Little Girl

12. října 2013 v 14:14 | Karin_Kim55 |  [OneShots] U-KISS
Anyuuuuu~~~~~!!!!!!! *3* tahle povídka se mi líbí!! *3* MOC!! HROZNĚ MOC!! *3* no.. když si představím, že to měl být Dabble... potom Double Drabble... a nakonec OneShot.. xDD vážně... Drabbly asi nejsou nic pro mě.. xD
Yo! a dneska u nás spinkááá~~ Kikíí~~~!!!!! x33 (Ano.. původně měla už včera.. ale nějak to nevyšlo.. xD >315+ ^^' (ale kdo to poslouchá, že? xD)
Věnování: všem malým a nevinným holčičkám, které pošpinilo Yaoi a jejich starší sourozenci.. ='DD x3

Název: Little Girl
Autor: Karin_Kim55
Fandom: U-KISS
Couple: SooHoon
Varování: ehm.. 18+ ^^' ne... já na vás budu hodná a dám 15+ ^^' (ale kdo to poslouchá, že? xD)
Věnování: všem malým a nevinným holčičkám, které pošpinilo Yaoi a jejich starší sourozenci.. ='DD x3


Malá, roztomilá, naprosto nevinná a ještě ničím nepošpiněná sedmi-letá holčička s hnědými vlásky po ramena a světle modrýma šatičkami se šla podívat do pokoje jejího staršího osmnácti-letého brášky Soohyuna. Její bráška akorát odešel ke svému kamarádovi. Vždycky si sebou bere velkou tašku a v ní foťák, kameru a ještě nějaké věci, které ta malá nedokáže identifikovat. Vždycky jí zajímalo, co má v pokoji tak úžasně tajného, že ji tam nikdy nepustí. Vždycky jí t zajímalo a bude zajímat do té doby, dokud se to nedozví.
Potichonku za sebou zavřela dveře, zády se o ně opřela a poté se svými velkými hnědými kukadly rozhlédla všude kolem sebe. Všechno je pro ni velké, nové a nepoznané. Nachází se ve velkým pokoji laděného do modrých odstínů. Na zdech plagáty aut, motorek a nějakých modelek plus různých dívčích kpopových skupin. Hned vedle dveří je velká postel, na kterou by se v klidu vešli dvě osoby a na ní džínová bunda.
Malými krůčky docupitala až k velkému pracovnímu stolu. Vyhoupne se na vysokou židli a spolu s ní se přisune víc ke stolu. Nevidí tam nic zajímavého - jenom samé tužky, propisky, papíry (popsané, prázdné i barevné), různé fotky (což je pochopitelné, když její bratr studuje na fotografa nebo jak se tomu speciálně říká) a lepící štítky. Její pozornost si poté získá modrý notebook, který se nachází hned před ní. Jak si ho mohla nevšimnout, vždyť je přímo před ní?! Otevře ho. Bůh stojí asi na její straně, když to po ní nevyžadovalo žádně přihlašovací heslo. Ona by asi ani nevěděla co to je, takže by jen něco vymačkala do klávesnice. Svůj malou ručkou chytne myš, co se nachází vedle té placaté krabičky a je do ní zapojená.
Různě přejíždí kurzorem po ploše. Vidí jenom samé ikony a pod nimi jejich popisky, které nedokáže přečíst. Jedna ikona upoutá její pozornost - vypadá jako ta značka STOP, ale bez toho nápisu. Tak koho by taková věc nelákala, že? Naprosto nová, nepoznaná a jako bonus zakázané. Šipkou na ní přejede a dvakrát ji rozklikne. Složka se jí otevře a tam spousty souborů, především fotek a videí. Neví na co kliknou první.
Náhodně klikne na jedno okýnko a na celé ploše se objeví fotka Soohyunova kamaráda. Tuhle fotku nejspíš fotil tajně, protože je focená z dálky a osoba na fotce jde bez povšimnutí, že ho někdo fotí. Na zádech má batoh a na sobě uniformu, kterou má i její bráška vždycky, když jde do školy.
Holčička klikne na šipku, která jí ukáže další fotku. Na ní je stejná osoba, ale tentokrát již kouká na Hyuna, jak ho fotí a sladce se usmívá. Na sobě má kostkovanou košili a džíny, oblečený jako na rande s přítelkyní. (Kdyby s přítelkyní...) Je focená v parku, protože za osobou je spouty stromů a je vidět část jezírka. Takhle ho má vyfoceného ještě aspoň pětkrát, ale pokaždé z jiného úhlu či v jiné poloze.
Znovu kurzorem najede na šipku a klikne. Opět se jí ukáže další fotografie a opět se stejnou osobou. Tektokrát již neni nikde v přírodě, ale v místonosti s velkou postelí, na které jsou rozprostřeny okvětní lístky červených růží. Osoba klečí na posteli v mnoha lístků, je oblečený v sesterské světle růžové uniformě (Takovou jako mají ty ženské v pornu.), malou čepičku, v jedné ruce drží injekční stříkačku a druhou si rozepíná knoflíčky od šatiček.
"Já nevěděla, že Oppa pracuje jako doktor...?" řekne si pro sebe maličká. (Chudinka malá.. v.v Tak mladá a já jí už tak nechutně pošpiním... v.v Prosím, hlavně mě za to neukamenujte! =D Páč já za to nemůžu! o_O Za to může můj bratr! Shin Soo Hyun! o_O TT.TT) U fotky se moc dlouho nezdržuje a opět klikne na šipku. Další fotka je stejné osoby ve stejném oblečku, ale teď je vyfocená ze strany.
"Je nějaká rozmazaná." dívenka začne mžourat prstem po monitoru. Zrovna na místě, kde jsou jeho šatičky trochu zvedlé do boule a kde se pod tenkou látkou rýsuje chlapcova erekce. (Já toho andílka mučíím!! TT.TT xD) Těchto fotek je tam asi tak ještě pět či deset. Na dalších fotkách byl oblečený jako sexy policistka v krátké těsné sukni a buškem v ruce. Na dalších deseti zase v černých tangách, z kterých jde černý ocásek, na hlavě čelenku s kočičími oušky, chlupaté rukavičky a černé silonkové podkolenky. Pokračují další, na kterých je...

- v - v - v - v - v -

"Ahoj mami!" ozve se hned po bouchnutí dveří.
"Oh~ Zlatíčko, copak tu děláš? Nemáš být už dávno u Hoonieho?" usměje se na něj maminka, která akorát kuchtí něco k večeři - palačinky s nutelou - oblíbené té maličké.
"Už jsem tam byl, ale zapomněl jsem si notebook, takže jsem se pro něj vrátil." řekl ještě předtím než zmizel v chodbě a upálil po schodech do patra.
"Ty jsi na tý krabici úplně závislí! Neměla bych ti ho na chvilku zabavit?!"
"NE!" ozvaly se dva hlasy souhlasně.
"Uh?"

- v - v - v - v - v -

Tato je nějaká až příliš rozmazaná a uprostřed ní se nachází zelená šipička, ale tentokrát neznamená 'další foto', nýbrž 'spustit'. Holčička kliknu na onu velikou zelenou šipku a poté se začne video načítat. (Óó~ Ááno! Video! 3:D) Po pár sekundách se video již načte a spustí se.

"Ach~ Hyunie~ Jsi si jitý?!" optá se svůdně nevinným hláskem mladší chlapec, který je pouty připoutaný k posteli. Je tak zranitelný. Je nahý, nic na sobě nemá. Nohy má zkřížené, aby nebylo v kameře vidět jeho mužství, což se mu moc nevede.
"Nemáš se čeho bát." odpoví starší s šibalským úsměvem na rtech a sedl si vedle něj. Jednou rukou je opřený o postel a druhou různě hladí hruď mladšího, mezitím co se jeho rty vrhnou na ty plné rtíky mladšího bruneta, druhou rukou zapátká až k jeho klínu, který je až nebezpečně vzrušený...

Náhle se ale rozrazily dveře, ve kterých se objevil její starší bratr.
"Eh?!" Jeho pohled okamžitě spočinul na malé holčičce sedící za stolem a na otevřeném notebooku a jeho otevřeném obsahu. "Ty malá!!! Pojď sem!! Až tě chytnu!!" za nadával a už se po té maličké vrhal.
"Ííííík!!" vypískla a už byla ze židle pryč.

- v - v - v - v - v -

"Co to bylo?" zeptá se chlapec s hnědými vlásky, když do jeho rozhovoru s Hyunovou mámou, uslyšel nějaký vysoký jekot.
"Nebyla to Karin?" zeptala se, nebo spíše oznámila maminka.
"Půjdu se tam podívat." odvětí, vstane od stolu, vejde do chodby a po schodech hned do patra.

- v - v - v - v - v -

"Karino! Co jsi všechno viděla!?" vysoký chlapec křičí na tu malou holčičku, která ani neví o čem to její Oppa mluví. "Ty jsi tam vůbec neměla co dělat! Ty vůbec nemáš líst do mýho pokoje! A ty to víš!" černovlasý chlapec stále zvyšuje hlas. Malé Karin se nahrnou slzy do očí. "Ty malý zkur-"
"Hyune! Co to vyvádíš!?" staršího vyruší mladší, který bez vyzvání vstoupí do pokoje. A první co uvidí je jeho přítel jak drží svou malou setřičku za zápěstí, ještě k tomu ve vzduchu, že se chodidly nedotíká země.
"Eh.... Ho... Hoonie~ Copak tu děláš? Neměl jsi počkat v kuchyni?" strarší se snaží o co nejvíce normální tón hlasu.
"Hyune! Co jí to vyvádíš! Vždyť je úplně vyděšená!" Hoon k nim přeběhne, vezme malou do náruče a utře jí slzy, které si již našli cestu ven. "Chudinka malá." polituje ji.
"Ale ona mi lezla do notebooku!" brání se Hyun.
"No, to je toho! No, tak se ti koukla do notebooku! Kvůli tomu se zkroutí svět!" upře na něj naštvaný pohled.
"Oppa! Co to bylo, jak jši měl mezi nažičkami? Pindík? Ty máš ale velký pindík!!"
"Eh?! Co.. O čem to mlu.. víš.." při posledním slovu zaměřil svůj pohled na SooHyunův otevřený laptop, ve kterým je zastevený video, ve kterém Hoonie vystupuje jako hlavní postava.
"Shin... Soo... Hyune..." procedil mladší skrz zuby děsivě až staršímu naskočila husí kůže. "Co to má znamenat?! Neříkal jsi náhodou, že jsi to vymazal?" stále naladěný na svůj vražedný tón s výražedným výrazem.
"ÍÍíík! Hoonie~ Uklidni se. Mělo to být překvapení." dal ruce před sebe, na znak ochrany.
"Tak překvapení, jo?" položil malou na pevnou zem a pomalím tempem vyrazil k Hyunovi.
"Ehm!!" ozvalo se od otevřených dveří pokoje, ke kterých všichni otočili své pohledy.
"Mamííí~~!! Koukni! Oppa má ale veliký pindík!!" zapiští Karin a přiběhne k maminky nohám, kde v pěstičkách chytne její šaty, a jednou ručkou ukáže na otevřený notebook.
"Hehe.. Ahoj mami.."
"Shin SooHyune, jsem zvědavá, jak mi tohle vysvětlíš...."
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 12. října 2013 v 14:49 | Reagovat

Řekla bych, že by to chtělo trochu vyšší věk pro tu malou, jelikož v sedmi letech by asi ten notebook snad ani neotevřela. Tak devět nebo deset let.

2 Karin_Kim55 Karin_Kim55 | Web | 12. října 2013 v 15:02 | Reagovat

[1]: no... tak to by ses divila.. :D můj brácha si na NTB hrál v 5-ti a furt ho tátovi čóroval.. xD

3 Nikla Nikla | Web | 12. října 2013 v 16:56 | Reagovat

Soohyun asi bude mít co dělat, aby tohle vysvětlil xDD
Takže okres Teplic? xD great, já mostecký xDD

4 Choi Mari Choi Mari | Web | 12. října 2013 v 17:01 | Reagovat

[2]: Já zapomínám, že dnes ty děti tak rychle rostou.

5 Lení Lení | Web | 12. října 2013 v 23:24 | Reagovat

He..hehe.. Tak to je brutus! xD úplně to vidím.. :-D

6 muj-svet-s-r-o muj-svet-s-r-o | Web | 14. října 2013 v 11:10 | Reagovat

tak to je mazec, úplně jsem to viděla :-)  :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama