Pavouček

23. srpna 2013 v 13:57 | Karin_Kim55 |  [OneShots] BOYFRIEND
Oh Yeah~ Oh Yeah~ Oh Yeah~ Yeah~ Yeah~ ♫
pardon.... poslední dobou mi hrozně šibe! hrabe! šplouchá mi na maják!!! -.- x'DD (ano... všichni to už vědí, a já to furt opakuju.... -.- už jsem s tím trapná... -.-) ani nevíte jak jsem ráda, že jsem tuhle povídku konečně dopsala... -.- jak dlouho jsem ji psala? o.O nevím... -.- ale... já jsem na ni pyšná!! x33 *vůbec neni nafoukaná ='D* *ona být nafoukaná musí* *jinak by to prostě nebyla Kari -.- x3* původně to ani takhlé být VŮŮŮŮBEC nemělo... ='DD ale.. nastali nějaké změny.. ='DD
je mi hrozně líto, že nikdo nepíše na Boyfriend... T3T a tím nikdo myslím VÁÁŽNĚ NIKDO!!! o.O T.T >< (a Kikina se napočíta!) jejich hrozně škoda... dokonalý Uke k uňuňíkování, do pořádné Fluff povídky... T.T njn... o tom si můžu nechat zdát, co? ='D kdo to pro mě napíše, že? -.-
po téhlé povídce si dám oraz!!! O_O *kecá~~~ chce dopsat povídky, co má rozepsané -.-* potom ještě chci napsat tu SanYoung a potom ještě musím nějakou na EXO! *3* ~ ♥
a taky už kašlu na Layouty! >< už mě to nebaví! baví mě je dělat, ale nebaví mě je nastavovat.. navíc s žádným nejsem spokojejá natolik, abych ho nastavila... -.-
~ ♫ ~ ♪ ~ ♫ ~ ♪ ~ ♫ ~ ♪ ~ ♫ ~ ♪ ~ ♫ ~ ♪ lidi... znáte Elán? o.O jako já je znám už od dětství.... ale nedávno jsem si od ich opět pustila 'Voda čo ma drží nad vodou' a bože!! *o* to je úžasná písen!! *o* až z ní mám husí kůži! >< x3 nebo 'Srdce jako kníže rohan' od Mullera! *o* já miluji tyhle typy písní! x3 mohla bych je poslouchat pořád dokola!! *o* nebo 'Tři kříže'.. x3 tu jsme zpívali na táboře i na dovolený, takže na ni mám úžasné vzpomínky.. x3
no.. nakonec.... jem zvědavá na Vaše reakce.. ^^' (jestli to vůbec někdo bude číst.... -.-) (a když nekomentujete.. aspon hvězdičky, PROSÍÍÍÍM!!!!! v.v ><)

/Kwangmin - druhý z prava; Minwoo - třetí z prava/

Název: Pavouček
Autor: Karin_Kim55
Fandom: BOYFRIEND
Couple: KwangWoo (Kwangmin/Minwoo)
Varování: 18+ x3 (ale všichni vědí, že moje 18+ nestojí za nic... -.-)


Boyfriend mají momentálně Japonské turné s jejich albem 'Seventh Mission'. Dneska dostali členové volno, aby se mohli připravit na zítřejší koncert, na který je jako na všechny ostatní - vyprodáno.
Všichni odešli z hotelu se někam bavit, až na dva nejmladší, ale zárověň nejzlobivější členy skupiny.

Jeden z dvou chlapců - Minwoo, využil volné chvilky a jako první si zabral koupelnu. Využívá si tu chvíli, jak po jeho jemné a dětské kůžičce stékají horké kapky vody. Několik minut tam stojí a je zabraný ve svých myšlenkách. (Sprcha = nejlepší místo na přemýšlení.) Myšlenkách na něho...

Druhý černovlasý chlapec, starší a taky trochu zlobivější, leží na gauči a sjíždí kanály, jestli ho něco neoslní. Ale to těžko. V tuhle hodinu dávají jenom samé doramy, dramy a nevím něco-ramy. Když ho to po několika minutách přestane bavit - vypne televizi, lehne si na záda, zavře oči a zaposlouchá se do toho zvuku padajících kapek. Tolik by si přál, aby ta voda stékala i po jeho holé kůži společně s jeho malým přítelem.

Chtěl by ho tu mít u sebe. Aby ho přitiskl na ledové dlaždičky, dravě líbal a poté si ho vzal. Drobný brunet zavřel svá nevinná očka a obouma rukama začal jezdit po svém těle.

Má největší chuť vyrazit do kupelny a rovnout si ho vzít! Už má dokonce nemalý problém, který nesnáší, když musí řešit sám. Chce jít za ním. Natlačit ho na zeď. Dravě ho líbat na rty, krk a hruď. Jednou rukou si zajede podtřičko a mezi prsty stiskne jednu svoji bradavku. Druhou rukou zajel pod už tak dost těsné kalhoty a v dlani stisknul svůj úd.

Minwoo jezdí svými neposednými po svém nahém těle. Jednou rukou se stará o jednu bradavku, která už je docela tvrdá. Druhou zajíždí níž do klína, jedním prstem pohladí celý svůj úd, od špičky až po kořen. Stáhne předkožku, palcem přejíždí po žaludu a poté zatlačí na dirku. Něco ho však vyruší z jeho sebe-uspokování, když otevře do teď zavřená víčka, uvídí před jeho obličejem černou rozmazmanou tečku. Snaží se jí zaostřit, ale to nebyl zrovna nejlepší nápad. Když už ji pořádně vidí, zaraženě stojí a ani se nehne.

"ÁÁÁÁááááááááá~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!"

Kwangmina vyruší nějaký jekot z koupelny. Koupelny?!
"Co to- Minwoo?!" když si Kwangmin uvědomil, že vřískot šel z koupelny, na nic nečekal a rychlostí blesku bežel k Minwovi.
"Minwoo, co se sta-" Kwangmin otevřel dveře (málem je i vyrazil) a na zemi uvidí nahého hnědovlasého chlepce, jak kouká do sprchového koutu.
"Minwoo, jsi v pořádku? Slyšel jsem nějaký křik." klekl si za nej a položil mu ruce na ramena.
Minwoo když ucítil dotek, jakoby se probudil z transu, málem vyskočil tři metry do vzduchu, vylekaně se otočil po Kwangminovi a splašeně ho objal kolem krku.
"Mi-Minwoo....? Co se stalo?" rozpačitě svého vyděšeného Ukeho objal kolem pasu, když uslyšel tlumené vzlyky. Když se pochvíli Minwoo uklidnil, odtáhl se a snažil se vyslovit důvod, proč tak ječel.
"Pa... Pa... Pavouk!!!!!" naposledy slovo vykřikl a ukázal směrem k sprchovému koutu.
"Cože?!" Kwangmin vůbec nechápal.
"To nemyslíš vážně!!" vyprskl smíchy až mu z očí vyhrkli slzy.
"To neni k smíchu!!" Minwoovi se vůbec nelíbí, že se mu jeho Seme takhle směje! Otočil se k němu zády a zkřížil ruce na holé hrudi. Úplně zapomněl, že je úplně nahý. No, asi mu to tak nevadí, když si to ještě neuvědomil.
"Do-Dobře. Ukaž mi toho hrozného pavouka." Kwangmin jen tak tak mluvil, přes ten záchvat smíchu.
"TAM!" ukázal ke sprcháči.
"Dobře." řekl si spíše sám pro sebe a jde se podívat na to stvoření. Minwoo ho jen uraženě pozoruje.
"Minwoo, tady nic není."
"Co?! To neni možné!" vyjekne a běží k Minovi. Ze zadu se na něj namáčkne a koukne mu přes rameno.
"Eh?! Jak je to možný!" vykulí oči.
"Hihi~~~ Copak se nebojíš malého pavoučka." Kwangmin otočí na Minwa svůj pohled.
"Jo. Jo, bojím." odpoví mu v klidu.
"Vždyť ten pavouk se tě bojí sto-krát víc, jak ty jeho. Ty jsi pro něj obří." úsměv mu nemizí.
"Hmpf!" Minwoo si odfrkne a opět se otočí k Minovi zády.
"Aléé~.. Snad nebudeme uražení." objal ho kolem pasu a bradu mu položil na rameno.
"Hpmf!" Minwoo svůj názor jen tak nezmění.
"A co když se vysprchuju s tebou?" Kwangminovu tvář vyzdobí šibalskí úsměv.
Minwoo k němu otočí svůj pohled a zamrká svýma dlouhýma řasama. "To by možná šlo."
"Hihi~~ To se mi líbí." zašeptá Kwangmin a spojí jejich rty v dravém a vlhkém polibku.
Ručkama poletuje po Minově nahém tělíčku. "Omylem" zavadí o jednu z bradavek. Na to Minovi z úst uteče jeden vzdech. Kwangmin na nic nečeká a hned svým mrštným jazýčkem vstoupí do Minovích úst. Jazýčkem přejede po celé řadě zoubků a prozkoumá každou skulinku.
Minwoo přeruší jejich několik minut dlouhý polibek. Odtáhne se a otočí se ke Kwangminovi čelem. Svými čokoládovími očky se podívá do těch hlubokých očí, které se na něj dívají s láskou a něhou. Tělem se na něj namáčkne, obličeje mají jen pár centimetrů od sebe. Dlaně mu položí na hruď a zatlačí Kwangmina do prschového koutu. Jemně ho hodí na zeď a zapne vodu. Okamžitě z Kwangmina strhne tričko a už polommokré ho hodil někam za sebe. Jejich rty spojil a dravě se navzájem začali líbat.
Minwoo ho kousal do jazýčku a rtů. Ručičky nezůstali bez práce. Minwoo se stará o Kwangminovo bradavky, do té doby dokud nejsou hezky tvrdé. Kwangmin masíruje Minův zadeček, pořádně stiskne jeho půlky, když Minwoo přeruší polibek a sesune rty na Kwangminův krček, kde začne líbat, lízat a jemně koukat jeho tenkou kůžičku. Zlobyvími prsty stále jezdí po Kwangminově těle. Zavadí o lem kalhot, které tu překáží a měli by být už dávno dole. Nahmatá zip, rozepne ho a kalhoty Kwangminovi bez problému strhne společně s trenkama. Opět vyplní Kwangminova ústa svým nenechavým jazýčkem. Prsty na jedné ruce masíruje jednu bradavku. Volnou dlaň přiloží na Kwangminovo podpříško, zajede níž, ale né pod trenky. Hezky ho bude trápit. Taky si chce chvilku užít pozice být nahoře. Přes látku zatlačí na už dost Kwangminův vzrušený úd a poté ho stiskne v dlani.
Kwangmin na nic nečeká. Chytne Minwa za ramena a obrádí ho zády proti zdi. "Minie, tak takhle by to teda nešlo." řekne mu né moc příjemným hlasem a začle žužlat Minovo ušní lalůček.
"Uhm.. Kwa-Kwangmine.." Minwoo se na nic nezmůže.
"Za to budeme muset být potrestáni." zašeptá mu ďábelským hláskem do ouška a poté do něj foukne.
Minwovi se objevili jiskřičky v očích. "Ano. Potrestej mě, prosím." zažadoní svůdně naladěným tónem. Svoje šlachovitě dlouhé paže dá kolem Kwangminova krku a jejich rty se opět spojí v dravém polibku.
Kwangmin přeruší jejich polibek. Jede rty níž a níž, jazýčkem si dělá cestičku, až k bradavkám. Jednu nejprve po ní přejede jazýčkem, na čož Minwoo slastně vzdychne jméno svého milence. Poté ji v saje, pořádne ožužlá, mírně skoukne a to vše opakuje dokud neni hezky tvrdá. Vše s opakuje i na té druhé. Přece nešlo se jedné věnovat a druhé vůbec. To by nebylo férové. Dlaněmi ho hladí od boků až ke sehnům, stále ve stejném a pro Minwa mučívém tempu.Když jsou obě bradavky tvrdé, jede rty ješně níž až k pupíku, který prohledá.
"Hihi~ To lehtá!" zahihňá se Minwoo.
Zajel jazýčkem Minwovi do klína, kde ho polehtají teprve začínající chloupy. Přejede pocelé jeho délce. Poté obrouží špičku, kterou cucá a saje. V dlaních masíruje jeho varlata. Špičkou prstu škrtne o Minův otror.
"Áh~~ Kwangmine.. Prosím.. Netrap mě." zažadoní Minie a prsty proplete s Kwangminovími vlasy. Kwangmivův šibalský úsměv se ještě rozšíří, ale nic neříká. Pouze zdvyhne pohled a podívá se do Minieho očí. V dlanách masíruje jeho varlata. V ústech má stále Minieúv vzrušený úd a rty začne dělat krouživé pohyby. Stále pokračuje v pomalém a mučivém tempu.
"Prosím..." Minie stále žadoní a prosí.
"Hm.. Tak dobře. Už tě nebudeme mučit." políbil mu špičku a hned poté celý pohltí do úst. Opět začne kroužit, ale tentokrát v rychlém tempu. Kwangmin se ani nemusí nijak snažit.
Minie po pár sekundách vyvrholí do Kwangminovích úst. Kwangmin poslušně všechno spolikal a dá Miniemu ochutnat sama sebe. Zbytek Minieho orgasmu smyla voda, která celou dobu teče a ochlazuje ty dvě rozpálená těla.
Kwangmin vypnul proud vody, oba vyšli ze sprchového koutu a navzávem se utřeli suchými ručníky, které so poté obváží kolem pasu.
Kwangmin vlípne Miniemu ještě pusinku na nosánek a už chce odejít u koupelny, ale Minwoo mu v tom zabrání. Opatrně k němu ze zadu přiběhne a obmotá ruce kolem pasu.
"Zlatíčko, nezapomněl jsi na něco?" pošeptá Kwangminovi do ouška.
"Hm.. Nevím. Poraď mi." při posledních slovech mu naskočil šibalský úšklebek.
"Přeci na sebe." a na krčku na udělal nemilý červený flíček.
"Oh~ To máš pravdu. A co s tím uděláme?"
"Hmm~~ O to se postarám já." otočí se Kwangmina čelem k sobě a dravě, jako nenasytná šelma, ho políbí. Dotlačí ho až do ložnice - cestou mu strhl ručník - kde ho strčil na manželkou postel. Kwangmin si nedovolil odporovat a pohodlně si na posteli lehl. Minie mezitím šel zamknout vchodové a dveře od ložnice - nemají zapotřebí vidět svoje spolučleny s divnými výrazy na tváři. I když trochu pozdě, ale lepší pozdě než nikdy.
Kwangmin už pohodlně leží na velké posteli a rukama si podepírá hlavu místo polštáře. Nehodlá ruce nijak používat, hezky všechnu práci nechá na Miniem ať se o něj postará.
Minie zamkne poslední dveře, otočí se ke Kwangovi a svůdně zamrká. Pomalu k němu přejde. Obročmo si na něj sedne, tak aby se navzájem dotýkali jejich stopořené údy. Předkoní se, svoji tvář dá až k té Kwangminovi a navzávem cítí horký dech toho druhého.
Kwangminovi se lepí vlásky na čelo, jak se potí a neví co od toho špunta čekat. Všichni říkají jaké je to nevinné malé Uke, ale kecy! Tohle je ďábel, který se převtělil do nějakého nevinného andělského těla!
Minie přeruší tu milimetrovou vzdálenost mezi jejich ústý a spojí je v dravém a vlhkém polibku. Nejdřív obrouží konturu rtů a poté si vyžádá vstup dovnitř. To neni zas tak těžké - Kwangmin okamžitě otevřel svá ústa a Minie svým nenechavým jazýčkem prohledal každou jejich skulinku, i když je zná zcela nazpaměť. Přejel po dokonalých zoubcích, pohladil patro a pozval druhý jazýček k tanci.
O jednu ruku se opírá a druhou nasměruje k jejich rozkrokům. Prstem přejíždí po té vypracované hrudi, která momentální patří pouze jemu. Když dorazí ke svému cíli, v dlani stiskne oba údy a nevzájem je osebe tře. Cítí jak to v Kwangminově penisu tepe. Rovně si sedl, nadzvedl se, Kwangminovu špičku nasměruje ke svému otvoru a rychle až po kořen dosedne. Navzájem vykřikli svoje jména. Kwangmin vytáhl ruce z pod hlavy a v pěstích začal drtivě svírat bílé prostěradlo. Když si Minwoo zvykl na objekt v sobě, začal se v mučivě pomalém tempu pohybovat. Dlaněmi se opírá o Kwangovu hruď.
Kwangmin pozoruje Minwovi načervenalé tvářičky, zpocené čelo, na které se lepí jeho tmavě hnědé vlásky, svůdně mrkající očka, vyzívavě otevřená ústa a vzedající se hruď. Poslouchá jak Miniemu z úst unikájí hlasité vzdechy, které se ani neznaží nijak tlumit. Vždyť k tomu nemá sebemenší důvod. Jsou tu sami. Úplně sami. No.. Opravdu ÚPLNĚ sami?
Minie se stále pohybuje v tom pomalém tempu a užívá si ten pohled na Kwangmina, který má chuť převalit Minwa pod sebe a co nejrychleji ho ojet. Ale slíbil, no, ne přímo slíbil, ale řekl, že nechá Minieho se o něj postarat. To však nevěděl, že ho Minie bude takhle mučit. Kwangmin se svou pánví pohybuje proti němu. I když to neni ono, aspoň něco.
Po dlouhých několika minutách Minie nakonec zrychlí svoje tempo. Kwangmin už neudrží ruce v klidu, tak chytne Mina za boky a pomůže mu rychleji a drtivě přirážet. Oba chlapci vzdychají. Vzdychají jméno toho druhého. Hlasitě. Tak, že je snad slyší i jejich sousedi na patře. No, slyšeli by, kdyby nebyli zdy zvuko-těsné. Minie zajede jednou rukou do svého klína. Css~.. On se tu stará o svého milence a o něj se nikdo nepostará. Chytne svůj úd do dlaně a silně ho stiskne. Poté začně rukou dělat krouživé pohyby stejnou rychlostí jako do něj Kwangmin přiráží. Stáčí už jen několik málo sekund a Kwangmin vyvrcholí hluboko do Minieho nitra společně s výkřikem jeho jména. Hned na to Minie vystříkl až ma Kwangminovu tvář, spadl na Kwangminovu hruď a Kwangmin z něho snadno vyklouzl. Kwangmin chce dát svoje paže kolem Mina, ale ten se podepřel lokty o postel a začal slízavat všechen svůj orgasmus. Když všechno slízal, nezapoměl dát ochutnat Kwangminovi, i když ten už tu chuť dávno zná.
Kwangmin převalil Minieho pod sebe, řehodil přes ně pečinu, Miniho schoval v objetí a tak se dostali do říše snů.

A byli tu kluci opravdu úplně sami? Ne, né.. Celou dobu je tu pozovalo malé černé stvoření s maličkou kamérkou na zádech.
 

11 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Maemi Maemi | Web | 23. srpna 2013 v 19:18 | Reagovat

Moc pěkný blog! Podiv se na můj RPG blog, třeba se ti zalíbí. :)

2 CiCi x) CiCi x) | Web | 16. září 2013 v 21:35 | Reagovat

*vykrvácala*
To bolo guaugfdtfgjkjhuzdrsx !
Chápeš ma, že ?
Ako ja milujem, keď Uke zoberie veci do svojich rúk a je hore 3:D Muhahahha. Čo k tomu dodať, dokonalosť ! Nehovoriac o tom, že toto bola asi moja prvá poviedka na boyfriend.
H.mmm
Nebol to pavúk yaoista ? Možno som to bola ja. V budúcom živote možno. *padla*

3 K.min K.min | 2. března 2014 v 20:53 | Reagovat

kjsghfbszvbwsdjnvbevfzuasbdjnvealubvberivznfugvbeovnp......Bomba!

4 Evča Evča | 14. března 2016 v 16:49 | Reagovat

To by chtělo pokračování :-D

5 Kpoplover Kpoplover | 16. dubna 2016 v 16:46 | Reagovat

Napíšeš ještě někdy nějakou povídku na Boyfriend? Proším😅😆

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama