Wedding Dress | 1.Part

8. října 2013 v 22:01 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Hetero
Ahojky lidičky!! ='DD tak!! ted je tu povídka, kterou už slibuju Kiki už nějaký ten pátek..... je to HETERO!! 3:D xD Yáááy!! mě se to hetero nějak zamlouvá~~ x3 a ANO!! ='DD opět na kapitoli!! xDD ale nebude to nějak dlouhý!!! o.O typuju čtyři kapitoli.... (proto to dávám do OneShotů!! ='D) ale já už se vidím jak z toho udělám deset kapitol a tři bonusy.. -.- ><
YO!! a zjistila jsem... že mám nového tichého čtenáře... (těch hádám, že tu bude víc... ;DD) takže VÁÁS VŠECHNY TICHÉ ČTENÉŘE, PROSÍM (!!!), ABY MI ZANECHALI KOMENT!! ASPON TEČKU! >< (to platí i pro TEBE YONGKI!! x3)
btw. VIDÍTE TEN COVER!!! *o* no neni DOKONALÝ!! *o* Aigoo~~~!!! x3 já jsem tak NAFOUKANÁ!! xDD prominte.. ale já už jsem prostě taková.. xDDD tak mě napadlo... nechce někdo udělat cover pro povídku? xDDDDDDD *ona se vůbec nenudíí~~ xDD*Název: Wedding Dress
Autor: Karin_Kim55
Fandom: U-KISS
Couple: ElRin (Eli/Karin), KiVin (Kevin/Kiki)
Žánr: Romantika, Real Life, Hetero, OC
Věnování: a mojí Kikince!! x33 ='D

"Červené, růžové, bílé, světle modré nebo snad fialové? Ach! To je dilema!" přecházím po kuchyni sem a tam - od lednice k lince pod oknem a zase zpátky.
"To nějak vyřešíme. Máme na to ještě dva měsíce. Tohle jsou zatím jen růže, počkej až půjdem vybírat šaty." řekne mi usměvavá Kiki, která sedí u stolu a do notebooku píše poznámky. Dva měsíce.. Svatby máme až za dva měsíce v dubnu. Přesto, že nás kluci požádali už v listopadu, tak datum jsme museli rozhodnout někdy na toto období, když kluci budou mít volno a krítkou pauzu. Právě teď světové turné s novým albem a vrátí se až za dva týdny. Momentálně jsou v Americe a poté ještě poslední zastávka - Evropa. Tam mají jen tři koncerty naštěstí - ve Španělsku, v Anglii a v Německu. Hm.. V Německu. Dřív jsem tolik toužila jít na jejich koncert. A kdyby byl v Německu, klidně bych prosila mamku na kolenou, slíbila bych jí všechno. Ale ted už nemusím. Nemusím, protože teď se budu za svého vysněného pince vdávat. Ach! To je jako splněnej sen!
"Jo, já vím. Ale.. Jsem strašně nervózní! Co když se něco podělá?!" začnu si prsty prohrabávat vlasy až je mám celé rozcuchané.
"Prosím tě, co se mělo podělat?" optá se mě.
"Hmm.. No, já nevím. Třeba se tam brácha opije vínem a bude zase protestovat, že je Eli pro mě moc starý! Ach jo~~" řekla jsem první věc, která mě napadla. Ani bych se nedivila, kdyby se to opravdu stalo. Protestoval, už když mi bylo patnáct a to říkal, že jsem na kluka ještě moc malá, a že nechce, aby jeho "malá" sestřička měla přítele, o kterým nic neví. Vážně blbec! Vždyt to byl a stále je jeho spolu-člen! Nya~~~!!! Necháhpu svého jetyjskýho bratra!!
"Haha~ To je zajímavá představa opilého Soohyuna. Haha~~~" Kiki se úplně rozesmála.
"Hmmrrr~~ To neni sranda! Můj bratr je pitomec schopný všeho!!" ještě nedávno, když byla párty, že nás kluci konečně požádali o ruku, říkal, že jeho malá sestřička je ještě mladá na vdávání. Proboha! Brácha by se měl konečně probrat! Je mi už tři-a-dvacet! Taky mu netluču do hlavy, že je na tanec a zpěv už moc starý a měl by jít do důchodu! Vždyt mu je "už" třicet-dva!
"Promin, máš pravdu - je to vážné." ano, ty slzy od smíchu v tvých očí mluví za vše. "Ale o to se vážně nemusíš bát! Hoonie se o Hyuna postará. Za to ti ručím." ukáže mi palec nahoru. Jo, Hoon - bráchovo přítel(kyně). Uhm.. Pardon - manžel(ka), milenec(ka) a životní láska. Jsou svoji skoro už osm let. Sice tajně a veřejnost o nich neví, (Což je vlastně i dobře - nikdo je neotravuje otázkama na jejich sexuální orientaci.) ale stále svoji. Navíc nejdůležitější je, že se navzájem milují, né snad? Dokonce si adoptovali dítě, holčičku! Nya~~!! A ta je tak slaďoučká! SooMin se jmenuje a už jí je pět let.
"Hmm.. Myslíš?" kouknu se na ni, možná trošku víc zklamaně.
"Haf!! Haf!!" u nohou mi začne poskakovat malá bíllá a chlupatá koule.
"Haha~~ Vidíš! I Yongie si to myslí!" podívám se na to maličké šťěňátko, co stojí na zadních nožkách a jednou přední pacinkou se opírá o mojí nohu, aby nespadlo.
"Haf!! Haf!!" kleknu si k tý bílé kuličce, vezmu ji pod předníma nožičkama, zvednu ji na výšku mojí tváře.
"Copak Yongie? Taky si myslíš, že tu svatbu Hyun nezvorá?"
"Haf!!" štěkne a jazýčkem mi olízne nos.
"Hihi~~ Budu to brát jako ano." přimáčknu si ho k sobě a seknu ke Kiki ke stolu.
"Hmm.. Vážně? Nechceš spíš vyvenčit?" houkne na něj Kiki a Yongie jakoby se zasekl. Rychle mi seskočí z klína a utíká někam směr chodba.
"Uh?" nechápeme s Kiki.
"Hmmrrr~~~" Yongie se přivalí s vodítkem v tlamně, položí ho před nás a opět štěkne.
"Ono to souhlasí se vším, co řekneš." procedím mezi zuby.
"Haha~~ No joo no." Kiki se podrbe na zátilku. "No, tak tu tak neseďme a jdem vyvenčit tu kuličku!" chytne mě za zápěstí a už táhne k východu z domu. Hned za námi utíká to chlupaté stvoření. Kiki si oblékla svůj kabát, který jí koupil Kevin a já si vezmu svoji bílou bundu bez rukávů. Yongiemu ještě navlíknu červený obojek a vycházíme z domu.

- x - x - x - x - x -

"Karííí~!!" zdvihnu pohled od první vyrůstající sněženky a chci něco říct, ale nestihnu říct ani slovo a v obličejí mi už přistane sněhová koule.Přes sníh nic nevidím, ale slyším Kikiin hlasitý smích a Yongieho vysměvačný štěkot. Až je chytnu přetrhnu je jak hada!
Zatřepu hlavou, aby mi z tváře spadl sních. Vločky, co mi tam zůstaly, roztály nejspíš z toho jak vztekem rudnu a hořím.
"Eh?!" udělala jen Kiki, co zahlídla můj rudnoucí obličej. Yongie se narozdíl od ní schoval do hlubokého sněhu, že mu jde vidět jen ten jeho černý čumáček a očíčka.
"Až tě chytnu!" zařvu a začnu utíkat směrem ke Kiki.
"ÍÍÍk! Mamíí~!!" zaječí a bez rozmyslů se dá na útěk.
"Smůla, ta ti nepomůže."
"Tak.. Kevinííí~~~!!"
"Ten tu taky neni."
"Néé~ Ty ďáble!" utíká, co jí nohy stačí. Jsem skoro u ní, odrazím se a chytnu ji a strhnu ji na zem do studeného sněhu. ÍÍííík!! Jsem mokrá jak slepice, která spadla do potoka, když se chtěla napít!
Ležíme ve sněhu a smějeme se jako dva blázni, který konečně propustili z ústavu, že byli průměrně v pořádku.
"Eh?! Počkat!" přestanu se smát a rychle si sednu, ale něco mi skočí do obličeje a opět mě to položí do lehu.
"Yongie!" vykřiknem s Kiki dvojhlasně.
"Kde ses toulal?" optám se ho, jakobych čekala odpověď a on se na mě podívá dokonalýma nevinnýma očima. Nyaa~~!! To je sladký! Chci to umačkat v náručí!
"On byl celou dobu za námi a hlídal nás, viď?" Kiki ho podrbe za uchem a Yongie na souhlas štěkne
"Vidíš?" řeknu jí.
"Eh?"
"To škvrně souhlasí se vším, co řekneš." řeknu uraženě a nafouknu tváře.
"Ale to neni pravda, že Yongie?"
"Haf!!"
Hodím po ní obličej, který se snad ani nedá popsat.
"Hihi~~" nervózně se zasměje. "Pšíík!! A sakra..." na to se hned hlasitě rozesměju.
"Okay, myslím, že bychom už měli jít domů a trochu se zahřát. Jinak tu dostanem zápal plic." oznámím, Yongie ze mě seskočí, já vstanu, potom pomůžu na nohy Kiki a namíříme si to k nám domů.

- x - x - x - x - x -

"He-Pšíík!!"
"Haha~~ Vypadá to, že nám Kiki chytila rýmu!" položím na zem kbelík teplé vody a Kiki si do něj naloží chodila, aby se zahřála.
"Nesměj se mi! Stejně je to tvoje chyba! Hmpf!" opřela se do mě Kiki.
"Moje?" nechápu. (I když já nechápu hodně věcí. A že jejich vážně hodně...)
"Yo! Tvoje! Kdybys mě neschodila do toho sněhu, tak bych nenastydla! Hmpf!"
"Ale di ty. Naštěstí nemáš zápal plic ani horečku, tak to se dá přežít." odmlčím se. "Navíc - než se vrátí kluci, budeš zdravá jako rybička!" přijdu k lince, ze skříňky vyndám pytel s granulemi a nasypu je Yongiemu do misky, aby už konečně přestal štěkat a otravovat, že má hlad. (Vody má naštěstí v misce ještě dost.)
"Hmmrr~... No jó no.. A kdy že se to maj vůbec vrátit?" koukne se na mě.
"No.. Myslím, že za dva týdny. Ještě mají ty tři koncerty v Evropě." zamyslím se.
"A jóó~~ Ach ju! Mě se tak stýská~!!" našpulí rty. "Aspoň že mají koncerty a né fan-meetingi." zkříží ruce na hrudi.
"Eh? Proč?" nakloním hlavu na stranu jako vždy, když něco nechápu. (=Takže pořád.)
"Protože na Fan-meetingách objímaj nějaký neznámí holky a takový.." odpoví trochu rozčíleně.
"Aha..."
"Copak tobě to nevadí?! Ty snad nežárlíš?!"
"Ehm... Mno.. Nemůžu říct, že mi to nevadí." nad odpovědí trochu váhám.
"Tak vidíš!"
"Ale vím, že on je jenom a jenom můj! A já ho mám a budu mít vždy víc, než jen tamty obyčejné fanynky, které o tom jenom sní a píšou povídky o svém budoucí životě s nimi. Tak naivní." hehe~~ Teď si připadám jako nějaká královna bárbín od matela a Zayna z One Direction chci za manžela. Eh.. Už bych neměla koukat na AsianStyle. Je tam příliš věcí, které mě ovlivňujou.
"Hele, vzpomínáš, že mi jsme byli úúúplně stejné." přeruší můj proud myšlenek, Kikiin hlas.
"Eh?" a jó~~!!! A sakra... To se moc nepovedlo. Moje ego se začlo zase zmenšovat na velikost vlašského ořechu. Najednou se mi, ale rosvítila moje malá žárovička! "Ale!!" a jsem ticho.
"Ale.......?" Kiki vyčkává. (Asi získávám dnešní napínáček.)
"Ale mi jsme se s nimi setkaly dřív, díky bráchům! Ne?" haha~~!! Opět mám nosánek nahoru.
"Haha~ Yo! To je taky pravda!" obě se hlasitě rozesmějem.

"Vážně to zvládneš?"
"Proč bych neměla? Nejsem přeci opilá." řekne se smíchem.
"No jó no, já vím. Jsem příliš starostlivá."
"Haha~ Celá ty! Tak dobrou a ahoj!!" řekne než nastartuje červené auto a už vyráží k sobě domů.
"Dobróó~~u!!" chvíli mávám na mazející auto a poté s Yongiem v náručí utíkám do tepla velkého domu. Zavřu za sebou hlavní dveře a zamknu. (Vážně neotřebuju, aby nám to tu někdo vykradl. A že by měl co na výběr.) Pustím Yongieho, který hned utíká do obýváku do svého pelíšku.
Já si to namířím do koupelny, kde si vlezu do sprchového koutu a pustím na sebe proud teplé a příjemné vody. Ach~ To jsem potřebovala! Úplně cítím, jak se mi uvolňují svaly. (No, spíš to moje želé.) Venku je hrozná zima, že to snad ani neni možný! Doufám, že je Eli v pořáku. (Samozřejmě, že se zajímám i o ostatní, ale o Elie nevíc.) Určitě ano! Nebudu na nic myslet. Jen si vyprázdním hlavu a všechno bude OK.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 8. října 2013 v 22:22 | Reagovat

Jééééé x3 naše budoucnost.....hele...asi mě má Yongie rád že se mnou ve všem souhlasí xD....SooMin..to je tak sladký x3333..úplně jí vídím :3....nemůžu se dočkat pokračování x3333

2 muj-svet-s-r-o muj-svet-s-r-o | Web | 10. října 2013 v 11:36 | Reagovat

už se těším na další díl, vypadá to velmi zajímavě, jen tak dál :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Kontakt:
E-mail: karin.kim55@seznam.czPokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer