U-KISS ~ Information 01

31. prosince 2012 v 15:31 | Kari55 |  Kpop → Informations about members

U-KISS =
Ubiquitous Korean International Super Star (Všudypřítomné korejské Mezinárodní Super Star)

Členové: SooHyun (수현), Dongho (동호), KiSeop (기섭), Eli (일라이), AJ (에이제이),Kevin (케빈), Hoon (훈) Bývalí členové: Alexander (알렉산더), KiBum (기범)

Aktivita: 2008 - současnost

Společnost: NH Media

Fandom jméno: KissMe
Fandom barva: Pearl Pink (neoficiální)
OFFICIAL SITE

TWITTER

YOUTUBE CHANNEL

2008 Pre-debut a debut
U-kiss byli nejprve jen 6 členná skupina. Kibum a Kevin byli členové chlapecké skupiny Xing, kterou však opustili na začátku roku 2007.
Další čtyři členové byli osobně vybráni NH Media prostřednictvím konkurzu. Skupina debutovala v Japonsku 15. Srpna 2008 na Power of Atamix.
Po té debutovala v Korei 28. Srpna s prvním mini albem N-generace. 3. Září vystupovaly s písní Not Young na MNet.
I když byli U-kiss nový v zábavném průmyslu byli zvolení pro spolupráci Japan-Korean projekt.
Důvodem byla jejich znalost více jazyku ve skupině. Alexander muže mluvit v sedmi jazycích včetně španělštiny, portugalštiny, kantonsky, japonsky, mandarín, korejsky a anglicky. Maknae Dongho může mluvit Korejsky a mandarín, Eli mluví plynně v angličtině, korejštině a mandarín, Kevin v angličtina a korejštině a Kibum v korejštině a japonštině.

Not Young
2009-2010 Only One, zábavný pořad a první koncert
U-kiss vydali své druhé mini album Bring It Back v roce 2009 s titulní písní I Like You, která je udělala populární v Thajsku.
3 Mini album s názvem Conti U-kiss zahájil Kiseop, jako sedmí člen skupiny. Titulní skladba Man Man Ha Ni byla propuštěna na jejich Line-up. 4 mini album bylo vydáno v roce 2010 po přestávce , kterou měla skupina. První album skupiny bylo vydáno 3. Února, s titulní písní Bingeul Bingeul.
Vzhledem k úspěchu U-kiss měli svůj první koncert ve Filipínách. Kromě hudby měli U-kiss i své vlastní pořady All About U-KISS , U-KISS Vampire, a Chef Kiss.
U-kiss funny momenty
2011-2012 Japonská kariera, Neverland, Dora Dora
NH Media oznámila, že U-kiss se chystají na svůj debut ve Spojených státech. To se však nakonec zrušilo z důvodu odchodů dvou členů. Alexander a Kibum opustili skupinu v roce 2011 a byli nahrazeni KIm Jae Seop(AJ) a bývalým sólovým umělcem Yeo Hoon Min (Hoon).
U-kiss se vrátili na scénu 30. Března se svým 5 mini albem Bran New Kiss a s titulní písni 0330. V záři vydali své druhé album Neverland a titulní píseň Neverland. Skupina také vydala dokumentární DVD s názvem U-kiss dny v Japonsku. Od 8. Června 2011 skupina zůstala v Japonsku po dobu 3 měsíců a připravovali se na svůj oficiální japonský debut pod společností AVEX Japan.
Vydali japonskou verzi Bran New Kiss. U-kiss také vydali své první japonské album Tick Tack. Skupina také vydala druhé album a hned nato vydala píseň A Shared Dream.
0330
A Shared Dream
V roce 2012 se účastnili Music Bank koncertu ve Francii.
U-kiss měli v březnu svoje koncertní turné s názvem U-kiss1. Japan Live tour 2012 po celém Japonsku. Vystupovali v městech jako je Sapporo, Dendai, Nagoya, Osaka, Fukuoka a Tokio. Turné odstartovalo 2 března a skončilo 25. Března.
U-kiss byli vybráni jako skupina číslo 1 Hallyu, která je v Japonsku, zatím co Kevin byl vybrán jako nejšťastnější hvězda Hallyu roku 2012.
25. dubna měla skupina svůj comeback v Koreji se svým 6 mini albem DoraDora
Skupina také vydala své 7 mini album neboli speciální album, The Special to Kissme. Titulní píseň Believe byla napsána členem AJ.
5. července U-kiss vydali scůj třetí singl Dear My Friend. Píseň byla použita, jako ústřední melodie pro japonské anime Secret Friens.
Člen AJ byl přijat na Columbia univerzitu v USA v roce 2011 a spadá do 1% nejlepších studentů ve světě. Skupina o odchodu AJ oznámila na svém japan live tour. AJ sám promluvil k fanouškům, kde oznámil, že přeruší aktivity ve skupině po dobu 5 měsíců a bude se soustředit na studie. Společnost oznámila, že by se měl AJ vrátit do skupiny na začátku roku 2013.
Believe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama