Love Chat

27. září 2013 v 16:27 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Hetero
Ahojkýýýýýýýý~~~~~!!!!!!!!! =DD konečně se ozývám, co? =D (no.. neni to tak dávno co jsem napsala sama článek a nebyl přednastaven.. v.v ='D)
to byl dneska den.. o.O po škole pro razítko do sekretariátu, potom za Kiki, která na mě čekala =D, potom k mámě do práce (aby mi dala peníze), potom ke Kikině kámošce (musela jí dát sešity), potom si jít nabít průkazky (vyšlo nám to stejně! x'D) a nakonec domů... v.v dost by mě zajímalo v kolika busech jsme to dneska jeli.. ='DD páč jsme museli hodněkrát přestupovat.. ='DDD
Yop! a lidi! =D znovu jsem začla koukat na Haerstrings! =D to je dokonalý! *o* Jung Yonghwa je tam úžasný! *-* (akorát jeho postave mě štve.. >< a potom taky mám rozkoukaný You're Beatiful x33 *-* Lee ShinHye je naprosto úžasná herečka! *o* a opět je tam Yonghwa! x3 Shinhye a Yonghwa jsou spolu úžasní!!!! *-* mám další oblíbený hetero pár.. x33 a začala jsem koukat na Boys Over Flowers *-* Lee Min Ho!!!!!!! *w* ten je nádhernej!!! x33333 ♥ ♥
ale ted tady mám pro vás povídku... ^^ neni to moje povídka.. napsala.. no.. "napsala".. EX-kámoška mi pouze napsala jak se dala dohromady se svým přítelem z Koreje.. (ale už mu dala kopačky..... stala se zní jedna z těch královen Bárbín.. -.-)
btw. vidíte nový Cover?!?! *o* neni fantastický?!?!? *__* Ano je! x33 já vím!! *o* já mám sebevědomí, že bch ho mohla rozdávat... ='DD


Název: Love Chat
Autor: Sosíík
Přepisovač: Karin_Kim55 xD
Couple: You/Your Bias
Varování: je možné že se rozpustíte x33
Pozn.: Tento příběh je napsán podle skutečné události.


,,Mohl bych se na něco zeptat?" Napsal mi bez smajlíku a já cítila, že je to důležité. Ovšem jsem zachovala chladnou hlavu a úsměv mi nezmizel - nikdy nezmizí!

,,Jasně." Odepsala jsem mu.

,,Máš kluka? =3" V tu chvíli jsem ztuhla a nevěděla, kam s touto otázkou míří.

,,No, nemám." Zmáčkla jsem enter a čekala na jeho reakci.

,,Jak to? =O" Cítila jsem v této otázce trochu zájmu na jeho straně.

,,Nevím. Čeští kluci nemají moc velké srdce..." Smutně jsem se podívala na text, co jsem napsala a mně samotnou to mrzelo.
Najednou jsem slyšela pípnutí zprávy a to, co mi napsal mne zaskočilo.

,,Opravdu? To je smutné =( =( Víš, nechtěla by jsi.. nebo nic. Je to hloupé..." Cítila jsem, jak je to pro něj těžké mi říct to, co chce.

,,Já nekoušu. =) Povídej! ^^" Viděla jsem jak se mu to zobrazilo a začal psát.

,,Jsi milá, hezká, roztomilá. K tobě citím něco... zvláštního, něco co jsem u žádné necítil." Když jsem to viděla, hned začal psát znovu a já se chtěla překvapit, tak jsem to nečetla.

,,Myslím, že tě mám rád. Asi víc než to! Je mi trapně." Když se mi tato zpráva zobrazila, cítila jsem zničeho nic kolem sebe temnotu, jenom monitor svítil všemi barvami. Nevěděla jsem co na to říct, jako by mne opustil duch a bezmyšlenkovitě jsem začala psát.

,,Nejsi FAKE, že?" Když jsem to odeslala, jako pěstím do obličeje, probudila jsem se a uvědomila si co jsem to napsala za hloupost! Už jsem jenom čekala na to, jak začne být zlý.

,,JÁ NEJSEM FAKE!!!" Cítila jsem v jeho zprávě velký vztek.

,,Oh~~ promiň, opravdu promiň =(" Chtěla jsem se v tu chvíli zabít - doslova!

,,Okay =/" Teprve teď mi došlo, co jsem provedla. Smajlík odpovídá za vše.
Pouze jsem mu napsala dva smutné smajlíky a už jsem smutně vypla chat.
Najednou jsem ale viděla, jak na FB naskočil chat a jeho jméno blikalo s novou zprávou.

,,Co se stalo? =O =O" Napsal mi, v jehož zprávěnjsem cítila starost. Evidentně odpovídal na mé smutné smajlíky.

,,Znovu se ti omlouvám!" Cítila jsem se opravdu hrozně!

,,To je Okay!!" Poplašně napsal. Všimla jsem si, že nějakého milého smajlíka se ani neobtěžoval napsat. Takže jsem nemohla ani poznat, zda je naštvený nebo to řekl poplašně.

,,OK" Odpověděla jsem a když jsem viděla, že si zprávu přečetl, ale neodpověděl, vzdala jsem to - opět.
Jenže on napsal! Nevím proč, ale byla jsem opravdu šťastná. O to šťastnější, co napsal.

,, =) Nikdy se mi za něco takového neomlouvej =) =3" Byla jsem tak šťastná, že jsem objevila prvního kluka, který se hned nenaštve.

,,Okay! ^.^" Též mi došlo, že i když mu nemám co říct nebo jsem psala pouze krátkou opověď, vždy mi napsal a to je u kluka krásné!

,,Já... chtěl bych ti něco říct, ale je mi to děsně trapné a stydím se." Probudilo mě náhlé pípnutí chatu.

,,Ano? =)" Byla jsem k němu furt milá, protože by byl jinak víc ve stresu.

,,Mohl bych být tvým BF?"

__________
BF = BoyFriend (Přítel)
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Kyuu~chan^^ Kyuu~chan^^ | Web | 27. září 2013 v 21:44 | Reagovat

tohle že je podle skutečnosti?? cože?? o.O nevěřím! chci vědět kdo s kým to nevěřím, že by nějaký idol se před internet zamiloval třeba do fanynky nebo já nevím! ááááááááááá úpe ve mě teď víří pocity všeho druhu! T_T :'3 :D to je tak děsně...hezký, ale nehorázně žárlím, že se tohle stalo ^^ :'(

2 Kyuu~chan^^ Kyuu~chan^^ | Web | 27. září 2013 v 21:45 | Reagovat

tohle že je podle skutečnosti?? cože?? o.O nevěřím! chci vědět kdo s kým to nevěřím, že by nějaký idol se před internet zamiloval třeba do fanynky nebo já nevím! ááááááááááá úpe ve mě teď víří pocity všeho druhu! T_T :'3 :D to je tak děsně...hezký, ale nehorázně žárlím, že se tohle stalo ^^ :'(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama