺

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama