Srpen 2013

~ K-Pop řetězák ~

8. srpna 2013 v 14:36 | Karin_Kim55 |  Kecy // Novinky

pozn.: já jsem tam tu Hyunu napsat musela.. ='DD chci vědět s kým mi vyjde... x33

Napiš 12 tvých oblíbených postav z K-pop světa (Ne podle oblíbenosti, ale náhodně):
1. KiSeop (U-KISS)
2. SooHyun (U-KISS)
3. HyunA (4Minute)
4. Kwangmin (Boyfriend)
5. Ryeowook (SuJu)
6. JongHyun (Nu'est)
7. JinYoung (B1A4)
8. Kai (EXO)
9. YeSung (SuJu)
10. Eli (U-KISS)
11. Mir (MBLAQ)
12. JongHyun (SHINee)

Moje plocha x3 (JongTae)

7. srpna 2013 v 19:04 | Karin_Kim55 |  Má tvorba
miluji se!!! zbožnuji se!! *o* mě se to tak líbí!!! *o* nemůžu uvěřit, že jsem na sebe tak pyšná!!! x333 Wííí~~!!! x33 mě se tak líbí!! *o* a ten nápis "Inside of Me" x3

a vidítě ten avatérek? *o* HyunA!! x3 plánuji s ní příští Lay... 3:DD a bude tam možná (nejspíš) i Eli.. x3 dva mí největší biasové! *o* nebo použiju Hyunu a Kaie? o.O no... to se ještě uvidí.. x33 udělám obě verze... =D

Rozměry: 1366 x 768

první pokus.... ='DD jen jsem vzala nějaký fotky a dala je do sebe a tohle vzniklo.. ='DD (na en vážně pyšná nejsem... -.-)
btw. uprostřed stojí JaeJoong.. ale to nejde poznat.. -.- ='D

- po kliknutí se zobrazí v plné vel. -

a tady... to je ON!!! *o* JongTae!! x33 Hm.... x3333 ♥
klidně může někdo použít.... ale pochybuji, že má někdo poskládané ikony stejně jak já.. ='DD ještě k tomu tam jsou popisky.. xDD

EXO || TAO (pic spam)

7. srpna 2013 v 16:30 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
ÍÍÍÍííííííííííííííííí~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~k!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! LIDI!!!!! já...... já nemůžu dýchat!!!! O____O TT_TT před chvíli jsem si odskočila se najíst a pak přijdu do pokoje a na monitoru mám pa... pa.... PAVOUKA!!!!! O______O já myslela že umřu!!!! O_____O *trví velkou Arachnofobií* ÍÍÍÍíííííí~~kk!!!! >< to už nikdy nechci zažít!!! a když jsem ho chytala...... tak on skákal!!!! O____O >< ÍÍÍk!!! >< já to neokázala tak to za mě musel udělat táta, který sotva chodí.... ='DDD
ÓÓÓóó~~~ Tao!! *o* s modrýma vlasama! *o*

RYEOWOOK (pic spam)

7. srpna 2013 v 14:10 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
Nya~~~~~~!!!! Wookie~~!!! x33 on je tak sladoučký!! *o* to je tintítko!! x33
a když je s YeSungiem.... Míííí~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!! x33333 ♥ ♥


EXO || KAI (Pic Spam)

7. srpna 2013 v 0:53 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
LIDI!!! *o* mám novou úchylku! x33 (Yo... už jí mám dýl... ale.... toje FUK! ='D) KAIE!!! *Q* je tak SEXY!! x333 Wrrr~~~♥ on je tak.... ÁÁÁÁáááá~~h~~...... x33333 a je to rapper.... ='DD já říkala že mám hroznou úchylku na rappery.. ='DD (stejnou jako má Werů na lídry.. ='D)
a já místo toho abych spala a přiravovala se na další den, tak to sjíždím Kaiovo fotky, píšu zloděje (a první část jsem trochu upravila... no.. spíš jsem tam něco přidala.. po mojím rozhovuru s Kiki Kevin zpívá), dělám různé covery, které ani nevím jestli vůbec použiju,, ='D

ÓÓóó~~ SEXY!!!! *w*

U-KISS || BREAK TIME "The Last Time"

6. srpna 2013 v 20:58 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures

BREAK TIME "The Last Time"

tohle je naprosto fantastiská fotka!! *o* ale i hrozně silná..... =<<< (pochopí málo lidí...) BREAK TIME.... poslední album s Kubumem a Xandrem... TT3TTZloděj

5. srpna 2013 v 19:54 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Hetero
Mě je jasné, že tohle číst nikdo nebude...


Název: Zloděj
Autor: Karin_Kim55
Fandom: U-KISS/OC
Hlavní Couple: ElRin (Eli/Karin)
Vedlejší Couple: KiVin (Kevin/Kiki)
Varování: tento příběh je podle skutečné události.... Ale hlavně... TY CHYBY JSOU STRAŠNÝ!

Všichni byli u ohně. Už nás tam zbylo asi jen patnáct ze čtyřiceti lidí z rodiny. Jak je nás tu málo, zbyla už jen první řada kolem ohně - na prvním táboráku jsem seděla v poslední/ve čtvrté řadě - tohle je mnohem lepší, je tu větší teplo.
Kámoš - Kevin, kterého jsem poprvé poznala tady, brnká na kytaru. Je to syn první sestry přítele sestřenky mojí mámy (snad všichni pochopili, mě to máma musela nakreslit....). Někteří zpívají, někteří si zase mezi sebou něco povídají. Bylo něco po půlnoci. Už byla docela zima. Šla jsem si do chatky pro svojí oblíbenou mikinu s oušky, okamžitě se vrátila a sedla si na svoje, už né tak vyhřáté, místo vedle Kiki. Hlavu mi zahřívá bílá čepička s rovným kšiltem, kterou jsem si "půjčila" od bráchy, který naštěstí nejel, ještě by mě hlídal, abych se nepřiblížila k žádnýmu klukovi na deset metrů a to se mi tentokrát vážně nehodilo... Jelikož tu byl jeden docela pěkný kluk, asi o dva roky starší. Byl to syn druhé sestry přítele sestřenky mojí mámy, takže nejsme pokrevně příbuzní. (skoro se všema jsem tam byla příbuzná -.-)
"Tak co byste chtěli zahrát teď? Píseň na přání?" zeptal se všech Kevin. Já a Kikina jsme se na sebe podívaly a jako by do nás udeřil blesk, jsme stereově prohlásily.
"BEDNA OD WHISKY!!" a všichni se v tu ránu okamžitě začali smát.
"Tak dělééj a pusť to tam, ať ty dvě nečekají!" zařval jeho strejda a zároveň táta toho pěknýho kluka, a jako na povel všichni začali zpívat, tuhle šílenou a dětskou písničku.

Když písnička skončila, začala hned jiná, už nevím jaká.
"Hele, kdo támhle jde." řekla mi Kiki a nenápadně ukázala směrem k chatkám, mezi kterýma přicházel on - Elison Kim. To je ten hezkej. Jeho blonďaté vlasy v té tmě úplně svítí. Mohla bych ho používat jako žárovku na čtení.
"Nech toho! Já ho nechci!" jemně jsem do ní loktem strčila. Samozřejmě, ona mi to nevěří. A kdo taky řek, že říkám pravdu, co?
"Ale on tebe jo!"
"A to mi řekni, jak to víš?"
"A je to tu zase... Kolikrát ti to mám říkat. Stačí, že na tebe furt čumí a usmívá se jako blbeček!"
"To nic neznamená." řekla jsem jí a potom ji ignorovala. Na to uraženě nafoukla tváře a odvrátila ode mě pohled, který se okamžitě zastavil na tom drobným, roztomilým a hnědovlasým kytaristovy s jemným hláskem.
Nad hlavou se mi objevily imaginární čertí růžky, které nevěstí nic dobrého. Pro ni.
"Ale, ale.. Snad se nám tu někdo nezamiloval..." no co? Když ona muže rýpat do mě, tak proč bych nemohla já do ní?
"Co? Pššt!!!! Jak to víš?" na to jí odpovím výrazem, který říká "to myslíš vážně? Ještě se ptej! to by poznal i slepej!"
"Jo.. Jasně.. Chápu.. Jde to poznat." povzdychne si. "Myslíš, že to poznal i on?"
"Hmm... Podle mě... Ne."
"Ehh~~~~?!" bylo vidět, že mě ale vůbec nechápe.
"Proboha... Vždyť ten kluk je slepej jak patrona!"
"Hmm...." zamumlala, opřela se lokty o stehna, na dlaně položila bradu a dál ho sledovala.
"Hihi~~ Hele Keve! Znáš písničku 'I love you' od Avril Lavigne?"
"Hm... Samozřejmě. Kdo by neznal takoví krásný song." Hned co začal Kevin zpívat, Kikiny oči začali zářit.

lala, lalalala
lala, lalalala
. . . . .

"Hihi~~" kdo by se nad touto láskou nepousmál. Ale úsměv mi moc dlouho nezůstal.
"Co? Ne. Hey! Vrať mi to!!" zakřičela jsem - div že to Keva nevyvedlo ze zpěvu, když mi najednou zmizela čepička z hlavy. Okamžitě jsem vstala.
"Kari, počkej!" ještě na mě Kikina.
"Eh? Co?" ukázala mi rukou, ať jdu blíž a něco mi pošeptala.
"Hlavně nedělejte nic nemravného."
"Ty seš pitomá." zasmála jsem se a už hleděla cestu z toho (začarovaného) kruhu lidí sedící u ohníčku. Když jsem se dostala ven, hned jsem běžela za tím zlodějem čepiček s rovným kšiltem. Už podle chůze jsem poznala, nebo jsem měla tušení, kdo to je.
"Takovej drzou!" zamumlala jsem si pod imaginárními vousy.
Pomalím tempem utíkám směrem, kudy jsem měla tušení, že vidím nějakou osobu, co odchází. A měla jsem pravdu, byl to opravdu on. Když už jsem byla skoro u něj, natáhla jsem ruku pro čepici (kterou si dal na svoji hlavu), ale on si mě všiml a uhnul.
"Vrať mi to!"
"Hm... Ne." zakýval hlavou v záporném gestu a odcházel dál. Naštvaně jsem dupla a utíkala za ním, tentokrát už rychleji. Když jsem k němu doběhla a opět jsem mu chtěla vzít čepici z hlavy, tak se prudce otočil a přimáčkl do objetí. Mé dlaně položeny na jeho hrudníku. Jeho ruce kolem mého pasu. Kouknu se mu do očí.
Pomalu zvedám pravou ruku k jeho tváři. Má dlaň se ani nedotkne jeho tváře a už jako bleskem ji natáhnu pro kšiltovku, kterou chytnu, pevně sekmu v dlaních a otočim se k němu zády a jdu pryč. Když v tom mě jeho mohutné a silné paže obejmou kolem hrudi, kde v pěstičkách svírám kšiltovku, kterou taky chytne a snaží se mi jí vytrhnout, což se mu tak snadno nepovedl. Ještě k tomu na svém pozadí ucítím něco, co se mi moc nelíbí. *Ještě mi řekne, že ho vzrušuju!! Tohle už je na mě moc.....*
"Pusť to! To je moje!" Zakňučím a tahám za čepku, ale ani on jí nemíní tak snadno pustit.
"Tak tvoje, jo?"
"Tak.... Uhm... Je v mojí péči!"
"Haha~~"
Jak mě držel kolem hrudi, tak jsme mezi chatkami pomalu doploužili až ke zkratce do lesa.
"Nejsme už trochu moc daleko?" Optám se ho, když uslyším vytí psů. Sice jsou z campu, ale stále mě to trochu děsí.
"Ale, ale... Snad se nebojíme, nebo ano?" opře se bradou o moje rameno. Na to se mi obličej zkřiví do znechucené grimasy a vymaním se mu ze sevření. Ale omylem zapomenu na čepici, takže jí pustím a zůstane pouze v jeho sevřených pěstech.
"Co? Ne! Dej mi to!!" natáhne ruku s čepicí vysoko na sebe. Já poskakuju a snažím se jí chytit. Což se mi moc nevede. Furt opakuji stejná slova a snažím se jí získat.
*Jestli mi ji zničí...... SooHyun mě zabije!!! Rovnou si můžu napsat závět a podepsat ortel smrti...... Mamííí~~!!! Pomoc....*
Trvá to sice několik minut, ale přesto ji chytnu!
"HA!!"
"No.. A co chceš dělat teď? Já ji jen tak nepustím."
"Hmmmrr~~!!!" zabručím a opět se mu snažím dostat z rukou. Oběma rukama za ni tahám, ale on ji stále drží. Ještě k tomu, jak má větší sílu - ještě aby ne, mě dotáhne o několik metrů dál - až k budově s toaletám a koupelnami.
"Už to pustíš?"
"Až po tobě."
"Hmmrr~~!! Tahle hra mě nebaví!"
"Ale mě jo." dotáhl mě až k pánským toaletám, kde chybý dveře, takže se ani nemusel zdržovat otvíráním a hned mě dotáhl dovnitř. Ale tady se mi moc dlouho zůstávat vážně nechce!
"Fuj! Tady nebudu!" ani se nestihnu podívat na jeho reakci. Okamžitě pustím čepici a jdu vem odsud! *To je nechutné! Takoví smrad! To snad ani není možný! Chlapy..... *
Jdu za roh budovy a opřu se tam o zeď. *Čerství vzduch...... Proč mi ti čepici nedá?! Vím co za ni chce, ale.... Já mu to dát nechci. Už vím co udělám - až přijde dostane to co tolik chce.* Na tváři se mi objevil mírný úšklebek.
Po ani né minutě projde kolem mě. V jedné ruce má "mojí" čepičku a v druhé..... *Hm.. Super... Plán se ruší...* cigaretu.
"Fuj, to je nechutný." přijdu k němu. "Ty na to jednou doplatíš."
"Já vím a jsem s tím smířený. Umřu na rakovinu plic." přiložil si cigaretu k ústům a ruku, ve které má čepici, natáhl vysoko nad hlavu - opět.
"Dej mi to!"
"Ne."
"Vrať mi to!"
"Ne."
"Prosím." naladím zoufalý tón.
"Hm... Ne."
"Prosím...." přidám psí očíčka, nevinný pohled a nakloním hlavičku na stranu
"Hm..." taky se pokusí o smutný obličejíček, ale ten mu vážně nejde. "Ne-e."
"Pjosím... Vrať mi to..." ještě zoufalejším tónem ho prosím.
"Heh! Ty vypadáš jak ten kocour ze Shreka! Jak se to jen jmenoval." začne si mnout bradu.
"Kocour?!" nechápavě nakloním hlavu na druhou stranu a hodím na něj podobnej pohled jako předtím na Kikinu aneb "To myslíš vážně, ty debile?!" Tuhle hlášku si budu pamatovat ještě hodně dlouho.
"Hahaha~~~~!" on padl k zemi. *To ho to tak dostalo? *
"Eh?!" vážně to nechápu.
"Já jsem si to neuvědomil."
"Jo... Aha.."
Asi tak po minutě už je okej - normálně si stoupne a zahodí nedopalek od cigarety.
"Okey.. Můžeme pokračovat - kde jsme skončili?" myslím, že jsem zahlídla na jeho tváři šibalský úšklebek!
"Že mi dáš tu čepici!" zkřížím ruce na hrudi.
"Hmm... Takhle si to nepamatuju." přicházel ke mě blíž a já se pomalu vzdalovala, když v tom...
"Chlapče, máš průsera." *Eh?! Že by moje záchrana?!* Oba jsme se otočili za hlasem. *Aha.. Tak nic...* Kolem nás prošla jeho babička, když šla na toalety.
"Co to bylo?" optala jsem se spíše sama sebe, ale on mi stejně musel odpovědět.
"To neřeš." rychle ke mě přistoupil a svýma pažema mě objal. (ruce mám stále zkřížené)
"Hej!"
"Copak?" chytl mě, rukama kolem pasu a jakoby mě pokládal na zem, já jsem musím dát ruce kolem jeho krku, jinak by mě na ni vážně položil. Jednu nohu dal přes mě, takže přes mě vlastně obkročmo stál.
"Postav mě!"
"Se mi nechce." koukla jsem se mu do očí, ale hned jsem svůj pohled odvrátila. Bůh ví co by se stalo, kdyby naše pohledy byli spojeny příliš dlouho. Bohužel... já to vám nejspíš taky.
Asi po dvou minutách to vzdal, pochopil že je to marné a postavil mě. Akorát když jde jeho babička zpátky k táboráku. Když ji zahlídl, v klidu mě postavil a šel k ní.
"Co jsi myslela tím, že mám průser?!" zeptal se jí.
"No táta tě hledá a zajímáho, kde vězíš tak dlouho." dál je nijak nevnímám. Pouze pozoruji "svoji" čepičku, jak ji Eli drží vlevé ruce, která mu jen tak vysí podél těla. Když už si myslím, že jejich rozhovor skončil, nenápadně k němu vystartuju a vytrhnu mu čepici z ruky. On celý zmatený se otočí, nejdřív na mě zmateně kouká a pak se usměje a jde ke mě.
"Ne!" rychle se snažím utéct, což se mi moc nepovede, když mě hned po pár metrech jednou rukou chytne za zápěstí a druhou mi dá kolem krku.
"Chceš mě uškrtit?!"
"No, možná. Jestli mi ji nevrátíš."
"O tom si nech zdát." a snažím se vymanit z jeho sevření - jak neobvyklé.
"Pusť mě!"
"Ne." já celá otrávená a rozrušená, a on si tu se mnou v klidu hraje! To neni fér! Jak já ho nesnáším!
Ruku v který mám čepici, natahuji co nejdál od něj. No.. Zatím mi to jde, ale né na dlouho. Po několika minutách chytne čepici, ale já jí nemíním pouštět.
"Pusť to!"
"Ne."
"Umíš říct i něco jinýho?"
"Hm.. Ne." zasmál se. *Jak já ten jeho smích nesnáším. Nesnáším na něm všechno! Ať už mě nechá jít! Jinak to dlouho nevydržím a něco mu udělám!*
"Hmmrrrr~~~!!" zabručím zkrz zuby. Trochu ztratím na pozornosti a vytáhne mi čepici z ruky - po kolikátý už?!
"Hej! Vrať mi to!!" opět skákám jako na trampolíně. Dokola opakuji jednu a tu samou větu, ale moc dobře vím, že mi to nepomůže.
"Hmmrr~~~!! Tak co za ni chceš?" dívám se mu do očí, i když vím co to může způsobit.
"Hmm.. Vymysli něco." mrkl na mě. *On ně mě mrkl! Tím si ale určitě nešplhne! Když zamrká těma svýma dlouhýma řasana.*
"Já?!" ukzala jsem na sebe prstem.
"Noo~~ Ty." zasmál se.
"Hmm... Copak by jsi chtěl?" zamrkám. *Vím to. Moc dobře vím co chce. Ale to za žádnou cenu nedostane.*
"No.. Tak.. Když říkáš, co chci. Pusu." *BINGO!! Kari! Právě jsi se trefila přímo do černého!*
"Ehm... " nahodím znechucenou grimasu. Všimnu si jeho mírně smutného pohledu. *Asi jsem to přehnala. NE! Tohle chceš! Ne.. Ty ho nechceš! Ty wole holka! Vzpamatuj se!*
"Nééé~~!!" zazoufám, i když vím, že mi to žádné ovoce nepřinese.
"Prosím! Vrať mi to.." zoufalství spojuji s psíma očima. No.. Nemůžu říct, že to nepomáhá. Už mě chtěl pohladit po vlasech, ale když jsem si toho všimla, opět spustil ruku podél těla.
"Hm.. Ne." a je to tu zase.
"Dej mi to... Prosíím...." *Pff!! Měla bych být herečka, jsem opravdu dobrá. * Naše tváře jsou od sebe jen pár centimetrů. Srdce mi buší jako splašené až mám strach, že ho uslyší nebo ucítí, jak je u mě tak blízko. Navíc je hrozné ticho. *Ne.. Tohle ne. To se nesmí stát.. * Pomaloučku a nenápadně se přibližuje blíž a blíž.
"Karčóó~~~!!!!" Odskočí snad o tři metry dál a koukl se za hlasem. Rychle se otočím taky a asi o padesát metrů dál je moje máma. MÁMA!! *Tohle je moje smrt... Připravte mi někdo hrob. * Normální chůzí jde k nám.
"Ne..." otočím se na něj. "Dej mi to!" naléhám, ještě aby ne. Nechci tu mít mámu, aby se nás (hlavně mě) vyptávala, co tu celou hodinu děláme.
"Eh?!" asi jsem na něj moc rychlá.
"Vrať mi tu čepici!" furt se ohlížím za mámou - naštěstí je stále dost daleko.
"Ty víš co za ni chci." ďábelsky se usmál. To se mi nelíbí! Několikrát se otočím na mámu a na něj.
"Ách! Tak pojď sem!" chytnu ho oběma rukama na zátylku a rychle políbím. On úplně vyjevený, co se to tu stalo. Já mu vezmu čepici a odcházím do chatky, asi když je máma v půli cesty.
"Tak dobróóu~~!!" zařve na mě. *Asi už se probral. * Ušklíbnu se a dál odcházím naštvanou chůzí.
"Karčo, co se stalo?!" zeptá se mě máma vystrašeně.
"Nic." odbiju ji a pokračuju v cestě. Nemíním se o tom bavit zde!
"Karčo! Kam jdeš?!" ta je otravná..
"Do chatky."

V chatce na mě nečeká nikdo jiný než-li Kiki. Už je v pyžamu a zachumlaná v posteli. Já naštvanou chůzí pokračovala ke své posteli a zady na ní spadla.
"Tak co?"
"Eh?! Co co?" nechápu ji. Ona po mě hodí obličej typu "to myslíš vážně? Ještě se ptej!".
"Okej, okej.. Chápu." zamávám rukou.
"Tak co bylo?" šeptá.
"Ehm... No.. Tak.. Byla jedna pusa." ukážu jeden prst. Kiki vyvalí oči a otevře pusu, jakoby viděla ducha nebo jako bych se proměnila na Kevina.
"Zavři pusu, vlítne ti tam moucha." a zavřu jí pusu.
"Počkej, počkej, počkej! Řekni mi to hezky popořádku!" naléhá na mě.
"Ách.. No jo no, ty otravo." zasmála se a pohodlně se usadila. Zrychleně jsem jí řekla, co jsme dělali a nějaké ty momentky. Podrobně jí to říkat nebudu! To bychom tady stvrdly ještě do zítra. Navíc.. Podrobně si to bude moct přečíst, až to napíšu jako povídku a dám na blog. To nás dostává zpátky na začátek.

Layout 11: "U-KISS under Your Control"

5. srpna 2013 v 1:22 | Karin_Kim55 |  Šatník blogu
Yep... jjá vím... ='D píšu to vážně brzo... -.- ='D
většina lidí byla pro ten s rovným záhlavím... ale já nemohla odolat! *o* to... to je.... FANTASTICKÝ!!!! x33 *NE! samochvála nesmrdí!!* *musí si nějak pohladit svoje Ego xD*
Wííííííííííííííííííííííííííííííí~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A oni tam!!! *________* tak SEXY!!! x3 a bez AJe!!! (Y) další plus!!! xPPP a to zápatí!! x3 Wí~~!!! no nejsem......... =D' raši nic... ='DDD nebo se ze mě stane ještě vězší nafoukanec.... ='D (což nevím jestli je ještě vííc.. ='DD)
BOŽE!!!! OMO!!!! OMG!!! KDE SE DAJÍ KOUPIT!!!!!! O__________O dám za to všechny svoje peníze! o___O kapesný do konce života!! (i když žádný nedostávám.. *3* ) no.... prostě..... chápete, ne? xDDD (jestli ne, tak je mi to jedno... ='DDDD)
btw.... konečně jsem se naučila Gwiyomi!!!! *o* v korejštině!! x33 Ilhoon je super učitel... 3:DDD

OD: 4.8. 2013
DO: - - -


JooMi - Love is Love 01

4. srpna 2013 v 20:39 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Gifs
Mnůůůů~~~~~~~~~~~~~~!!!!!!!!!! je tu druhá várka pictů s JooMi!! x3
btw. co říkáte na Lay? promin te... ale já musela ten s tou vlnou.. *.*Bouřka

3. srpna 2013 v 21:57 | Karin_Kim55 |  [OneShots] Others (Yaoi/Shonen-ai)
tuhle povídku jsem začala psát už asi před.......... *vzpomíná* ....... měsícem? dvěma? xDD já nevím... ='D ale je to fakt hodně
já vím... ten název je vážně originální... =D páč já už viděla asi 5 povídek s takovímto názvem... -.-
uhm.. je to trochu podobné povídce, co psala Kikina.. (jestli jste četly.. =D - na mojím druhým blogu spol. s ní) ale.... přece jenom... je to i dost jiné.... =D (ANO!!! VŠICHNI CHÁPOU!! xD) a já jí vymyslela dřív.. ona si zní pouze vzala příklad! =D
+ coveru si nevšímat... =D pár si musíte vymyslet samy.. =D ale uke je blondatý.. =D (jiný cover jsem zatím ještě neudělala.. -.- xD)


Název: Bouřka (vážně originální xD -.-)
Autor: Karin_Kim55
Fandom: ??
Couple: ??

Kari objevila iPiccy Photo Editor

3. srpna 2013 v 12:02 | Karin_Kim55 |  Kecy // Novinky
včera jsem se nudila (což já se ted nudím pořád... -.-), a dneska taky, protože jedu na zahradu a tam se taky budu nudit... -.- tak jsem šla do 'Internetového obchodu Chrome' a hned tam na mě vyskočil nějakej Photo Editor.. tak jsem si ho stáhla a hned v něm začala dělat... vzala jsem hned první fotku co se mi načetla a hned jsem zkoušela, co všechno tento Editor dokáže.. ^^


tuhle fotku jsem upravovala...

U-KISS / Tick Tack

3. srpna 2013 v 11:26 | Karin_Kim55 |  Kpop → SONGS / VIDEOS
YO!!! YO!!!! YOOOO~~~!!!!!!!!!! O_____O KONEČNĚ!!!!! KONEČNĚ!!!! KOOOONEEEČNĚĚĚĚĚ~~~~~!!!!!!!!! *řve jako magor, který se právě utekl z vězení pod vodní šachtou* o.O *le (maličko) šáhlí magor* xD

ne prostě... konečně jsem našla celé MV pro Tick Tack!!! *o* vždy jsem našla jen krátkou verzi, kde neni Rap a ten SooHoon duet!!! *w* (to je svinský!!! ><)


Wíííííííí~~~!!!!! Míííííííííí~~~~!!!! Kíííííííí ~~~~~~!!!!!! Jůůů~~~~~!!!!!! Ňůůůůůů~~~~~!!!!! x3
to je tak fantastický!!! *o*
(nebojte.... já MV znám dlouho... ale moje reakce jsou vždy stejné... ^^' =D)


NH Media zvažuje možnost, že U-KISS '0330' byl plagiát

2. srpna 2013 v 19:20 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others
>> zdroj <<

NH Media v současné době prošetřuje možnost, že U-KISS '0330' byl plagiát (umělecké nebo vědecké dílo, jež někdo jiný než skutečný autor neprávem vydává za své. pozn. red.) peruánských umělců Jenzy a Ator MC.

Píseň 'Si Tu No estas' byla odhalena již v květnu 2, ale to získalo speciální pozornost v poslední době od KISS MEs (fanoušci U-KISS ozn.red.), protože píseň je až nápadně podobná milovanému U-KISS songu '0330', který byl propuštěn v roce 2011!

Rozzuření fanoušci nejen, že zanechali komentáře na sekci 'Si Tu No estas', ale také ohlásili píseň Twitteru NH Media a jinými způsoby jak mohli kontaktovat NH Media, se žádostí, aby se NH Media záležitostí začala zabývat.

NH Media přes Twitter oznámila, "V současné době se řeší '0330' U-KISS plagiátorský případ, jak nás fanoušci informovali. Děkuji za informace. Až dostaneme potvrzené zprávy, budeme vás informovat."

Níže si poslechněte 'Si Tu No estas' a '0330' výše. Co si o tom myslíte?


BIGSTAR - Run & Run (mv teaser)

2. srpna 2013 v 18:42 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others
vůbec nevím co to je za skupinu.... ale je pod NH Media.... takže bych o tom něco vědět měla... ='D určitě nějaká rookies skupina... -.- no.. nevadí... teaser je zajímaví... jsem zvědavá co to bude ^^


[SuJu] Hot Body

2. srpna 2013 v 16:46 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
Wíííí~~~~!!!! konečně jste se dočkaly děvčata!!!! ='DDD a já taky.... -.-
většinou je Siwon.. ale to snad nevadí.. ^^'


siwon-21.jpg (465×700)

[DBSK] Jaejoong & Changmin Hot Body

2. srpna 2013 v 15:53 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
okey..... fajn..... SuJu ještě chvilku počkají.... xDDDJaeJoong ~ ♥
jaejoong-4.jpg (1280×1279)

BEAST/B2ST Hot Body

2. srpna 2013 v 13:25 | Karin_Kim55 |  Kpop → MIX Pictures
Okey.... SuJu si musí počkat... ještě předtím tu jsou BEAST!!! *w* x333 Wrrrrr~~~♥
většinou je tu GiKwang... ale i tak....Hm... Wrrr~~~ 3:DD


beast-1.jpg (600×799)

SooHoon Moment

2. srpna 2013 v 2:54 | Karin_Kim55 |  [U-KISS] Mix OTPs!!! *Q*
Tento magůrek *ukazuje na sebe* místo toho, aby šel spinkat (protože zítra dneska vstává už v osm, protože jde na oběr! >.< -.-'), ale on né~~~!!! on místo toho tady zjíždí nějaká SuJu Funny videa, U-KISS MV, čte povídky, píše Kikině na Fb a Twitter "Happy B-Day".. -.-'
YO!! a ještě ten debílek jde na Tumbík, a co tam neuvidí? DOKONALÝ SOOHOON MOMENTEK!!!! *o*
Hoon hladí svého miláčkaa.... x333


Miku Hatsune - World is Mine /cz/

1. srpna 2013 v 18:01 | Karin_Kim55 |  Kecy // Novinky

nedávno jsem prohledávala menu (kontrolovala jestli všechny okazy fungují, atd..)a pak tam je Vocaloid... a všimla jsem si... že tam nemám ani jeden článek.... o.O a to se musí napravit!! proto tu ted tohle přednastavuju..... -.- xD
prostě... SVĚT PATŘÍ MĚ A JÁ JSEM PRINCEZNA ČÍSLO JEDNA NA TOMHLE SVĚTĚ!! x3Jak se pozná K-Poper

1. srpna 2013 v 16:30 | Karin_Kim55 |  Kpop → Others
/U-KISS Tick Tack!! *o*/

tohle jsem sem už dávala.. akorát né K-Pop, ale anime.. (tady)
a tohle je podle mě stejně pravdivé. =D

Vy říkáte Angličtina, my říkáme Korejština.
Vy říkáte Bratr, my říkáme Oppa.
Vy říkáte Sestra, my říkáme Unnie.
Vy říkáte Justin Bieber, my říkáme Rain.
Vy říkáte One Direction, my říkáme U-KISS.
Vy říkáte Hana Montana, my říkáme HyunA.
Vy říkáte Děkuju, my říkáme Gomawo.
Vy říkáte Miluji , my říkáme Saranghe Yo.
Vy říkáte Ano, my říkáme Ne.
Vy říkáte Ne, my říkáme Aniyo.
Vy říkáte Mladý, my říkáme Maknae.
Vy říkáte Starší, my říkáme Leader.
Vy říkáte Au, my říkáme Aish.
Vy říkáte Roztomilé, my říkáme Aegyo.
Vy říkáte Let's Go, my říkáme Hwaiting.
Vy říkáte Bože, my říkáme Omo.
Vy říkáte Dobrý vzhled, my říkáme Ulzzang.
Vy říkáte Idiot, my říkáme Babo/Baka.
Vy říkáte Realita, my říkáme Dorama.
Vy říkáte Star, my říkáme Idol.
Vy říkáte "To neni Cool/In/v módě.", my říkáme "To se v Koreji nenosí!"
Vy si myslíte, že jsme šílení, ale my si myslíme, že jste prostě normální.
Vy si myslíte, že jsme jen obyčejní Fangirls/Fanboys, ale my jsme prostě K-Poppeři.