Tomu ještě nerozumíš!

15. listopadu 2013 v 22:19 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Others (Yaoi/Shonen-ai)
Nyuuu~~!! znovu se ozívám! xDD Kyaa~~!! >< já už klesám tou aktivitu na Werůninu úroven xDD o.O njn... tak... stane se... ='D
tohle jsme četly dneska ve škole je to od.. nevím, tam dole je to napsaný.. XDD takže to neni Copyright!! x'DD jen si zkuste jít na mě s autorskými právy!! xD já to jen trochu upravila.. ='DD
ale ted už musím do postýlky.. *3* takže všem Good Night & Sweet Dream~ x33Název: Tomu ještě nerozumíš!
Autor: RUDOLF KŘESŤAN
Upravila: Karin_Kim55
Fandom: SUPER JUNIOR

Pětiletý maličký Ryeowookie se díval přes rameno svému staršímu bratrovi Sungminovi, který dokončoval svůj domácí úlohu na téma Význam jehličnatých stromů. Držel v prstech zelenou pastelku a pod napsané řádky kreslil do sešitu stromek. Brzy byl obrázek hotový. Žák páté třídy se chystal zavřít sešit, když tu se maličký Wookie zeptal:

"Proč jsi na stromek nenakreslil ozdoby?"

Obrátil se k němu a s dávkou převahy říká: "Obrázek není k Vánocům. Je k úloze, kterou jsem napsal. Tomu ještě nerozumíš, protože zatím nechodíš do školy."

O chvíli později se dotyčný páťák Sungmin díval na svého staršího, šestnáctiletého bratra EunHyuka, který si pouštěl na plné pecky magič. Kroutil se před zrcadlem, byl jak v tranzu. "Co to vyvádíš?" zeptal se poněkud vyděšený Sungmin a dočkal se pouze odpovědi:

"Hele, tomu ještě nerozumíš, protože děti nechodí do tanečních."

A odešel do tanečních. Vrátil se však domů o půl hodiny později, než měl. Doma mezitím nakynula hádka mezi rodiči. Otec Kangin vyčítal matce, proč nemohla Hyuka doprovodit a včas ho přivést zpátky. Matka Teukie namítala, že mladý muž si může nosit hodinky sám. Opožděný syn vstoupil do pokoje s dotazem, proč otec křičí.

"Protože o tebe mám strach!" odpověděl.

"Když o mě máš strach, tak musíš křičet?" zeptal se Hyuk a dostalo se mu odpovědi, že nemá být drzí a že tomu ještě nerozumí, protože ještě neví, co je mít děti.

Pětiletý Wookie už spal. Jeho starší bratr Sungmin z páté třídy taky. Šestnáctiletý syn ulehl a rodiče rovněž se chystali ke spánku. Jen dědeček Siwon si ještě v kuchyni četl svůji tlustou knížku. Na matčino upozornění, že je už k půlnoci, reagoval shovívavě a nechal se slyšet, že je ještě brzy.

"Brzy?!" pronesla matka.

"Bude půlnoc, a co? Děvenko, tomu ty ještě nerozumíš. Nevíš co je nespavost. A buď ráda." řekl dědeček Siwon a pokračoval v četbě.

Nadcházejícího rána všichni vstali, rychle se oblékali a opouštěli byt. Dědeček vzal za ruku pětiletého vnoučka, aby ho odvedl do školky. Když pak dával jeho kabát na věšák, všiml si nápadně vyboulené kapsy. Sáhl a objevil panenku.

"K čemu ji máš s sebou? Copak nevíš, že do školky se nesmějí brát hračky?" ptal se káravě dědeček.

Wookie na něj upřel svoje kukadla a povídá: "Já to vím, ale panenka ne. Už tomu rozumíš, dědečku?"
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Werů :D Werů :D | 15. listopadu 2013 v 22:32 | Reagovat

HAHA! CHCEŠ BOMBU?! :'D Vůbec netušíš, kolik lidí by chtělo být na mé úrovni! *Nadává!* ... *Třískla sebou!* :'D
OMO HEJ! :D Tak z tohohle jsem nemohla! :D Dědeček Siwon! :'D To fakt sedí! :DDDDD Chudák ten Ryeowook! :'D >.< Haha, tohle bylo fakt dobrý! :D Až někdy zase něco takového budete číst, tak to takhle předělej! :D *3* But...
Asi jsem jediná, kdo ten konec nepochopil! :'D O.O

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama