Tomu ještě nerozumíš!

15. listopadu 2013 v 22:19 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Others (Yaoi/Shonen-ai)
Nyuuu~~!! znovu se ozívám! xDD Kyaa~~!! >< já už klesám tou aktivitu na Werůninu úroven xDD o.O njn... tak... stane se... ='D
tohle jsme četly dneska ve škole je to od.. nevím, tam dole je to napsaný.. XDD takže to neni Copyright!! x'DD jen si zkuste jít na mě s autorskými právy!! xD já to jen trochu upravila.. ='DD
ale ted už musím do postýlky.. *3* takže všem Good Night & Sweet Dream~ x33Název: Tomu ještě nerozumíš!
Autor: RUDOLF KŘESŤAN
Upravila: Karin_Kim55
Fandom: SUPER JUNIOR

Pětiletý maličký Ryeowookie se díval přes rameno svému staršímu bratrovi Sungminovi, který dokončoval svůj domácí úlohu na téma Význam jehličnatých stromů. Držel v prstech zelenou pastelku a pod napsané řádky kreslil do sešitu stromek. Brzy byl obrázek hotový. Žák páté třídy se chystal zavřít sešit, když tu se maličký Wookie zeptal:

"Proč jsi na stromek nenakreslil ozdoby?"

Obrátil se k němu a s dávkou převahy říká: "Obrázek není k Vánocům. Je k úloze, kterou jsem napsal. Tomu ještě nerozumíš, protože zatím nechodíš do školy."

O chvíli později se dotyčný páťák Sungmin díval na svého staršího, šestnáctiletého bratra EunHyuka, který si pouštěl na plné pecky magič. Kroutil se před zrcadlem, byl jak v tranzu. "Co to vyvádíš?" zeptal se poněkud vyděšený Sungmin a dočkal se pouze odpovědi:

"Hele, tomu ještě nerozumíš, protože děti nechodí do tanečních."

A odešel do tanečních. Vrátil se však domů o půl hodiny později, než měl. Doma mezitím nakynula hádka mezi rodiči. Otec Kangin vyčítal matce, proč nemohla Hyuka doprovodit a včas ho přivést zpátky. Matka Teukie namítala, že mladý muž si může nosit hodinky sám. Opožděný syn vstoupil do pokoje s dotazem, proč otec křičí.

"Protože o tebe mám strach!" odpověděl.

"Když o mě máš strach, tak musíš křičet?" zeptal se Hyuk a dostalo se mu odpovědi, že nemá být drzí a že tomu ještě nerozumí, protože ještě neví, co je mít děti.

Pětiletý Wookie už spal. Jeho starší bratr Sungmin z páté třídy taky. Šestnáctiletý syn ulehl a rodiče rovněž se chystali ke spánku. Jen dědeček Siwon si ještě v kuchyni četl svůji tlustou knížku. Na matčino upozornění, že je už k půlnoci, reagoval shovívavě a nechal se slyšet, že je ještě brzy.

"Brzy?!" pronesla matka.

"Bude půlnoc, a co? Děvenko, tomu ty ještě nerozumíš. Nevíš co je nespavost. A buď ráda." řekl dědeček Siwon a pokračoval v četbě.

Nadcházejícího rána všichni vstali, rychle se oblékali a opouštěli byt. Dědeček vzal za ruku pětiletého vnoučka, aby ho odvedl do školky. Když pak dával jeho kabát na věšák, všiml si nápadně vyboulené kapsy. Sáhl a objevil panenku.

"K čemu ji máš s sebou? Copak nevíš, že do školky se nesmějí brát hračky?" ptal se káravě dědeček.

Wookie na něj upřel svoje kukadla a povídá: "Já to vím, ale panenka ne. Už tomu rozumíš, dědečku?"
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Werů :D Werů :D | 15. listopadu 2013 v 22:32 | Reagovat

HAHA! CHCEŠ BOMBU?! :'D Vůbec netušíš, kolik lidí by chtělo být na mé úrovni! *Nadává!* ... *Třískla sebou!* :'D
OMO HEJ! :D Tak z tohohle jsem nemohla! :D Dědeček Siwon! :'D To fakt sedí! :DDDDD Chudák ten Ryeowook! :'D >.< Haha, tohle bylo fakt dobrý! :D Až někdy zase něco takového budete číst, tak to takhle předělej! :D *3* But...
Asi jsem jediná, kdo ten konec nepochopil! :'D O.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer