Yoon Du Jun (B2ST): “Pokud budu mít dívku, nehodlám to odhalit."

26. prosince 2012 v 17:08 | Kari55 |  Kpop → Others
/trochu starší, ale mě to zasáhlo u srdce....../

B2ST Yoon Du Jun vystoupil v pořadu Happy Together 3 a učinil nečekané prohlášení.
Du Jun v Happy Together
Du Jun v Happy Together

B2ST Yoon Du Jun nedávno prohlásil, že pokud bude mít dívku, nezveřejní to.

V epizodě pořadu Happy Together 3 stanice KBS2, která byla odvysílána 13. prosince, vystoupili mimo Du Juna i další herci z filmu Return of the Family.

Když moderátor začal mluvit o páru, B2ST Jun Hyungovi a Goo Hara ze skupiny KARA, Du Jun řekl: "V jistém ohledu jim závidím. Přál bych si být taky tak zamilovaný, jako jsou oni."

Nicméně, leader skupiny B2ST dále pokračoval: "Pokud budu mít dívku, nehodlám to odhalit. Mám práci, kvůli které už tak musím zveřejnit dost ze svého soukromí. Nemyslím si, že bych toho měl sdílet ještě více."

Du Jun vysvětlil své důvody za tímto rozhodnutím: "Tím důvodem jsou moji rodiče a naši mladí fanoušci. Vztah hvězd by mohl mít na teenagery dost velký dopad, v některých případech negativní."

Je podle Vás Du Junovo rozhodnutí správné? A jde vůbec zamezit tomu, aby se tento fakt médii neodhalil? Podělte se s námi o Váš názor. Podle mě ANO!!


ZDROJ: http://www.asianstyle.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer