U-KISS ~ Information 01

31. prosince 2012 v 15:31 | Kari55 |  Kpop → Informations about members

U-KISS =
Ubiquitous Korean International Super Star (Všudypřítomné korejské Mezinárodní Super Star)

Členové: SooHyun (수현), Dongho (동호), KiSeop (기섭), Eli (일라이), AJ (에이제이),Kevin (케빈), Hoon (훈) Bývalí členové: Alexander (알렉산더), KiBum (기범)

Aktivita: 2008 - současnost

Společnost: NH Media

Fandom jméno: KissMe
Fandom barva: Pearl Pink (neoficiální)
OFFICIAL SITE

TWITTER

YOUTUBE CHANNEL

2008 Pre-debut a debut
U-kiss byli nejprve jen 6 členná skupina. Kibum a Kevin byli členové chlapecké skupiny Xing, kterou však opustili na začátku roku 2007.
Další čtyři členové byli osobně vybráni NH Media prostřednictvím konkurzu. Skupina debutovala v Japonsku 15. Srpna 2008 na Power of Atamix.
Po té debutovala v Korei 28. Srpna s prvním mini albem N-generace. 3. Září vystupovaly s písní Not Young na MNet.
I když byli U-kiss nový v zábavném průmyslu byli zvolení pro spolupráci Japan-Korean projekt.
Důvodem byla jejich znalost více jazyku ve skupině. Alexander muže mluvit v sedmi jazycích včetně španělštiny, portugalštiny, kantonsky, japonsky, mandarín, korejsky a anglicky. Maknae Dongho může mluvit Korejsky a mandarín, Eli mluví plynně v angličtině, korejštině a mandarín, Kevin v angličtina a korejštině a Kibum v korejštině a japonštině.

Not Young
2009-2010 Only One, zábavný pořad a první koncert
U-kiss vydali své druhé mini album Bring It Back v roce 2009 s titulní písní I Like You, která je udělala populární v Thajsku.
3 Mini album s názvem Conti U-kiss zahájil Kiseop, jako sedmí člen skupiny. Titulní skladba Man Man Ha Ni byla propuštěna na jejich Line-up. 4 mini album bylo vydáno v roce 2010 po přestávce , kterou měla skupina. První album skupiny bylo vydáno 3. Února, s titulní písní Bingeul Bingeul.
Vzhledem k úspěchu U-kiss měli svůj první koncert ve Filipínách. Kromě hudby měli U-kiss i své vlastní pořady All About U-KISS , U-KISS Vampire, a Chef Kiss.
U-kiss funny momenty
2011-2012 Japonská kariera, Neverland, Dora Dora
NH Media oznámila, že U-kiss se chystají na svůj debut ve Spojených státech. To se však nakonec zrušilo z důvodu odchodů dvou členů. Alexander a Kibum opustili skupinu v roce 2011 a byli nahrazeni KIm Jae Seop(AJ) a bývalým sólovým umělcem Yeo Hoon Min (Hoon).
U-kiss se vrátili na scénu 30. Března se svým 5 mini albem Bran New Kiss a s titulní písni 0330. V záři vydali své druhé album Neverland a titulní píseň Neverland. Skupina také vydala dokumentární DVD s názvem U-kiss dny v Japonsku. Od 8. Června 2011 skupina zůstala v Japonsku po dobu 3 měsíců a připravovali se na svůj oficiální japonský debut pod společností AVEX Japan.
Vydali japonskou verzi Bran New Kiss. U-kiss také vydali své první japonské album Tick Tack. Skupina také vydala druhé album a hned nato vydala píseň A Shared Dream.
0330
A Shared Dream
V roce 2012 se účastnili Music Bank koncertu ve Francii.
U-kiss měli v březnu svoje koncertní turné s názvem U-kiss1. Japan Live tour 2012 po celém Japonsku. Vystupovali v městech jako je Sapporo, Dendai, Nagoya, Osaka, Fukuoka a Tokio. Turné odstartovalo 2 března a skončilo 25. Března.
U-kiss byli vybráni jako skupina číslo 1 Hallyu, která je v Japonsku, zatím co Kevin byl vybrán jako nejšťastnější hvězda Hallyu roku 2012.
25. dubna měla skupina svůj comeback v Koreji se svým 6 mini albem DoraDora
Skupina také vydala své 7 mini album neboli speciální album, The Special to Kissme. Titulní píseň Believe byla napsána členem AJ.
5. července U-kiss vydali scůj třetí singl Dear My Friend. Píseň byla použita, jako ústřední melodie pro japonské anime Secret Friens.
Člen AJ byl přijat na Columbia univerzitu v USA v roce 2011 a spadá do 1% nejlepších studentů ve světě. Skupina o odchodu AJ oznámila na svém japan live tour. AJ sám promluvil k fanouškům, kde oznámil, že přeruší aktivity ve skupině po dobu 5 měsíců a bude se soustředit na studie. Společnost oznámila, že by se měl AJ vrátit do skupiny na začátku roku 2013.
Believe
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
Pokud chcete můj blog propagovat, tak můžete na svůj blog dát tenhle banner ~ ▼▼

Flag Counter

Manga stamp by SPAC3TATOStamp: pls stop by PrincessSkyler159 by hibiiyooFeminist stamp- ftu by aqua-is-smolShojo Stamp by Mintaka-TKGreen stamp by IttichyEevee by MarlenesstampsFairy Tail STAMP! by BickslowFTStamp-Jerza-2 by SunforJanuaryFairy Tail - GerardxErza 01 by coffeefanatic3462Say I Love You by Before-I-SleepStamp: LadyBug x Chat Noir by ANGELAneLapisKamisama Hajimemashita Stamp by ichiipanpanAkatsuki no Yona Stamp by RimisaAmu x Ikuto by Kamii-IndiscreetIkuto vs Cat Tail... -Stamp by geniefoxLove Stage!! by LaraLeeLNO. 6 Stamp by Twilight-KiyokoMaka | Soul Eater by JustYoungHeroesShuuhei Hisagi stamp by DarknessStarXDKuroko no Basuke Stamp by BickslowFThaikyuu stamp (ft. kageyama trying to dance) by Janoneee07 Ghost 3 by princess-femi-stampsScared Ed and Al stamp by Okami-MoonyInuYasha Stamp - Animated by PetraeaAttack On Titan Stamp:Young Eren by wow1076Kuroshitsuji ~ Ciel X Sebastian ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji by JustYoungHeroesSebastian from Black Butler stamp by XiahismKuroshitsuji: BoC ~ Ciel Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiKuroshitsuji BoC ~ Vincent Phantomhive ~ Stamp 1 by KiraiMiraiSleepy Ash Servamp Stamp by character--stamps[F2U] Servamp Hyde Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Licht Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Mikuni Stamp [2] by Cherrai[F2U] Servamp Snow Lily Stamp [1] by Cherrai

Stamp - Game over by diarysunflowersMore time... by prosaixStop That Stamp by Blackshadowbutterfly13 by wishingboyWriter by Shadowed Midnight by EmpyreanDreamer