Love Dream

16. září 2013 v 18:02 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Others (Yaoi/Shonen-ai)
já vás mám tak ráda, že vím sem tu povídku už dám.. ='DD
tahle je taková... Eh.... melancholická? no prostě... jednostraná láska.. v.v FUCK YOU REALITY.... v.v ><
púvodně měla být na You/Bias.. ale pak jsem si řekla, že na tohle toho mám už dost.. =D takže je z toho Shonen-ai a volitelný couple... ^^ měli byste být rádi.. =DD
Yop... a napadl mě nový Layout.. ='DDD bude z coveru na 'School Kiss' (povídka o mě a Kiki, když k nám do školy přijdou novž učitělé.. a ti učitěllé jsou sexy korejci.. 3:DD) x33 Omo!! *-* úplně to vidím!!! *-*
a dělat si takhle reklamu neni divný!! xDD to je úúúúplně NORMÁLNÍ!!! (jako já!! ^^)Název: Love Dream
Autor: Karin_Kim55
Fandom: ?? / volitelný
Couple: ?? / volitelný
Varování: smutný? otevřený konec?

Všude je tma a ticho. Sem tam zamňouká kočka nebo zaštěká pes. Mrazí ho z toho po zádech. I když je jaro, večery jsou pěkně chladné. Jde temnou ulicí. Ještě několik desítek metrů a na ulici se konečně objeví pouliční lampy, které jako jediné osvětlují noční ulici. Špetka strachu zmizí.
Stále jde za svým cílem. Až když stojí před velkou budovou, strach ho úplně opustí. Všechna okna budovy jsou černá, nikde se nesvítí, nikdo v budově neni. Zafouká silný vítr až mu naskočí husí kůže.
Popošel pár kroků ke vstupním dveřím. Pomalu se natáhl pro kliku. Chytl ji a opět se oklepal, když ucítil ten chladný povrch na své horké kůži. I přes chlad stiskl kliku a zatlačil. Otevřel dveře. Ví, že v tuhle hodinu, neni nikdy zamčeno. Našlapuje jako myška. Vyjde po schodech, projde několik chodeb, než najde dveře, z pod kterých jako jediných jde světlo a odkud slyší rychlou taneční hudbu. Dojde až k nim, přiloží na ně ouško a zaposlouchá se do hudby. Mezi hudbou slyší i kroky. Někdy krásně zapadnou do melodie a někdy vypadnou a jsou mimo.
Když píseň skončí, je úplně ticho. Poté uslyší silné bouchnutí. Jako když někdo praští pěstí do zdi nebo podlahy.

Hudba již skončila a on přestal tančit. Nikdy se mu to nepovede. Nikdy se mu nepovede zatancovat to správně. Vždy udělá nějakou chybu. Jako by mu to bůh nepřál. Vždy je to jen taková fatální chyba, kterou by neudělal ani ten největší amatér. Poklesne na kolena. Oči má pevně sekmutá. Na řasáh se začínají lesknout slzy. Pěstí bouchne do podlahy. Chce být nejlepší. Né jeden z nejlepších, ale nejlepší z nejlepších. Zajímájí ho jen peníze, sláva, peníze a zase sláva. O nic jiného a nezajímá. Podle něj je něco jako láska zbytečné. Stačí mu láska, kterou mu dívají jeho fanoušci, ze které by ani ruku do ohně nedal. Jsou pro něj jen něco, na čem vydělává penízky, LOVE, money nebo jak se to ještě řekne. Je to ten typ, co by si pro korunu nechal koleno vrtat. Když vyučuje nové stážisty, nijak se jim nevěnuje. Dá jim pár rad a to je vše. Nechce je naučit vše. Mohly by ho překonat. A o to on nejstojí. Stojí jen o ty peníze, za které si podle něj koupí vše! Ale... to neni jaksi úplná pravda, že?

Hudba se rozezní celá od začátku. Až když se píseň dostane do hlasité části, ždibet pootevře dveře a jedním očkem koukne do taneční místnosti. Miluje ten pohled na to krásné tělo, tak ladné pohyby, ty vlhké vlásy od potu, bílé průsvitné tričko, co se lepí na jeho tělo a prosvítá tak jeho vypracovaná hruď.
Několik minut ho pozoruje a sní jaké by to asi bylo, kdyby byl jeho. Kdyby ho mohl svírat ve svém náručí a svíram v pevném objetí. Kdyby viděl jeho červenou tvářičku žádajíc o víc. Ale.... o tom si může nejat jen zdát.
Nikdy ho nezíská. On je jen obyčený Trainee. Jeho vysněné princátko zas dokonalí slavný zpěvák, tanečník, skladatel a textař s krásným vzhledem, sexy tělem a neodolatelným hlasem.
Nikdy nebude ani na stejné úrovni jako on. Nebo že by měl zájem o někoho jako je on...
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 kaspareq582 kaspareq582 | E-mail | Web | 16. září 2013 v 20:31 | Reagovat

Eh...hej Kari...ten/ta co pozoruje je hermafrodit?Je to hezky napsané ale jednou tam máš- Mrazí ho a pak-Pomalu se natáhla pro kliku. Chytla ji a opět se oklepala,
? :D

2 Choi Mari Choi Mari | Web | 16. září 2013 v 21:21 | Reagovat

Proč všichni píšou líp než já? Takhle asi nikdy spisovatelkou nebudu...Je to vážně dobré. A možná bys mohla napsat ještě kousek. Třeba by spolu mohli prohodit pár slov. Vážně by mě zajímalo jejich setkání.

3 tyna tyna | Web | 17. září 2013 v 17:27 | Reagovat

máš to moc hezky napsané, jen by to mohlo být delší :-)

4 Kang Soo Mi *3* =33 x__X Kang Soo Mi *3* =33 x__X | Web | 18. září 2013 v 21:02 | Reagovat

Oh my si ze mě děláš....*zásek* aigo to bylo..ohyaaa dokonalýýý *3*  kliidně by mohlo být i mini mini miiini pokráčko =3333 já bych vůůbec nebyla proti keke =DDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama