Miluju když žárlíš

28. října 2013 v 17:39 | Karin_Kim55 |  [OneShots] U-KISS
Kyaa~~~~!!! LIDI!!! >< prominte, že jsem ted neaktivní.. >< ale Appa zapomněl zaplatit internet! T3T no... a když jsem neměla internet (pořád ho nemáme, akorát ted oxiduju u Kikiny xDDD), tak ani nevíte kolik jsem toho stihla napsat.... o.O tenhle OneShot, všechny moje zbívající části k Za mřížemi, něco k Wedding Dress a dokonce i ElVin Night!! xDDD za to bych si zasloužila medajly!!! xDD
no.. tak vám ho sem dávám.. xDD no... mělo to být trochu delší.. xD jsem tam chtěla dát ještě jeden malý moment.. ale pak jsem na něj vykašlala.. ='DD takže... tady to máte.... ='D


Název: Miluju když žárlíš
Autor: Karin_Kim55
Beta-Reader: Woo_Yong_Ki (Kiki)
Fandom: U-KISS
Couple: ElSeop (Eli/Kiseop)
Žánr: HARD YAOI (!!!!)(nebo aspon pokus xD -.-), vulgární výrazy, školní prostředí
Varování: ehm.. hehe... 20+! >< *3* (i když to neumím! xD takže pozor! ='D)
Věnování: MĚ!!! *w* a všem milovníkům ElSeop ^^ (z kterých jsem tu asi jako jediná xD)
Pozn.: povídka na styl - "Pusa, šukačka, dom!" xDDD


Je hodinová přestávka na oběd a já jsem skoro jako jediný ve třídě spolu se svými kámoši - Jaeseop, Kevin a Dongho. Ti jsou vzadní části místnosti a obědvají svoje obědy od maminek (=Maminčini mazánci). Lokty se opírám o parapet a z okna pozoruju prezidenta školní rady, který se nachází v protější části budovy, jak se baví se svým oblíbeným učitelem a jak se směje. Školní prezident Lee KiSeop. Je opravdu chytrý - doma se vždy učí a potom má nejlepší skóre na škole, je milí - moc rád každýmu pomůže (ať je to ve škole nebo v osobním životě), krásný a trochu stydlínek. Dalo by se říct, že je to přesný opak mě. Já jsem drzý, rád chodím za školu, neposlouchám (ať to jsou rodiče nebo učitelé), ale přesto všechno jsem ve známkách jen o půlku bodu za Kisopem. Divné, že? Upřímně.. překvapilo to i mě.
Mírně se zamračím. Nesnáším, když je s někým jiným. A především, když je s učitelem SooHyunem. To mě sere ze všeho nejvíc. Když je po jeho boku a na rtech mu hraje spokojený úsměv. Mám chuť ho jít zabít! Umučít! Tak aby trpěl! Ale... Ale nic.
Z kapsy vytáhnu mobil a napíšu zprávu, kterou hned odešlu. Opět se podívám na Kiseopa, který se zrovna kouká na display mobilu. Viděl jak se i mírně usmál! FUCK YA SHIN SOOHYUN!!! (3:DD) Ještě něco Hyunovi řekl a potom od něj odcházel. Musím se pro sebe usmát. Je to snadné jako vzít dítěti lízátko s jahodovou příchutí.
"Ale, ale.. Tady má někdo dobrou náladu." někdo mi skočí kolem krku. Ha! Jaeseop, ten mi pomůže.
"To víš. Někdo sem přijde." šibalsky se na něj usměju.
"To snad nemyslíš vážně. Zase?!" vytřeští na mě oči. Eh? Se divím, že mu ty bulvy nevypadly.
"Hihi~~ Yop! Zase!" usměju se jako andílek boží vůle.
"Já z tebe jednou vážně zkrachuju."
"Hihi~~"
Ještě několik minut si jen tak povídáme, ale poté nás vyruší silné bouchnutí souvacími dveřmi, když někdo vešel do třídy. Yůů~~ Kísopí~!! Už jsem na tebe čekal.
"ELISONE KIME!! Co si to o sobě myslíš!?" zakřičí a propaluje mě (svůdně) vražedným pohled, který umí jenom on.
"Uh? Co jsem udělal tentokrát?" provokuju ho.
"HEY!! Co ty si to o sobě myslíš? Si sem takhle vtrhnout!? Tohle ani neni tvoje třída. Mazej k sobě šprte!" okřikne ho Kevin. To malé ťuťuňuňu, které mě po uši miluje. No joo no.. já jsem prostě neodolatelný.
"Uh?!" udělá jen Kiseop a dál ho ignoruje.
"Co ty si to o sobě myslíš? Takhle mě ignorovat!" no tak Keviníí, vždyť ty víš, že tebe ignorují všichni. Především já, když se ke mě vtíráš.
"Kevine, pojď, vezmu tě na zmrlinu!-" Jaeseop přiběhne rychle ke Kevinovi a dá mu ruku kolem krku. "-A ty, Dongho, pojď taky!" otočí se dozadu na Dongha.
"Co? Ne! Já nechci!" Kevin protestuje. Dongho jen pokrčí rameny a poslušně vstane. Když už jsou všichni venku ze třídy, Jaeseop ještě nakoukne a ukáže na mě.
"Tohle mi zaplatíš! A ty všechny předešlí taky!" Po pár sekundách je pryč už i on a zbyli jsme tu jen já a Kiseop.
"Co si o sobě myslíš?" začne.
"Hmm.. Co si o sobě myslím? Heh.. Že jsem King." odpovím sebevědomě.
"Jóó... Tak King, jo? A koho? Nebo spíš... v čem?" přistoupí ke mě, obmotá mi ruce kolem krku, svým (podle toho co cítím) vzrušeným rozkrokem se otře o ten můj a vsaje můj spodný ret. Já jednu svoji paži obmotám kolem jeho pasu a druhou se začnu dobívat do jeho kalhot. Rozepnu pásek, jeden knoflíček - to mi stačí na to, abych se dlaní dostal do jeho trenek a začal tak jeho erekci masírovat v dlani. Na to vzrušeně vzdychne, což já okamžitě využiju jeho pootevřená ústa, do kterých vpluji svým nenechavým jazykem.
Začne do mě tlačit, že začnu couvat. Když už jsme blízko zdi otočí se tak, aby on byl zády opřený o zeď. Vytáhnu dlaň z jeho rozkroku a oběma rukama se opřu o zeď.
"Elii... Chci tě." zaúpí svůdně do polibku.
"Copak jsi říkal?" chci to slyšet ještě jednou. Miluju, když to slyším vycházet z jeho úst.
"Chci tě. Chci tě v sobě." otočí se čelem ke zdi a drze začne otírat svojím pozadím o můj už dost vzrušený penis.
"Ách... Koťátko zlobí." jen taktak dokážu mluvit. Je to na mě moc slasti najednu. Mám strach, že normálně vybuchnu!
Hrudí natisklí na zeď natáhne jednu ruku k mému krku, chytne mě na zátilku, přitáhne ještě víc k sobě a zašeptá svůdně do ucha. "Chci tě v sobě celý tvůj penis až po kořen. Hned. Bez přípravy. Hned. Tvrdě a bolestně." poté mi do něj ještě foukne. "Potom svou pusou vykouřit tvůj extrémě vzrušený penis. Chci ho mít až v krku až se budu dávit." na to jsem hlasitě polkl.
"Jsi si jistý?" protože já ne. "Bude to bolet."
"Víc něž kdy jindy. Udělej to pro mě." i když jsme to spolu dělali už nespočetkrát, tak takhle vážně ne. Nechci mu ublížit.
"Jak si koťátko přeje." dravě ho políbím. Knoflíčky na košili se nezdržuju a z košile je utrhnu. Jednou rukou začnu mnout jeho bradavky dokud nejsou obě hezky tvrdé a poté se s ní přesunu opět na jeho klín, kde oběma začnu rozepínat zip u kalhot, které mu bez zaváhání strhnu. Chytnu ho za bohy a udělám s ním krok dozadu, aby byl svým tělem kolmo ke zdi, na kterou položí dlaně a hruď. Na svých džínů si taky rozepnu zip a trochu je sesunu. Špičku svého penisu nasměruju k jeho otvoru. Nejsem si jistý, jestli to mám opravdu udělat.
"Elii... Prosíím... Ošukej mě. Rychle a dravě. Tak jako nikdy jindy." vidím v jeho očí touhu. Pevně sekmu víčka k sobě a pomalu do něj pronikám. "Elii..." zoufalí hlas mě přemluví. Pevně chytnu jeho boky a rychle do něj až po kořen přirazím. Zatmí se mi před očima. Ten horký pocit úzkosti. Kiseop bolestně vykřikne mé jméno. Stále drtivě přirážím. Každou chvílí jsou moje přírazy kratší a drtivější. Předkloním se políbím Kiseopa mezi lopatky. Jednu dlaň opět nasměruju k jeho rozkroku, kde hned stisknu jeho erekci, na čež Kiseop hlasitě vzdychne. Začnu rukou pupovat ve stejně rychlosti, jako do něj přirážím. Slastně vzdychá mé jméno. Ještě párkrát přirazím a zapumpuju a oba se naráz uděláme - Kiseop do mé dlaně a já do něj. Vyklouznu z něj a sundám si kondom z penisu, který hned odhodím někam na zem.
Kiseop se zhroutí k podlaze. Několik minut jen tak sedí, než se na mě celý otočí, chytne můj stále vzrušený penis a celý ho pohltí do své pusy. To je pitomec! Dívá se mi do očí. Svými ústy dělá krouživé pohyby, které jsou každou chvilkou rychlejší. Musí cítím jak mi v něm tepe. Ale já se nechci udělat. Podívá se na mě prosebnými očky. Odvrátím od něj pohled a už se neudržím. Vystříknu do Kiseopava hrdla. Nejsem z toho nijak nadšený, ale.. když si to přál. Udělám pro něj cokoliv. Několikrát olýznul můj penis, pomalu všechno do poslední kapky spolykal a poté doslova spadnul na studenou podlahu. Skloním se k němu, chytnu kolem pasu a odnesu k nejblíší lavici, na kterou ho posadím. Předkloním se k němu a slastně ho políbím na rty. Žužlám jako rtíky, dokud nejsou červené a napuchlé. Opět v pluju jazykem do jeho úst, přejedu řadu bílích zoubků a poté vyzvu jeho jazýček k tanci. Tohle miluju. I když mám rád sex. (Co rád.. Já jsem na něm pomalu závislí!) Tak líbání s ním je stejně ze všeho nejlepší. Kiseop mi obmotá ruce kolem ramen a tak si mě k sobě natiskne. Přeruší již několik minut dlouhý polibek a opře se bradou o moje rameno.
"Miluju když žárlíš." zašeptá. Heh.. Musím se usmát. Vždy mě prokoukne. Co se dá taky čekat, že? Obejmu ho kolem pasu, aby jeho celé tělo mi bylo co nejblíž a lípnu mu polibek na ouško. Co všechno dokáže jedna smska.
Ještě několik minut se tu objímáme, když mi v tom najednou ale zazvoní mobil. Vytáhnu ho z kapsy u kalhot. (Ještě že jsem si je úplně nesundal.) A vybuchnu smíchy. Nechápu, kde na to beru sílu.
"Hahaha~~~ To snad neni možný!! Hahaha~~~!!" až mi tečou slzy.
"Uh? Od koho to je?" zeptá se mě Kiseop nevinným hláskem a já mu jen ukážu smsku, ne čež se i on rozesměje. "Ale musíš uznat - má pravdu."
"Haha~~ To jo."

'JE TO VAŠE CHYBA!! UŽ NEMÁM ŽÁDNÝ MONEY!! PŘÍŠTĚ TO DĚLEJTE DOMA!'
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kiki Kiki | Web | 28. října 2013 v 18:06 | Reagovat

To je krása x333333 Kdo by řekl že je Kiseop takový úchyl? 3:)....no tak jako...Jaeseop to totálně zabil xDDDDDDDD

2 muj-svet-s-r-o muj-svet-s-r-o | Web | 29. října 2013 v 9:55 | Reagovat

ta bílá je moc pěkná, jak jsi řekla, jednoduché, ale při tom krásné.
tenhle díl se ti taky povedl :-)

3 2W~Niki 2W~Niki | Web | 29. října 2013 v 15:58 | Reagovat

Co že si to psala? Že to neumíš? ._. Umíš! A to dost.. zajímavě! :3 Jako ehmmm... ani nevím jak se k tomu více vyjádřit! .__. Moje abstince psaní a čtení takových povídek se právě zlomila. PO TŘECH LETECH! :D :D Vidíš čeho jsi schopná? Nejen že jsem se začala zajímat o U-KISS, ale začala jsem dokonce zase znovu číst... TOHLE! XDDD
Hehe, a ten layout je moc hezký! Jsi v tom dobrá! :3 Snad jednou budu tak dobrá jako ty~~! :3

A ještě tu pro tebe něco mám: http://svet-jedne-cassie.blog.cz/1310/liebester-blog-award

Nyaaa~~ Bye~~ :3

4 Hotaru Hotaru | Web | 30. října 2013 v 12:39 | Reagovat

Olala *-* Tak tohle je masakr! To se ti zatraceně povedlo. Vážně *-* Prej že pokus o hard yaoi :D Kámo, tohle neni žádnej pokus - tohle je dokonalé. Já se s tím mým psaním jdu zahrabat :D

5 Lení Lení | Web | 31. října 2013 v 18:50 | Reagovat

** OH-MY-GOOD!! ** to je dokonalé.. Bože já nemám slov.. takhle krásně sepsanou, úchylnou povídku sem nečetla už hodně dlouho..! ^^ :P

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama